Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 53 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 57324
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την Ξένια την πρώτοσυνάντησα πριν περίπου 6 μήνες, η πρώτη σκέψη μου μόλις την είδα ήταν "Τι πας να κάνεις ρε τέρας, θα σου μείνει στα χέρια το κοριτσάκι" Μαλακία τελικά μετά από 2 ώρες εμένα έτρεμαν τα πόδια μου και πρέπει να είχα 180 με 200 σφυγμούς ενώ εκείνη δεν είχε πάρει χαμπάρι. Δεν μπορούσα να καταλάβω πως έβγαινε όλη αυτή η ενεργεία από αυτό το μικροσκοπικό σωματάκι, μιλάμε η κοπέλα είναι ακούραστη με έβγαλε νοκ άουτ. Την επόμενη μέρα πήρα μια απόφαση, να κόψω το γ.... το τσιγάρο (κάπνιζα περίπου 2 πακέτα) κάτι που τελικά το κατάφερα. Οι ειδικοί λένε ότι μετά από μερικούς μήνες έχουν φανεί σχεδόν όλα τα ευεργετικά οφέλη της διακοπής του καπνίσματος. Πράγματι δεν λαχανιάζω πια και γενικά σε όλους τους τομείς βλέπω πολύ μεγάλη βελτίωση. Ήρθε λοιπόν η ώρα για το υπέρτατο test κοπώσεως, ένα επαναληπτικό δίωρο με την Ξένια!!!! Γερο-μύστης

Αν και μετά από τόσες κριτικές όλα έχουν γραφτεί για την εμφάνιση της κοπέλας θα ήθελα να τονίσω ότι ναι μεν είναι πολύ αδύνατη και μικροκαμωμένη αλλά δεν έχει κάποιο πρόβλημα ανορεξίας κλπ όπως λανθασμένα έχει αναφερθεί στο παρελθόν, απλώς αυτό είναι το σκαρί της. Πως να το πω ακόμα και ο σκελετός της είναι πολύ μικροκαμωμένος δεν είναι πρόβλημα βάρους και διατροφής. Εννοείτε ότι πρέπει να σου αρέσει αυτός ο σωματότυπος για να περάσεις καλά και έμενα μου αρέσει πολύ. Κάποιοι ίσως να μην γουστάρουν, αλλά μετά από τόσες κριτικές δεν νομίζω να υπάρχει δικαιολογία. Εμένα μου ήρθε με ένα άσπρο φουστανάκι με τα μαλάκια της δεμένα σαν σε κοτσιδάκια και ήταν σαν άτακτη μαθητριούλα που θέλει την τιμωρία της από τον αυστηρό δάσκαλο της όπως και έγινε...

Στα του αγώνα γνωρίζοντας από την προηγούμενη συνάντηση μας ότι γουστάρει πολύ δυνατό sex και αγριάδες δεν σπατάλησα χρόνο στα προκαταρκτικά, μόλις βγήκε από το μπάνιο την βούτηξα από το μαλλί και της είπα ότι ήταν πολύ κακό και άτακτο κορίτσι και πρέπει να τιμωρηθεί για να μάθει να υπακούει. Αφού πρώτα της έκανα κόκκινο τον κώλο από τα κωλοσκάμηλα την έστησα στα τέσσερα και της τον κάρφωσα όλον μέσα με δύναμη και άρχισα να την γαμάω όσο πιο δυνατά και βαθιά μπορούσα λέγοντας της ότι δεν με ενδιαφέρει αν την τσούζει, αυτή είναι μια σκλάβα πού πρέπει να με υπακούσει και να με ικανοποιήσει. Εκεί η Ξένια έγινε μούσκεμα και πρέπει να την άκουσε όλο το οικοδομικό τετράγωνο, άρχισε δε να φωνάζει "ήμουν κακό κορίτσι!!!" Ναι! Γενικά όλη η συνάντηση είχε πολύ ένταση από την μεριά και των δύο μας , όταν την έβαζα από πάνω μου πότε χτυπιόταν σαν τρελή πάνω κάτω και πότε τον έπαιρνε όλο μέσα και πήγαινε μπρός πίσω τρίβοντας την κλειτορίδα της πάνω μου.

Το highlight όμως της συνάντησης ήταν το καταπληκτικό γλείψιμο ποδιών που μου έκανε με εμένα ανάσκελα ξαπλωμένο και εκείνη να τρίβει τις πατούσες μου στα μικροσκοπικά βυζάκια της κοιτάζοντας με στα μάτια, αυτή η εικόνα θα μου μείνει αξέχαστη. Το τέλος και τις 2 φορές ήρθε στο στοματάκι της με μετά από παρατεταμένο mouthfuck στο οποίο η μικρή ζητούσε και σφαλιάρες στο πρόσωπο απεγνωσμένα. Όσο αναφορά το στοματικό να αναφέρω ότι πια το DT της βγαίνει με μεγαλύτερη άνεση. Δεν θα μπω σε άλλες λεπτομέρειες απλώς όταν τελείωσε το δίωρο εμένα έτσουζε ο πούτσος και της Ξένιας το μουνί. Νομίζω ότι το ματς αυτήν την φορά μάλλον έληξε ισοπαλία οπότε θεωρώ ότι πέρασα το test κοπώσεως με επιτυχία!!! Σπασίκλας

Ανακεφαλαιώνοντας η Ξένια βγάζει τρελά γούστα, η δε επιθυμία της να σε ικανοποιήσει είναι δεδομένη. Δεν είσαι για αυτήν ένας ακόμα πελάτης πού κοιτάει να τον ξεπετάξει όσο πιο ξεκούραστα μπορεί για να πάει στον επόμενο. Είσαι ο γκόμενος της για όση ώρα κρατάει το ραντεβού, είναι ένα απόλυτα συνειδητοποιημένο call girl. Αν λοιπόν δεν έχεις πρόβλημα με τον συγκεκριμένο σωματότυπο - ο οποίος είναι πολύ skinny και γουστάρεις πολύ σκληρό PSE περνάς τέλεια. Αν θες βυζάρες, κωλάρες, γούτσου - γούτσου και αγκαλίτσες πάς για άλλα...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
240€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
spipis71
Ανώτατος
Εγγραφή:
16 Απρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
13.576
Πόντοι:
17.346
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, Διαγραμμένο μέλος 163859, Dimitris-k και 38 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού