Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 51 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 232201
Γενική βαθμολογία
 
3.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Γράφω αυτή την κριτική μόνο για ένα λόγο. Μπας και γλυτώσω κόσμο από κουτοπόνηρα γύναια σαν του λόγου της. Επιλογή μιας ώρας στα 70 για τα "εξτραδάκια". Πίπα με προφυλακτικό τριών λεπτών, χέρι στο μουνί για να μην γλύψεις, χαχαχα χαχαχου δήθεν ότι γαργαλιέται. Ξενερώνω, της λέω να σηκωθεί να φύγει και ότι θα ζητήσω τουλάχιστον τα μισά λεφτά πίσω, γιατί πολύ απλά δεν μου αρέσει να με περνάνε για κορόιδο. Αρχίζει να ωρύεται ότι δεν πρόκειται να πάρεις λεφτά πίσω, κλπ. Σε απάντησή μου ότι θα τα κανονίσω με την υποδοχή και ότι εσένα δεν σου πέφτει λόγος άρχισε τα γαλλικά τύπου είσαι μαλάκας, χάρη σου κάνω κλπ. Την γράφω εκεί που δεν πιάνει μελάνι, βγαίνω από το δωμάτιο και έρχεται μια από τις κοπέλες να με ρωτήσει τι συνέβη. Εκνευρισμένος μεν, ψύχραιμος δε της εξηγώ τι παίχτηκε και ζητάω τα μισά λεφτά μου πίσω. Κανονικά έπρεπε να πάρω όλο το ποσό πίσω, απλώς επειδή στο τσακ ήμουν να αρχίσω τα καντήλια και ήθελα να εξαφανιστώ κακήν κακώς συμβιβάστηκα με τα μισά.

Lelas και απανταχού μασατζούδες. Ο σεβασμός στον πελάτη είναι το πρώτο σας μέλημα. Ο ουσιαστικός σεβασμός. Όχι οι χαριτωμενιές στην υποδοχή και οι γνωστές μαλακίες του τύπου οι κοπέλες μας είναι καταπληκτικές, καταπίνουν φωτιές, κλπ. Αν δεν θέλετε να κάνετε απλώς αρπαχτή και να εξαφανιστείτε, φροντίστε να συμμορφωθείτε γιατί από studio-->massage σας βλέπω να το γυρίζετε σε σουβλατζίδικο. Σκεφτείτε το μιας και ενδεχομένως να είναι η καλύτερη και πιο η πιο επικερδής επιλογή. Μαλακία

Κόστος συνάντησης
70
Διάρκεια συνάντησης
λιγότερο από μισή ώρα
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Άννα
Σεβαστός
Εγγραφή:
9 Μαρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
1.811
Πόντοι:
1.076
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Masazonomaxos, taper, mallias20 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Σεπτεμβρίου, 2018
Φιλε πολυ καλα εκανες,μπραβο σου,οχι να μας περνανε για γιδια
10 Σεπτεμβρίου, 2018
Είχα σκοπό να πάω αύριο, με γλύτωσες από ένα τσάμπα 60άρι. Θενκς
11 Σεπτεμβρίου, 2018
Με λίγα λόγια υπηρεσίες στούντιο και ούτε....Μάλιστα....chosen πολύ καλά έπραξες!ΚαπέλοΤετοιου τύπου συμπεριφορές τρώνε ΑΚΥΡΟ!
07 Ιανουαρίου, 2019
Εποχές 2001-2002 , για τους παλιούς, το μαγαζί ήταν ΤΡΑΒΕΛΟ-ΣΤΟΥΝΤΙΟ. Με χειρουργημένα τραβέλια.
Προσωπικά σε μαγαζί που ήταν κάποτε τραβελό στούντιο , δεν ξαναπατάω ποτέ.
Τα ίδια ήταν και αρχές βουλιαγμένης και στη γέφυρα στη βουλιαγμένης , εκείνες τις εποχές, οπότε δεν πάω ποτέ.
F
fylobios30
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4