Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 301 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Πρώτη κριτική εδώ αν και συχνάζω στο σάιτ αρκετά χρόνια και στην γύρω φάση επίσης με διαλείμματα όταν είμαι σε σχέση.
Λοιπόν κριτική θέλετε να διαβάσετε οπότε πάω κατευθείαν στο ψητό.

Ντανιέλα. Η κοπέλα είναι ΚΟΥΚΛΑ. Πραγματικά αναρωτήθηκα γιατί τόσο όμορφη κοπέλα δουλεύει σε μπουρδέλο αυτής της κατηγορίας. Στο πρόσωπο έχει μονάχα μια αγριάδα που προσωπικά με χάλασε ελάχιστα αλλά είναι πολύ χαμογελαστή γεγονός που σχεδόν την αναιρεί. Έχει διάφορα τατουάζ και αν και δεν μιλάει αγγλικά προσπαθεί να σε ψήσει στην κατάσταση με παιχνίδι. Να σημειώσω ότι δεν είχα σκοπό να μπω αφού είχα γυρίσει από διακοπές και είχα χορτάσει αρκετό σεξ. Εν μέσω μιας άδειας Αθήνας βρισκόμουν στην περιοχή και κάνω την τσάρκα να σκοτώσω λίγο την ώρα μου και απλά ψήθηκα.

Μπαίνω στο δωμάτιο και έρχεται με το που βγαίνω από το ντους. Με πλησιάζει και χαιρετιόμαστε. Με λίγα προκαταρκτικά (όχι φιλιά αλλά γλυψίματα και χουφτώματα στο σώμα και των δύο) της ζητάω να την περιποιηθώ γεγονός που κάνω στο λαχταριστό μουνάκι της πριν βάλει το κωλολιπαντικό. Ήταν κάπως αξύριστη που εμένα προσωπικά δεν με χαλάει, αλλά με ανάβει περισσότερο και οι τρίχες της ήταν μαύρες ενώ το μαλλί βαμμένο κόκκινο. Υπήρχε ανταπόκριση καθώς της έγλυφα στην κλειτορίδα αλλά φυσικά δεν ξέρεις αν το προσποιούνται. Προσωπικά πιστεύω ότι της άρεσε δεδομένου του νεαρού της ηλικίας μου και ενδεχομένως της "τεχνικής" μου Γλώσσα. Σηκώνεται με γυρίζει στα πλάγια και μου φοράει σκούφο στον καυλωμένο πούτσο μου. είχε κουλουριαστεί περίεργα και τα βυζιά της ήταν μέσα στην μούρη μου. Το στήθος είναι μεγάλο και σιλικονάτο που ήταν το πρώτο πλαστικό βυζί που δάγκωσα. Η αίσθηση είναι πολύ καλή και δεν το περίμενα με τις ρώγες να είναι κάγκελο. Πίπα μέτρια καθώς υπήρχε δόντι και δεν ήταν πολύ γρήγορη. Μετά στο καπάκια με καβαλάει και με πηδάει κανονικά με αρκετή μανία, δηλαδή όση θα μπορούσε να έχει μια κοπέλα που θα ήμουν σε σχέση. Από την ένταση νομίζω οτι θα τελειώσω και την αλλάζω στάση. Την παίρνω ιεροποστολικά με το να βλέπει το πρόσωπο της και της βυζάρες της απο πάνω οπού έδωσα πόνο χωρίς να μου παραπονεθεί. Αισθανόμουν ότι ο χρόνος θα τελείωνε οπότε της λέω doggie. Γυρνάει και στηνεί το ΚΑΎΛΑ πίσω σύστημα όπου δεν άντεξα και της έκανα φλυφοκώλι. Είχε και εκεί ελάχιστες τρίχες που εμένα προσωπικά δεν με χαλάει αφού ήταν καθαρή. Είχε πολλή ανταπόκριση από πλευράς της τότε. Και τότε της τον χώνω στο μουνί και την πηδάω με μανία που σκεφτόμουν πως γίνεται να μην πονάει;; Δηλαδή ανησύχησα! Το κρεβάτι κουνιόταν και ακουγόταν το γαμήσι μέχρι τον δρόμο σίγουρα. Δεν είμαι υπερβολικός, δεν έχω γαμήσει τόσο έντονα σε μπουρδέλο! Εν ολίγοις χτυπάει η πόρτα και εγώ δεν είχα τελειώσει. Η Ντανιέλα εντυπωσιασμένη που δεν τελείωσα με τόσο σπρώξιμο ευγενικά με τελειώνει με μαλακία που τελείωσα στο χέρι της. Της δίνω ενα ρουφιχτό φιλί στον κώλο και εκείνη με φιλάει στο μάγουλο.

Καλή φάση μάγκες. Θα ξαναπάω.

Στον εν λόγω χώρο εχω πάει με την Κλεοπάτρα, την Ινα, την Κωνσταντίνα και κάποιες άλλες που έχουν φύγει. Οι συνευρέσεις είναι παλαιότερες μιας και είχα σχέση μέχρι πρότινως.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ντανιέλα
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
1 Μαρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
22
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s, Ημεδαπος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού