Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 134 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συναντηση στο xdream στην Αγια Παρασκευη.
Στην ωρα της, αφου ειχε ενημερωθει με μηνυμα για τον αριθμο δωματιου, ακουω στον διαδρομο το καλεσμα των σειρινων, τακ-τακ...
Ανοιγω, και βλεπω μια ΚΟΡΜΑΡΑ. Ειναι η 1η φορα που οι φωτογραφιες αδικουν την κοπελα.
Φιλακι στα ορθια και ξεκιναει να γδυνεται. Ξεκινησε να τρεμει το σαγονι μου. ΚΟΡΜΑΡΑ
Στηθος ονειρο για τα γουστα μου με ρογες που ακουνε, και με την επιβεβαιωση του νομου του Νευτωνα για την βαρυτητα, λογω του ογκου. Οχι σε αντιαισθητικο βαθμο.
Φευγει για μπανακι και σε λιγο τσουπ, με την πετσετα καθεται στα γονατα μου οπου ξεκιναμε γλωσσοφιλα, gfe εις τον κυβο...
Ξεκινα πεοθηλασμο, οπου αμεσα την γυρνω σε 69 και μετα απο αρκετο χρονο αμοιβαιας περιποιησης και ενω εβγαζε ομορφες φωνουλες, φαινομενικα αληθινες (και οχι αυτα τα χαζα παιδαρα μου, ψωλαρα μου, κολοσσε της Ροδου μου κλπ), μου λεει οτι ειναι κοντα και οτι θελει να ανεβει. Μου φοραει γρηγορα το κρανος και με αργες και μεθοδικες κινησεις, κατεληξε σε πανεμορφες φωνουλες ολοκληρωσης. Αληθινο μου φανηκε αν και με τις γυναικες ποτε δεν μπορεις να εισαι σιγουρος.
Στα 4 ηρθε η δικη μου ολοκληρωση, με το παραμικρο παραπονο για το σφυροκοπημα.
Αγκαλιτσα, ευχαριστη κουβεντουλα και μπανακι.
Ξανα αγκαλιτσα και με δικη της πρωτοβουλια εναρξη β΄ημιχρονου το οποιο δεν ειχε ευτυχη καταληξη, οχι γιατι φταει η Χριστινα, αλλα η φυση η οποια δεν μου εχει δωσει αυτη την παροχη.

Οπως και να εχει, ξερω πως σημερα βρηκα μια κοπελα που ειναι στα γουστα μου, και ειναι και καλο παιδι.

Αν με αφηνε το site η βαθμολογια θα ηταν αυτη:

Εμφάνιση (πρόσωπο) 7
Εμφάνιση (σώμα) 10
Γενική συμπεριφορά 10
Επικοινωνία 10
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή 10
Σχέση απόδοσης/τιμής 10

Υγεια, και προκοπη ωστε να βγαζουμε λεφτα να μπορουμε γινομαστε αμαρτωλοι ποτε-ποτε.

υ.γ. Την εβγαλα και μια φωτο με το κινητο της, ελπιζω να την ανεβασει στο forum, να εχω να θυμαμαι, μεχρι την επομενη φορα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
npnp
Σπουδαίος
Εγγραφή:
10 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
1.402
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 amjik, pannap, mr.M και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Σεπτεμβρίου, 2018
Απλή, όμορφη κριτική. Πιστεύω ότι η κοπέλα όντως πρέπει να αξίζει! Θεωρώ όμως πολύ δύσκολο να τελειώσει μία επαγγελματίας με τον πελάτη, έως ακατόρθωτο. Εκτός και αν η φύση έχει προνοήσει γι αυτό.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1