Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 25 10
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
εχοντας διαβασει ολες τις κρητικες της κοπελας ειπα να την δοκιμασω. ηρθε στην ωρα της. μπηκε μεσα σταυρωτο φιλι στο μαγουλο ολα οκ. εβγαλε τα ρουχα της και ειδα ενα πολυ ωραιο σωμα. πεταχτος κωλος ωραιο στηθος. λιγη κοιλιτσα παραπανω αλλα οκ δεν με πειραζε. προσωπο σκυλι. ειπα οτι θα περασω τελεια αλλα ουτε καν. η κοπελα ηταν το αντιθετο με οτιδηποτε διαβασα απο εδω. αγριαδα μηδεν. συμμετοχη ετσι κι ετσι. Pse για κανεναν λογο. ηταν η γκομενα που την παρακαλας για να την γαμησεις γιατι ειναι ωραιο μουνι και οταν τελικα σου καθεται λες καλυτερα να τον επαιζα με μουδιασμενο χερι. δεν μπορουσε να βολευτει λεει σε καποια φαση εκατσε στα γονατα να με πιπωσει σηκωθηκε για να παρει ενα μαξιλαρι με υφος "να δω τι αλλο θα κανω". γενικα η ολη φαση ηταν αθλια. μονο στην κουβεντα ηταν οκ. το μεγαλυτερο φαουλ ηταν στο τελος. της λεω να την πληρωσω και μου λεει 180. της δινω 200 (2χ100) γιατι δεν ειχα αλλα πανω μου. τα βαζει μεσα στο τσαντακι της και παει να φυγει. της λεω ποιος πληρωνει το δωματιο? με κοιταει και μου λεει με υφος τι λες ρε μαλακα εσυ εννοειται. της λεω ωραια θα πρεπει να μου δωσεις πισω το 100αρικο γιατι δεν εχω αλλα. ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΦΑΟΥΛ. γενικα η τυπισσα δεν ειναι για 180 ευρω που ζηταει χωρις κουλουρι και ειλικρινα δεν ξερω που ειδατε ολοι σας μια αγρια γκομενα που γουσταρει κλπ. κριμα

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
180€
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
15 Απρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
651
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Mitsos_35, doc_lin, rodriguez65 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Σεπτεμβρίου, 2018
Ολα σεβαστά που είπες και μαλλον με προφυλάσσεις γιατί εχω αυτή την υποψία για όσα περιέγραψες.... Διαφωνώ με το θέμα του δωματίου. Το ότι δεν ήσουν προετοιμασμένος να δώσεις 180e και θεώρησες ότι θα δώσεις 200e και θα πληρώσει αυτή το δωμάτιο απλά δεν παίζει φιλε...
09 Σεπτεμβρίου, 2018
Πειράζει να πω ότι λες μπούρδες,έχω βρεθεί 2 φορές με την Φαίδρα και ήταν σούπερ, ευγενικό πλάσμα με πολύ καλό ΣΟΣΙΑΛ,και φυσικά στο κρεβάτι καμία σχέση με αυτά που λες εσύ, φωτιά σκέτη δεν λέει όχι σε τίποτα και κοίτα πάντα να περάσει καλά ο πελάτης,μπορεί να μην ταίριαξε η χημεία σού με την κοπέλα,,,,,,εγώ πάντως άνετα την έβλεπα και 3 φορά...
ΝΜ
ΝΤΟΎΣΑΝ ΜΠΑΣΚΕΒΙΤΣ
09 Σεπτεμβρίου, 2018
Κρίμα φίλε για την ξενέρα γιατί 180 είναι πολλά ειδικά για ελεεινίδα με κοιλιά και ύφος.Η άποψη μου εδώ και χρόνια είναι μακριά από ελεεινίδες ακόμη και στον πληρωμένο έρωτα.
09 Σεπτεμβρίου, 2018
οχι αλλο εννοω. της εδωσα 200 και θεωρησα οτι θα μου δωσει 20 πισω. την ρωητσα επιτηδες για να δω τι θα μου πει. επισης να προσθεσω οτι ελεγε πολλα "μη" μην τραβας τα μαλλια ειναι εξτενσιον και πληρωσα 500 ευρω μην χτυπας κωλο μην τραβας πολυ δυνατα το στηθος κλπ.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4