Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 140 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Τελευταία επίσκεψη στο σπιτάκι στα μεσα της βδομάδας,η αντριαννα στο δωματιο με ένα ακόμα συναγωνιστη να περιμένει και εναν ακομα μετα απο μένα νεαροί και οι δύο
λεω ας μπω να δω το κορίτσι τι λέει οταν εχει συνεχόμενα δωματια,
την εχω ξαναπάρει αλες δυο φορές χωρις αναμονή στο σαλονι με καλες εντυπωσεις.
Απο εμφάνιση εχουν γράψει πολλοι ωραιος κωλος που καποια ίχνη κυτταρίτιδας κανουν την εμφάνισή τους χωρις να χαλάνε το συνολο ,βιζακι και γενικα σωματοτυπος του γουστου μου
βγήκε καπια στιγμή πρέπει να ηταν αρκετη ώρα μέσα χωρις να ενοχλήσει η τσατσα
Περάσαμε και οι δυο στα δωμάτια αραζω στο κρεβατι και περίμενα τη σειρα μου
Σε 15 ,17 λεπτά μπαίνει το κοριτσι τυπικος χαιρετισμός το ιδιο και απο τη πλευρα μου ξαπλωνει δίπλα μου και αφου δενει τα μαλια της μου προτασει τα βιζακια και ξεκινάμε χαδακια γλύψιμο τις ρωγουλες της
σε πεθυμησα της λέω με κοιταζει και κάνει μια γριματσα δυσπιστίας συμμετοχή της οχι σαν τις άλλες φορές τιν έπιανα καποιες στιγμές αλου να κοιτάει το τοίχο απέναντι
αρχισα να τις χαιδευω το μουνακι ανοιξε τα πόδια να με διευκόλυνει και ξεκίνησα φιλιά στο στόμα η ιδια ανταποκριθηκε
τη τραβηξα πανω μου να μου κάνει μασαζ στο πουτσο με το μουνακι της και στη συνέχεια πηρε θεση για πιπα αφού τον σκουπισε και εβγαλε και μια τρίχα
που τη βρήκες της λεω τον εχω ξυρίζει για σενα
να ξυριζεις μεχρι πάνω γιατι ακουμπάει και κολλάνε μου λέει
Επειδη πηγα διαβασμενος και σαυτο ευχαριστω τους συναγωνιστες για τις κριτικες τους και ειδικά τις αρνητικές γενικά αντιμετωπίζω την οποία συμπεριφορά της απο την αρχη με χιούμορ και κατανόηση

Στη πρωτη μας συνάντηση κοίταζε απαξιωτικά το χαλαρο πουτσο και τον μύριζε απο μακριά της λεω τον εχω καθαρίσει και
αρωματισει για τα όμορφα χειλακια σου άμα του δώσεις φιλάκι θα ζωντανέψει και θα δεις τι ομορφος θα γίνει γελασε τον αρπαξε και ξέχασε να σταματήσει τη πιπα
Έτσι και σήμερα πιπα με όρεξη κάποιες προσπάθειες για βαθιά
περισσότερο όμως επικεντρωνεται στο κεφάλι που το ρουφάει και το δουλεύει αριστοτεχνικα με τη γλώσσα αφου τη σταματησα γιατι θα τελείωνα
μπαλακια δεν εγλυψε μονο με το χερι τρίψιμο
συνέχεια προφυλακτικό και τη ξαπλωνω ανάσκελα να παρω μια γεύση απο το μουνακι της πριν μπω
κανω ενα γρηγορο περασμα της γλώσσας ρουφγμα στα χειλακια με το μωρό να μου σφίγγει το κεφαλι με τα μπουτακια του
Μπήκα ενώ δεν εκανε χρήση λιπαντικου η αισθηση πολύ καλή το στησημο καλό ξεκίνησα γονατιστος με προτροπη δικη της συνέχισα πανω της αφου με τράβαγε δινωντας μου απλόχερα γλωσσοφιλα πράγμα που θα επιτάχυνε το τέλος χωρις να απολαύσω τη θεα του κωλου της
να πω εδω πως δεν της αρέσει να της πειραζουν τη σουφριτσα προσπάθησα να τη τριψω λιγάκι αλα δεν..
Γυρναει απο πισω πλαγιαστο τη σταση αυτη τη προτιμάει καλο στησημο και αισθηση με μενα να χαιδευω το μουνακι
χώνει της πατουσες στης ανανεσα στα ποδια μου εγω να επιβραδυνω για να κρατηθώ αυτη να σπρώχνει να κολαει παμω μου γυρνώντας το κεφάλι για γλωσσοφιλα δε αργησε πολυ να ερθει το τέλος
Με κρατησε μεσα της μεχρι να στραγγιξω και παρ ολο που ειχε δωμάτιο δεν έδειξε να βιάζεται
Συμπέρασμα η αντριαννα παρα την ιδιαίτερη συμπεριφορά που μπορει να έχει κάποιες φορες θελει το τροπο της
αν της δωσεις το χρονο της δεν τη πιέσεις και νοιώσει οτι την εκτιμάς θα στο ανταποδωσει
εχει καλη σημετοχη δεν βιάζεται καλα στησηματα δεν αποφευγει τη στενη επαφη οπως αλλες αντιθετα τη θέλει
σε παλιότερη συναντηση μας αφου τελειωσαμε ξαπλωσε μπρούμυτα και μου ζήτησε να της κανω και μασάζ κατα τη διαρκεια για 3,4 λεπρα τη πηρε ο υπνος ειχε περάσει ο χρονος και η τσατσα δε μας ενόχλησε
Η υπηρεσία ευγενική να ρωτήσει αν πέρασα καλά και αν μου άρεσε να ξαναπάω
Ο χώρος που στεγάζεται παλιός και στο σαλόνι εκανε ζέστη ,πισω απο τη ξύλινη επένδυση θα έχει αρκετές αποικίες κατσαριδων κλωτσισα μια στα σκαλιά
Τα δωματια καθαρά το ιδιο και τα σεντόνια με το κλιματιστικο να αποδίδει σωστά

Ενοητε θα ξαναπάω

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 06, 2018
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
jimadams71
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Απρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
872
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 professorx, mkavlos, Ημεδαπος και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Σεπτεμβρίου, 2018
Αξιος
10 Σεπτεμβρίου, 2018
Ασχολειστε με αλβανιαρες.
PV
Peter Van Norden
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2