Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 247 10
Γενική βαθμολογία
 
9.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
2Διπλό τεστΚατσικογάμης σήμερα της Κλεοπάτρας. Έλειπε διακοπές & σήμερα επέστρεψε.
Περιγραφή της κοπέλας έχουν κάνει. Είναι ΜΟΥΝΑΡΟS!! Είναι όντως η βασίλισσα της πούτσας... Όμορφο νεαρό γελαστό κορίτσι. Koρμί θανατηφόρο. Σπάνιο είδος σε μπουρδέλα του 20άρικου. Επίπεδο κοριτσιού cg ct... Και ο οίκος καλός & καθαρός επίσης.
1η κατάθεση ώρα 10. Τέλειωσα γρήγορα. Υστερα από απολαυστική πίπα την κάρφωσα στα 4 & ύστερα από γρηγορες και βαθιές πουτσιές έχυσα.
2η φορά μετά από κάποια ώρα. Καφεδάκι στο έβερεστ ΟΣΕ, χάζεμα των ταξιδιωτών και των ωραίων καυλοραπανων βεβαίως κι επιστροφή στην Δροσερή Καύλα Κλεοπάτρα. Τώρα κάναμε ........τα "πάντα όλα" Ναι! 69, πάνω, κάτω, πλαγιαστό, στα 4. Με βρήκε στο ντουζ και της έπλυνα το μουνάκι πριν το φάω. Γλείψιμο παντού! Ρουφηγμα αρχιδιών-ε και τσιμπουκάρα σεμιναριακή. Η μούνα της με κέρασε ευωδιαστα μουνόζουμα και οι καβλοκραυγούλες της κοπέλας έδειχναν την ηδονή πούφτασε στα ουράνια. Πέρασμα καπότας και με ένα βαθύ γλωσσόφιλο μπήκα μέσα της. Το κάναμε λίγο & ύστερα πλαγιαστό πισωκολλητό. Κουράστηκα και την έιπα να ανέβει να με γαμήσει. Χτυπήθηκε ανελέητα στο πούτσο μου κι απολάμβανα το κορμί της με μάτια και χέρια. Την ξανάβαλα κάτω και της έσκισα τη μούνα με γερές και τέρμα πάτο πουτσιές. Έχυσα μουγκρίζωντας -σα ζώο- με τις ποδάρες της Κλεοπάτρας τυλιγμένες στη μέση μου.
Επόμενη φορά θα την πάρω 1 ή 2 ώρες, για να την χορτάσω.
Ευχαριστώ σε, μουνάρα καλλονή ΚλεοπάτραΈρωταςΈρωτας ...πολλά φιλιά Γλώσσα ...παντού!!Ματάκι

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 08, 2018
Όνομα κοπέλας
Κλεοπάτρα
32932584_10216210262719403_5075408839898038272_n
John.Greek
Σπουδαίος
Εγγραφή:
30 Ιουν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
38
Likes:
2.443
Πόντοι:
2.606
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, blizardeye, sexforlife78 και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Σεπτεμβρίου, 2018
Όχι και μουνάρα η Κλεοπάτρα μύστη μου. Κόψε κάτι Γερο-μύστης
H
Hatsumi
09 Σεπτεμβρίου, 2018
Προμόσιον κάνει .. δεν το καταλαβες ? Από την ρπώτη πρόταση που αρχισε να περιγραφει ...
09 Σεπτεμβρίου, 2018
Την ίδια τακτική ακολουθώ με σένα. Πρώτα πηγαίνω την καφετέρια του ΟΣΕ, πίνω έναν καπουτσίνο και τρώω ένα κοκ και κατόπιν επισκέπτομαι το συγκεκριμένο οίκο για ένα γρήγορο ξελάφρωμα. Θα συμφωνήσω με τους προλαλήσαντες. Η Κλεοπάτρα δεν είναι μουνάρα. Πολύ μέτρια εμφανισιακά.
09 Σεπτεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ομορφιά ή κάλλος.
https://el.wikipedia.org/wiki/%CE%9F%CE%BC%CE%BF%CF%81%CF%86%CE%B9%CE%AC
Καπέλο
10 Σεπτεμβρίου, 2018
Μουναρα όχι αλλά γσμιεται κσλα
21 Ιανουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

εχει φυγη από την λιοσιων 73 ξερετε που εχει παει
21 Ιανουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Η τσατσα μου εχει πει 2 φορες (την μια πριν τις γιορτες) οτι πηγε στην πατριδα της και θα γυρισει σιγουρα (μου ειχε πει κατα τις 10 του μηνα).
Αλλη κοπελα ομως του σπιτιου (δεν θα πω ποια) μου ειπε με χαρα τον δεκεμβρη οτι εφυγε, ισως γιατι της επαιρνε πελατες...
17 Ιουνίου, 2022
(Μπέτυ) Φιλί Ουκρανέζα πάρα πολύ καλή δίμετρη κοπέλα αισθησιακή καυλιάρα βολική και πολύ καλή σε όλα χωρίς γκρίνια και ταμπού. Έμεινα απόλυτα ευχαριστημένος αν και ήμουνα πολύ σύντομος αν καταλαβαίνετε τι εννοώ και δεν πρόλαβα να την ευχαριστηθώ όσο θα ήθελα. Σίγουρα όμως θα ξαναπάω μαζί της.
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8