Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 17 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Δυστυχώς δεν με αφήνει να βάλω μεγαλύτερη βαθμολογία αλλά πρέπει να γράψω κριτική για αυτό το κορίτσι...

Νομίζω δεν έχω ξαναπεράσει καλύτερα με call girl ή αλλου τυπου αγοραίο έρωτα... Οτι γράφουν τα παιδιά απο κάτω ισχύει σίγουρα και επαυξάνω...

Εχει μία καταπληκτική αύρα και νοιώθεις ότι την ξέρεις καιρό. Το μουνάκι της μοσχομύριζε και μπορούσα να κάτσω να το γλύφω μία βδομάδα αν δεν σε παρακαλεί να την πηδήξεις γιατί δεν αντέχει αλλο...

Το σώμα της (για τα γουστα μου) είναι το ιδανικό και θα έβαζα 10 όπως επίσης και στην εμφάνιση ακι στην συμπεριφορά. Μόνο στην επικοινωνία θα έβαζα 7 γιατί τα αγγλικά της είναι μέτρια αλλα δεν χρειαζονται με τετοια κοπέλα...

Πέρασα καταπληκτικά μαζί της και αν και νομιζα οτι ηταν χημεια μεταξύ μας και έτυχε, διαβάζοντας τις κριτικες αποδεικνύεται ότι η κοπελα ειναι καταπληκτικη επαγγελματιας και μακάρι να ακολουθήσουν και άλλες το παράδειγμα της... Στα του αγώνα νομίζω ότι οι υπόλοιπες κριτικές είναι ακριβέστατες, είναι πρόθυμη σε όλα, πραγματικό μηχανάκι του σεξ, τρελαίνεται να φιλαέι να πιπώνει να γλυφει παντού και να γαμιέται όπως θες...

ΑΞΕΧΑΣΤΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ... ευχαριστούμε Glamour... και εγω την παντρεύομαι Μεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
lycosstomantri
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
20 Ιουν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
165
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, mad_max, Dirty69 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Σεπτεμβρίου, 2018
Ναι αλλα εγω την ζητησα πρωτος !!! μαλλον πρεπει να μονομαχησουμε Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
09 Σεπτεμβρίου, 2018
Οχι όχι εχεις δίκιο... οπότε σου την αφήνω... Όμως θα πάρω τον ρόλο του εραστή ΓλώσσαΓλώσσαΝαι!Μεγάλο χαμόγελο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2