Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 22 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
΅Είχα δοκιμάσει να δω τη Νίκη απ όταν δούλευε στη Φυλής σαν Γαβριέλα. Δεν έτυχε όμως κ δύο φορές που πήγα στο στούντιο 104 είδα την Μπέτη .
Τώρα λοιπόν που είναι πιο κοντά μας πετάχτηκα να τη συναντήσω. ¨Εφτασα απογευματάκι στη Μίνωος κ η Νίκη παρουσιάστηκε μόνη της λόγω απουσίας της τσατσας.
Δεν ρώτησα για προγράμματα κ γι αυτό δεν αναφέρω κάτι σχετικά με τα έξτρα της. δίνω το 30αρι για το απλό πρόγραμμα κ περνάω στο δωμάτιο όπου μετά από λίγο ήρθε η Νίκη. Από εμφάνιση έχει κάποια κιλά παραπάνω κατανεμημένα ομοιόμορφα κ όπως μου είπε τα κιλά οφείλονται επειδή 3-4 χροόια πριν γέννησε ένα γαμπρούλη. Να το χαίρεται το παιδάκι της αλλά απο τη στιγμή που το σώμα της είναι η δουλειά της πρέπει να το προσέχει περισσότερο .

Μπαίνει στο δωμάτιο ξαπλώνει δίπλα μου κ αρχίζει το ψέκασμα στην περιοχή των γεννητικών οργάνων. ¨Εχοντας διαβάσει την κριτική του GioCha δεν μου έκανε εντύπωση κ δεν της το σχολίασα. ¨Αρχισε το γλύψιμο από το στήθος κ κατέβηκε κάτω όπου περιποιήθηκε ιδιαίτερα τις μπάλλες ενώ με το που έβαλε το προφυλακτικό συνέχισε κ με το όργανο . Εμένα η πίπα της μου άρεσε κ έμεινα ευχαριστημένος απ αυτό. Μετά άρχισε να με χαιδεύει στα μπαλλάκια κ γύρω από αυτά για να κάνει πιο ευχάριστη την συνάντηση όπως είπε. Μέτα ήρθε από πάνω μου κ στη συνέχεια τη γύρισα στα τέσσερα όπου ήρθε κ το τέλος. Είπαμε λίγες κουβεντούλες κ αποχώρησε αφού άκουσε την πόρτα κ πήγε για τον επόμενο πελάτη.

Για να μην κουράζω άλλο θα την ξανά έβλεπα κ μάλιστα θα ήθελα να δοκιμάσω κ το πρωκτικό της εφόσον βέβαια το προσφέρει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 05, 2018
Όνομα κοπέλας
Νίκη
Σεβαστός
Εγγραφή:
12 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
75
Likes:
1.452
Πόντοι:
1.660
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ettore, Lorry

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού