Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 443 10
Μασατζίδικα 649569
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Διάβαζα κάποια μηνύματα στο φόρουμ και ενημερώθηκα πως έχει έρθει καινούργια άφιξη στο ελαιοτριβείο....Είναι μιλφάρα απ'ότι αναφέρθηκε και έμπειρη....Εμμμμ
Βρισκόμουν λοιπόν στη περιοχή και πέρασα να την δω....Μεγάλο χαμόγελο

Με το που ανέβηκα στον τρίτο όροφο αμέσως ζήτησα να δω την καινούργια που ονομάζεται Μαίρη...
Βγήκε στο σαλόνι με την "στολή" του ιδρύματος δηλαδή τη λευκή ρόμπα και από μέσα ροζ εσώρουχα....Έρωτας
Χαμογελαστή και ευχάριστη με πλησίασε και μου μίλησε στα Ρώσσικα....Ναι!
Πρόκειται για μία ώριμη γυναίκα,με ωραία επιδερμίδα,μικρό στήθος,σώμα που "εκφράζει" κάποια "σημάδια" του χρόνου και έκφυλο πρόσωπο...Οι αναλογίες της είναι καλές σε σώμα και έχει και ωραίο κωλαράκι το οποίο προσφέρεται και το τίμησα....Εμμμμ

Με το που μπήκαμε στο δωμάτιο ξεκινήσαμε τα γλωσσόφιλα...Δε μιλάει αγγλικά ούτε ελληνικά αλλά μιλά καλά την "Παγκόσμια" γλώσσα του σεξ!
Οπότε λίγες κουβέντες και πιάσαμε δουλειά... Όπως ανέφερα γλωσσόφιλα στο φουλ...Εν συνεχεία προκαταρκτικά με άψογη συμμετοχή από μέρους της.Την περιποιήθηκα και έδειχνε να το ευχαριστιέται με αληθοφανείς αναστεναγμούς .Στοματικό πολύ καλό με ρουφήγματα,καραμέλωμα στα @@@κια και λάγνες ματιές....Εμμμμ
Σεξ τώρα...
Σε ότι στάση θέλει ο παρτενέρ της,πρώτα ιεραποστολικό,μετά στα τέσσερα,αλλαγή για λίγο στα πλάγια και μετά "είσοδος" στην πίσω πόρτα της....Καλοδουλεμένο το πίσω σύστημα και η συμμετοχή της άψογη,κάπου εκεί κατέθεσα στα κωλομέρια της....Κατσικογάμης

Δυνατή στο κομμάτι του σεξ η Μαίρη,δεν το περίμενα για να είμαι ειλικρινής....Να όμως που αυτά έρχονται εκεί που δε τα περιμένεις....

Ακολούθησε ένα δεκάλεπτο μασάζ το οποίο κατέχει σε επαγγελματικό επίπεδο....Απ'ότι μου είπε και απ'ότι είδα με κάποιες κινήσεις στα χέρια της...Δεν είμαι και ειδικός καθώς σημασία δίνω στο κομμάτι του σεξ στο οποίο με "αποζημίωσε" πλήρως η καινούργια άφιξη....

Φιλιά και τριψίματα μέχρι την έξοδο μου από το ίδρυμα και την αποχώρησή μου από αυτό είχε ο επίλογος αυτής της συνεδρίας....Έρωτας

Η Μαίρη αποδείχτηκε σουπέρ κατά την προσωπική μου άποψη και έμπειρη επαγγελματίας.Πιστεύω πως σε όποιον του αρέσουν οι μιλφάρες θα περάσει καλά συνδυάζει καλό πακέτο!

Καλά να περνάτε!Καπέλο
Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 04, 2018
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
  • Πρωκτικό σεξ
Όνομα κοπέλας
Μαίρη
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, Kerveras, LITHOS 77 και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού