Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 5 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κάτι που απολαμβάνω πολύ τα τελευταία χρόνια είναι οι υπηρεσίες μασάζ. Είτε κανονικό επαγγελματικό είτε ερωτικό. Στην εμπειρία μου δεν είχα καταφέρει να βρω κοπέλα να συνδυάσει και τα δύο μασάζ τόσο καλά. Η Σάντρα όσο δυνατό μουνι είναι στο κρεβάτι άλλο τόσο ικανή μασέρ αποδείχτηκε στην πράξη.
Απόλαυση και αποτέλεσμα στα μικροπιασιματακια που είχα. Η επαγγελματική εξυπηρέτηση από το γραφείο με πολύ ευγενικά και πρόσχαρα άτομα ήταν ακόμη μια καλή πινελιά στον καμβά της συνολικής μου εμπειρίας.
Έκλεισα το ραντεβού για μια ώρα στο διακριτικό ξενοδοχείο όπου εργάζεται το κορίτσι και στην ώρα μου στέκομαι μπροστά της και ανταλλάσσουμε λίγα λόγια ίσα να σπάσει ο πάγος πριν ξεκινήσει το ματσάκι. Όμορφη ακριβώς όπως στις φωτογραφίες. Εντύπωση κάνουν τα χείλη της και τα μάτια της που υπόσχονται πολλά. Φορά όμορφα ροζ σέξυ εσώρουχα που αναδεικνύουν τα βυζάκια και την κολάρα της καθώς επίσης και τα καλιγραμμα ψηλά πόδια της. Έχει και τατού πολύ σέξυ και καλαίσθητο χωρίς υπερβολές.
Της ζήτησα να με τρίψει λίγο στην πλάτη που ήμουν πιασμένος πριν το ερωτικό παιχνίδι και μου έκλεισε όλο υποσχέσεις πονηρά το μάτι. Άψογα τα Αγγλικά της και χωρίς να χάνουμε χρόνο μου ζητά να ξαπλώσω στο κρεβάτι του μασάζ.
Με εγδυσε με γρήγορες αλλά ηδονικες κινήσεις και με ξαπλωσε μπρούμυτα.Το μόνο που μπορούσα να δω ήταν τα όμορφα μπουτακια της και τις ψιλοτακουνες κόκκινες γόβες, σέξυ θέαμα.
Το κορίτσι είναι γνώστρια του αντικειμένου. Τα χέρια της με γρήγορες κινήσεις άπλωσαν το λάδι σε όλο σχεδόν το σώμα μου και μου έκανε ένα μασάζ άλλο πράγμα. Φυσικά τα χέρια της εξερευνούσαν όλες τις ερωτικές περιοχές μου καυλωνοντας με όσο δε παίρνει. Καποια στιγμή κατάλαβα ότι τρίβεται γυμνή πάνω στην πλάτη μου. Ένιωθα τα βυζομπαλα της και της σκληρές ρώγες της να μου ξύνουν την πλάτη. Σε πολύ σύντομο διάστημα είχα φτιαχτεί και ο πουτσος μου ασφυκτιούσε. Το κατάλαβε και μου ζήτησε να γυρίσω ανάσκελα. Ελευθερία! Τα είχε πετάξει όλα και στέκονταν γυμνή και πανέμορφη με τα υγρά της χείλη.Μου χαμογέλασε στην θέα της σηκωμένης ψωλής μου ολο ναζί και πονηριά. Πήρε λαδακι στα χέρια της και άρχισε να με χαϊδεύει απο το στέρνο έως το καυλι μου χαρίζοντας μου απολαυστικό ερωτικό πλέον μασάζ. Ανέβηκε πάνω στο κρεβάτι και τριβόταν πάνω μου με τα βυζιά της ενω τα χέρια της δούλευαν επιδέξια στο όργανο μου. Πολύ καλή σε αυτό.
Η συνέχεια μας βρήκε στο κρεβάτι μετά από ένα πολύ σύντομο ντουζακι να φύγουν τα λάδια και με λίγα ερωτικά παιχνιδάκια και αρκετά γλωσσόφιλλα στο μπάνιο.
Ξάπλωσα και ήρθε πάνω μου σε στάση 69. Ήθελα να την γλύψω παντού, είναι σαν καραμέλα, απαλή και γλυκιά. Ενώ χώνω την γλώσσα μου και τα δάχτυλα μου όπου βρω , η Σάντρα μου κάνει ένα τσιμπούκι όλα τα λεφτά. Εξαφανίζει την ψωλή στο λαρύγγι της με γρήγορους ρυθμούς και ήχους πνιγμού άκρως ερεθιστικούς για εμένα. Της δαγκώνω τα κολομαγουλα , ρουφάω το ζουμερο μουνάκι της και παίζω με τη κλειτορίδα ενώ ένα δάχτυλο είναι καρφωμένο στο κόλο της. Κουνιέται όμορφα και μουγκρίζει υπέροχα. Έχυσε 2 φορές πάνω μου. Της ζητώ να μου φορέσει καποτα και να με ιππεύσει. Πρόθυμη και ευέλικτη σε 1 λεπτό καμαρώνω καρφωμένη στην ψωλή μου μια γυναικάρα που λικνιζεται όμορφα βογκαει από ευχαρίστηση και παίζει τρίβοντας τις ρώγες από τα πλούσια βυζάκια της ή σηκώνει τα όμορφα μαλλιά της με υπέροχες κινήσεις. Συχνά σκύβει και με φιλά ενώ επιταχύνει τον ρυθμό της και με δαγκώνει απαλά στο λαιμό. Σκέτη καύλα.
Ήθελα να χύσω αλλά κρατήθηκα για να την απολαύσω σε μια ακόμη στάση. Την έστησα στα τέσσερα με το πρόσωπο της να ακουμπάει στο στρώμα γυρισμένο στο πλάι για να την βλέπω να υποφέρει από ηδονή και να φτιαχνομαι.
Έχει υπέροχο κόλο και το τατού στο κολομερι προσθέτει πόντους. Τρίβω λοιπόν τον πούτσο μου στις τρυπουλες της και την παρατηρώ ότι γουστάρει. Τον βάζω πολύ αργά απολαυστικά αλλά εκείνη είναι ήδη καυλωμένη και καρφώνεται με ορμή . Κουνάει την λεκάνη της πολύ επαγγελματικά ενώ της χώνω ένα σαλιωμενο δαχτυλακι στον κόλο της. Της αρέσει αλλά περισσότερο σε εμένα. Στην θέα αυτή δεν αντέχω άλλο και με μια κίνηση τον βγάζω και της τον δίνω στο στόμα να με τελειώσει εκείνη όπως ξέρει. Σε ελάχιστα δευτερόλεπτα χύνω στο στόμα της με μανία. Τα μάτια της όλο λαγνεία με κοιτούν συνέχεια. Τα χείλη της υπέροχα γεμάτα με το σπέρμα μου.
Χαμόγελα και μπαίνει στο μπάνιο για λίγο να φρεσκαριστεί. Ηρεμώ και υπολογίζω πότε μπορώ να την ξαναδώ.
Η Σάντρα τα συνδιάζει όλα, με μασάζ και ερωτικό παιχνίδι. Σίγουρα θα την ξαναδώ και αν τα οικονομικά μου αντέχουν περισσότερο από μια φορά και για τουλάχιστον 2ωρες να την εξερευνήσω πλήρως. Αξίζουν συγχαρητήρια στο γραφείο σας για τις υπηρεσίες που μου προσφέρατε. Πραγματικά κάνετε την διαφορά.
Σας ευχαριστώ. Προσκύνημα

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Alex_Born
Σπουδαίος
Εγγραφή:
7 Φεβ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
1.185
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 petergsp, kwstasxat, Siklar και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Σεπτεμβρίου, 2018
Ειχε μασαζοκρεβατο το δωματιο ξενοδοχειου??
Χμμμ;Χμμμ;
09 Σεπτεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Όχι βέβαια.....άσε που πολύ λογοτεχνικό είναι και αυτό το κείμενο....προμοτορας μυρίζει...άσε που δεν χρέωσε και παραπάνω ;;CIM πολλά είναι....
10 Σεπτεμβρίου, 2018
τρολια ρε φιλε....Πιο promotion-ist πεθαινειςΚεφάλι σε τοίχο!
19 Σεπτεμβρίου, 2018
Έπρεπε να το γράψεις σαν παράθεση στην κριτική που έκανες για εκείνη φίλε μου για να προστατέψεις και κάποιον επόμενο πελάτη. Ειδικά σε τέτοιες περιπτώσεις πρέπει να πέφτει άμεσα σίρμα.
20 Σεπτεμβρίου, 2018
πες λεπτομερειες ρε τυπε , πως το αποκτησες ? ακαποτη πιπα η εκανες καμια μαλακια ?Χμμμ;
25 Νοεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Όχι φίλε μου δεν είχε μασαζοκρεβατο το δωματιο ξενοδοχειου... Είναι συντακτικό λάθος μου ... αντί να γράψω: μου ζητά να ξαπλώσω στο κρεβάτι για μασάζ έγραψα : μου ζητά να ξαπλώσω στο κρεβάτι του μασάζ...
Σόρυ για την λάθος διατύπωση ... και ευχαριστώ για την επισύμανση.
Καπέλο
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6