Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 9 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πρόσφατη ινκολ συνάντηση με την κοπέλα έπειτα από πολύ εύκολη συννενόηση με την τηλεφωνήτρια του γραφείου. Όταν έφτασα κ άνοιξε την πόρτα αντίκρισα μια αρκετα εμφανίσιμη νέα κοπέλα 25-26 χρονών με γλυκό πρόσωπο με γωνίες και ωραία μάτια, καλό αδύνατο σώμα με μεσαία βυζιά και διάφορα τατού να κοσμούν το σώμα της,το ένα μάλιστα ήταν γραμμένο κ στα ελληνικά. Τα αγγλικά της ήταν κατώτερα του μετρίου και έτσι η συννενόηση ήταν δύσκολη.Η συμπεριφορά της στην αρχή ήταν μαγκωμένη αλλά στην συνέχεια ανοίχτηκε
Και στο κρεβάτι το ίδιο στην αρχή ήταν διστακτική αλλά στην συνέχεια ανοίχτηκε κ ήταν δοτική μαζί μου δηλαδή μου έδινε βαθιά γλωσσόφιλα με αγκάλιαζε έντονα κ γενικά ήταν πολύ θερμή.Επίσης μου έκανε εντύπωση η καθαριότητα της μου έβαλε αντισηπτικό πριν μου ξεκινήσει πίπα και γενικά ήταν πολύ καθαρή.Η πίπα ήταν απολαυστική με πολλά ντιπ και με διάφορα παιχνίδια με την γλώσσα της.Στο σεξ αλλάξαμε πολλές στάσεις κ πάντα έβγαζε μπόλικη ενέργεια κ κοπανιόταν έντονα πάνω μου, με μόνο αρνητικό στοιχείο ότι έβαλε μπόλικο τζελ.
Συνοψίζοντας μπορώ να πω ότι πέρασα αρκετά κάλα με μια κοπέλα η οποία αν της φερθείτε με ευγένια και με καλοσύνη θα σας ανταμείψει με τον καλύτερο της ευατό.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
mihla
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
21 Μαϊ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
194
Likes:
7.166
Πόντοι:
30.298
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dmtrsxxx, piko, makhswrx και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού