Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 89 10
Sex Studio 176594
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καλησπέρα συναγωνιστές,την Πέμπτη το απόγευμα προς βραδάκι οι καυλες είχαν φθάσει το ταβάνι. Έψαχνα για κάτι σίγουρο. Για ένα στανταρακι. Κοιταξα ποια κοριτσια δουλεύουν και που και μολις ειδα οτι η εργαζετσι η Μαρίνα,τελειωσαν τα πάντα. Ηξερα πρις τα που θα κατευθυνθώ.
Την Μαρίνα την ξέρω από όταν δούλευε στο oriental στην φυλής104. Την είχα συναντήσει τρεις φορές.Ηρθε λοιπόν το πλήρωμα του χρόνου για μια νέα συνάντηση ύστερα από καιρό.
Φτάνω στο στούντιο και μπαίνω. Δίνω το αντίτιμο και κατευθύνομαι στο δωμάτιο για να κάνω μπάνιο.
Αφου έκανα μπανάκι περίμενα μέχρι να έρθει η Μαρίνα. Όταν μπήκε δεν με θυμήθηκε (λογικό γιατί έχει χρόνια να με δει) και δεν της είπα ότι έχουμε βρεθεί στο παρελθόν.
Με χαιρετάει,με ρωτάει πως με λένε βγάζει το σουτιέν και το στριγκο και αμέσως ορμά στις βυζάρες της.Αρχισα να τις γλύφω και με το αριστερό μου χέρι να χουφτωνω τον κώλο της.Η Μαρίνα μου jerking: για λίγο και μετα με αγκάλιασε σαν να ηταν η γκομενα μου.Ο μικρός δεν κρατιωτανε με τίποτα,είχε γίνει 《τέρας》 και τότε ξαπλώνω και της ζητάω να μου κάνει Ισπανικό. Η καυλα ήταν τόσο μεγάλη που κόντευα να χύσω άμα συνεχίζαμε έτσι και έτσι της ζητάω να μου φορέσει το προφυλακτικό και να ανέβει από πάνω. Ή Μαρίνα μου φοράει και με καβάλησε και έδωσε μπορώ να πω ρεσιτάλ.Ηταν πολύ καλή και εγώ σαν γνήσιος βυζολατρης απολάμβανα τις βυζάρες της. Στη συνέχεια την γυρνάω στα Κατσικογάμηςκαι αρχίζω το σφυροκόπημα και έτσι τελείωσα. Πραγματικά μου άρεσε πολύ το πήδημα με την Μαρίνα. Θυμηκα τα παλιά όταν ήμουν πιο νέος. Δεν ήταν το πιο τρελό γαμισι αλλά ήταν έντονο και αναζωογονητικό.
Αυτά από εμένα και εις αλλα με υγεία.

Υ.Γ.Η Μαρίνα παχύνει λιγάκι. Θα πρέπει να χάσει κάποια κιλακια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
Υπηρεσίες
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
20 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
125
Likes:
21.634
Πόντοι:
28.900
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 anthotypos, Annapurna, Ntaffy2 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού