Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 232 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Με καθυστερηση η κριτικη... Συναντηση με την Αννα ευκολα στο κεντρο πριν αρκετους μηνες. Με το που την ειδα, παρολο που μοιαζει μεγαλυτερη απ οτι λεει (μετριο προσωπο, δεν μοιαζει με πιπινακι) η ολη σταση της και η ενεργεια της μου εβγαλαν τρελλη διαθεση για σεξ, ταιριαξανε οι χημειες μας και περασαμε πολυ ωραια. Το στηθος ειναι πεσμενο, λογικο για το μεγεθος του αλλα το χρησιμοποιει αψογα στο ισπανικο.Νινακι μυρωδατο που τιμησα δεοντως με τη γλωσσα μου. Στο σωμα ειναι petit που μ αρεσει. Μεχρι και στο μπαλκονι του ξενοδοχειου την εβγαλα ενω ηταν καβαλα στον πουτσο μου για να δει την πανσεληνο... Καλη στο σοσιαλ, καναμε κουβεντουλα αναμεσα στους 2 γυρους. Αν θυμαμαι καλα, καναμε και πρωκτικο. Αρνητικο οτι εκεινη την περιοδο ειχε ραντεβου απανωτα και στο τελος ηταν βιαστικη. Πολυ κλαη επιλογη θα την ξανατιμησω σιγουρα

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 07, 2018
Διάρκεια
1μιση ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
gpikasso
Σπουδαίος
Εγγραφή:
24 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
2.283
Πόντοι:
2.477
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Sproxe Garsia, chris1955, Dirty69 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Σεπτεμβρίου, 2018
Συνγαμιτη, είσαι σίγουρος ότι σου έδωσε κωλο?Γιατι εγώ σταμάτησα να την βλέπω για αυτόν τον λόγο .Δεν μου τον έδινε με τίποτα ...
08 Σεπτεμβρίου, 2018
Πρωκτικό η Αννούλα; Δεν νομίζω!
B
bfbc2
08 Σεπτεμβρίου, 2018
Μάλλον δεν θυμασε καλά.Money Mouth Δεν έκανες πρωκτικό Χμμμ;να στο θυμίσω εγώ
f21
f21
08 Σεπτεμβρίου, 2018
πρωκτικό η Αννούλα!!! από που και ως που.. Χμμμ;Μαλακία
08 Σεπτεμβρίου, 2018
Να γι αυτο πρεπει οι κρτικες να γραφονται ενγκαιρως. Κατι δεν θυμασαι καλα ή το μπερδεψες με την Χριστινα. Αλλη φορα να βαστας σημειωσεις και να γραφεις το κοστος . Κατα τα αλλα μπραβο
08 Σεπτεμβρίου, 2018
Petite στο σώμα, πρωκτικό ... μάλλον σε άλλη κοπέλα αναφέρεσαι.
08 Σεπτεμβρίου, 2018
Βρε παιδια, εγραψα την κριτικη μετα απο πολυ καιρο. Χμμμ; Μπορει να κανω και λαθος, οκ.
08 Σεπτεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Για το πρωκτικο απαντησα, μπορει να μην θυμαμαι καλα. Για το petite ειμαι 1,88 οποτε καποια που σε αλλον φαινεται φυσιολογικη, εμενα μου φαινεται μικροκαμωμενη.
08 Σεπτεμβρίου, 2018
με ευχαριστει που περασες ομορφα θα τα ξαναπουμε το μονο λαθος σου ειναι οτι δεν κανω πρωκτικο φιλακιαΈρωτας
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9