Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 180 10
Call-Girls 693320
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
..να ξεκινησω λεγοντας οτι δεν νομιζω οτι κανω καποιον σοφοτερο γραφοντας την παρακατω κριτικη γιατι νομιζω οτι εχουν λεχθει τα παντα
...συνοπτικα λοιπον....10αρι στο σωμα συμφωνα ομως μετα δικα μου κριτηρια....για εμενα η επιτομη του θηλυκου γυναικειου σωματος με τις καμπυλες οπου πρεπει...προφανως και δεν με απασχολει το οτι το στηθος ειναι πλαστικο...
...στο προσωπο αρχιζουν να φαινονται σημαδια ηλικιας αλλα γενικα μια χαρα.....και εδω θα δωσω το απο τα 2 μειον.... τα χειλη νομιζω οτιειναι υπερβολικα ευμεγεθη...σε αλους μπορει να βγαζουν το εξτρα προστυχο ,εγω δεν τρελαινομαι.....
....σχεση με τον χρονο οσον αφορα την συνεπεια μετρια..(2ο μειον).dress code ομως οτι ειχε ζητηθει και αψογο..
...στην συμπεριφορα εμενα παρλα δεν μου επιασε και δεν μου εκανε κατι κακη εντυπωση ...το αντιθετο μαλιστα .....προφανως και δεν περιμενεις να πιασεις καμια φοφερη κουβεντα σε αθτο το χρονο αλλα γενικα ηταν χαλαρη και αξιοπρεπης...
....στο γηπεδο τωρα τινα πω...νομιζω οτι οσοι εχουν γραψει εκουν καλυψει τα παντα....μπορεις να πραγματοποιησεις οτι μπορεις να φανταστεις και η ενφανιση της βοηθαει...ειναι φουλ συμμετοχικη και μιλαει οσο πρεπει...
....επιασε γρηγορα το τι ηθελα, και ακολουθησε με σωστο τροπο τους ρυθμους που ηθελα...
....γενικα η πορνοσταρ της διπλανης πορτας θα ελεγα....με το συγκεκριμενο κοστος νομιζω οτι υπερισχυει του ανταγωνισμου αν και υπαρχει μια σχετικη δυσκολια να την πετυχεις διαθεσιμη

...υγ και με την συγκεκριμενη κριτικη αυτη την στιγμη νομιζω οτι κατ εμε η κορυφαια 3αδα στην κατηγορια milf στην οποια εγω υποκειμενικα καταληγω ειναι με τυχαι σειρα οι:.....adrianna...ηρα(athens diva)...nandia(izabellaonline)

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Ανώτερος
Εγγραφή:
20 Ιαν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
43
Likes:
1.665
Πόντοι:
8.220
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dhmhtrhs__, SailorGr, GALLAS και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού