Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 222 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επίσκεψη πριν από λίγες μέρες στο studio 12 στην ΕΟ, πιο πολύ από περιέργεια. Αφού πάρκαρα στο άνετο πάρκιν, κατευθύνθηκα στην είσοδο και χτύπησα το κουδούνι. Μου άνοιξε μια ευγενική κυρία και με ρώτησε αν θέλω να πιω κάτι. Λόγω ζέστης, πήρα 1 μπουκαλάκι νερό, και περίμενα να δω τις κοπέλες.
Ήταν η Ζλάτα και η Alsu. Περνάει η Ζλάτα πρώτα, η Alsu είχε δωμάτιο, αλλά δεν με ενθουσίασε και περίμενα να βγει και η άλλη. Μετά από λίγο σκάει μύτη με μια χάρη και ένα κούνημα άλλο πράγμα. Κάθισε πάνω μου και φυσικά έβγαλε όλη τη πουτανιά της. Η Alsu είναι από ΕΣΣΔ (Σιβηρία) με υπέροχο σώμα, σφιχτό, σε μέτριο προς κοντό ύψος (κουμαντάρεται εύκολα) και πρόσωπο συμπαθητικό μα Ασιατικά χαρακτηριστικά.
Αν και δεν παίρνω μεγάλο πρόγραμμα τη πρώτη φορά, εδώ πήρα και πρωκτικό.
Περνάω στο δωμάτιο, που να πω, ότι είναι ότι καλύτερο έχω δει σε τέτοιους χώρους. Πολύ μεγάλο με ξεχωριστό μπάνιο (χωρίς πόρτα) και 2 ή 3 καναπέδες. Κάνω το ντουζάκι και περιμένω στο κρεβάτι. Δεν άργησε η κοπέλα και μόλις μπαίνει, έρχεται και μου ορμάει με φιλιά και γλωσσόφιλα και χάδια παντού…. Ξύπνησε ο γίγαντας και με το που το βλέπει ξεκινάει ένα στοματικό που παραλίγο να με στείλει . Υπέροχη τεχνική, αργό με σάλιο και χωρίς χέρι. Η γλώσσα δεν άφησε τίποτα παραπονούμενο, ακόμα και η κωλοτρυπίδα και τα μπαλάκια είχαν τη τιμητική τους.
Ήταν αδύνατο να κρατηθώ, οπότε την σταμάτησα και της πρόσφερα μια από τα ίδια, στη διάρκεια των οποίων, αναστέναζε και έδειχνε πως της άρεσε.
Πέρασμα του καπέλου και είσοδος κατ ευθείαν πίσω, με λίγη χρήση λιπαντικού. Είναι αρκετά στενή και ζορίζεται στην αρχή, αλλά στη συνέχεια είναι ΟΚ. Εδώ θα πω ότι τη ζόρισα λίγο παραπάνω (σε δύναμη) και έδειξε να της αρέσει. Εν τω μεταξύ έβγαζε και τρελές φωνές που με αναστάτωναν. (λογικά fake) Δυο στάσεις αλλάξαμε και το τέλος ήρθε σε κλασσική στάση με συνοδεία γλωσσόφιλων.
Συνολικά ήταν μια καλή συνάντηση (περίπου 30/35 λεπτά) η οποία, όταν με ξαναφέρει ο δρόμος, θα επαναληφθεί.
Να σημειώσω πως δεν έκατσε καθόλου στο τέλος και πως Ελληνικά δεν ξέρει. Μόνο Αγγλικά και Ρωσικά…


Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Alsu
LanciaRallye037
Ανώτερος
Εγγραφή:
2 Φεβ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
42
Likes:
2.605
Πόντοι:
5.196
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Marcus77, rodriguez65, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού