Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 14 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Φρατζέσκα λοιπόν... ένα νέο κορίτσι petit όμορφο προσωπάκι και πολύ ωραίο σωματάκι για τα δικά μου γούστα ευχάριστη καλή επικοινωνία και διάθεση για κουβέντα εκεί κάπου σταματάνε και τα καλά και αρχίζουν τα ..... εσείς θα κρίνετε .....
Στα του sex δηλαδή εκεί που είναι και το ζουμί όπως λένε και στο χωριό μου η κοπέλα έσκασε μύτη όμορφα ντυμένη , έκανε μπάνιο και ξάπλωσε αφού με ρώτησε τα καπνίσει , κάναμε ένα τσιγάρο και με μεγάλη διάθεση εγώ να αρχίσει το παιχνίδι ξεκινάω φιλιά πεταχτά στο στόμα διάθεση για γλωσσόφιλα δεν είχε και έτσι δεν το πίεσα και εγώ , αρχίζω να κατεβαίνω προς τα κάτω και να την περιποιούμαι αρκετά στενή δέχτηκε για λίγο ένα δάκτυλο συν γλώσσα αλλά κάπου στην πορεία με σταμάτησε γιατί την ενοχλούσε το δάκτυλο , οκ λέω και εγώ πάμε στο ψαχνό , αρχίζουμε τα του αγώνα εκεί δυστυχώς δεν εισέπραξα την ανάλογη διάθεση δηλαδή τυποποιημένες κινήσεις του στυλ άντε να τελειώνουμε μικρές αντοχές σε δυνατούς ρυθμούς και γενικά όχι αυτό που περίμενα από μια κοπέλα νέα σε ηλικία αλλά όχι νέα στην δουλειά όπως μου είπε αργότερα , τέλος πάντων αφού δεν μου έβγαινε να τελειώσω λέω να δοκιμάσω anal πράγμα που είναι στις υπηρεσίες της , ξεκινάω χαλαρά με λίγο σάλιο δυναμώνω λίγο και εκεί εισπράττω μια ψιλοάρνηση , τι ρωτάω να σταματήσω μου λέει όχι αλλά φαινότανε ότι δεν τσούλαγε όποτε μετά από λίγο με σταμάτησε , αφού έχει πέσει το ηθικό και ο πούτσος βέβαια ξεκινάει πίπα πολύ μέτρια χωρίς βάθος και ένταση ψιλοαερόπιπα που λένε της λέω να μου γλείψει τα μπαλάκια μου κάνει κάτι πεταχτά φιλάκια στις μπάλες , εκεί κάπου σιγουρεύομαι ότι πρέπει να εφαρμόσω την μέθοδο άντε να τελειώνουμε μου σηκώνει τον πούτσο με πίπα αρχίζω να την γαμάω με αρκετη ένταση η κοπέλα στο ίδιο στυλ πάντα και μετά κόπων και βασάνων καταφέρνω να τελειώσω μέσα στη καπότα .
Μετά μπάνιο και αφού είχε μείνει αρκετή ώρα πιάσαμε κουβέντα προσπάθησα με ωραίο τρόπο να της εξηγήσω τι δεν μου άρεσε από την συνάντηση μας (σχεδόν όλα) με άκουσε δεν μπορώ να πω για το anal απολογήθηκε ότι την προηγούμενή βραδιά την είχαν ξεκωλιάσει τουλάχιστον τέσσερις με πέντε ... για τα άλλα απλώς άκουγε ... συνοψίζοντας ή η κοπέλα δεν το έχει και δεν το πολυγουστάρει αυτό που κάνει η έχει αρχίσει και καίγεται από τα πολλά ραντεβού , γνώμη μου μια ς και εδώ είμαστε για να λέμε γνώμες μάλλον και τα δύο. Δεν πειράζει πάμε για άλλα...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
210€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
16 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
323
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, spipis71, satyrus και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Σεπτεμβρίου, 2018
Εγώ φίλε χθες που ήρθε στο δωμάτιο την έδιωξα, ωραίο πιπινακι αλλά οχι για 170€ την ώρα με πρωκτικό είναι παρα πολλά μέχρι 130€ θα την κρατούσα.
review reaction 3 hornyasfuck
05 Σεπτεμβρίου, 2018
ειναι ψιλοφολα η μικρη
review reaction 3 hornyasfuck
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2