Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 24 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Στα πλαίσια των εργασιών του νήματος των παππούληδων συζητούσαμε πρόσφατα για το αν μετανιώσαμε για πράγματα που έχουμε κάνει στην διάρκεια των πάμπολλων δεκαετιών της ζωής μας.
Για κάθε επιλογή που κάνουμε, χρησιμοποιούμε την εμπειρία και τις πληροφορίες, που μας είναι διαθέσιμες τη δεδομένη στιγμή. Παίρνουμε την όποια απόφαση σε μια προσπάθεια να επιτύχουμε το στόχο που επιθυμούμε, με τους πόρους που κατέχουμε. Η ζωή μετά ξεδιπλώνεται με έναν τρόπο που αποτελεί εν μέρει το αποτέλεσμα της επιλογής μας και εν μέρει το αποτέλεσμα του μυστήριου τρόπου με τον οποίο η ζωή κυλά και αλλάζει, ένα μυστήριο που τις περισσότερες φορές αποδεικνύεται μεγαλύτερο από όλες μας τις επιλογές.

Υποκινούμενος από τις συνεχείς παροτρύνσεις του κ. Excalibur αποφάσισα σε ανύποπτο χρόνο να συναντήσω την Εύα, διατηρώντας πάντως κάποιες επιφυλάξεις επειδή πολλοί πιστεύουν ότι το γεγονός ότι είναι Ρουμανίς θεωρείται επάγγελμα και όχι καταγωγή.
Πολύ εύκολη, γρήγορη και ευέλικτη από πλευράς εργασιακού ωραρίου συνεννόηση εις την Ελληνικήν και είσοδος του blizardeye στο ευάερον, ευήλιον και δροσερόν δωμάτιον της εργαζομένης.
Η διαφορετικότητά της από την πλειοψηφία των εργαζομένων φάνηκε από την πρώτη στιγμή. Η Εύα με κοίταξε απευθείας στα μάτια και χαμογέλασε. Δεν έσκυψε ντροπαλά το κεφάλι. Δεν έδειξε φόβο για να αποφύγει βλέμματα τυχόν διερχομένων από τον διάδρομο του ξενοδοχείου. Δεν με κοίταξε ερευνητικά από πάνω έως κάτω προκειμένου να με απορρίψει εάν κάτι πήγαινε στραβά.

Η Βασίλισσα με υποδέχθηκε στον μικρόκοσμό της. Ο Αυλικός εισήλθε.
Εξουσιάζει τον χώρο της και συγχρόνως τον προσαρμόζει στα θέλω σου. Η Ηγεμόνας πρέπει να είναι αρεστή στον Λαό της.

Η Εύα δεν είναι στην ηλικία που αναγράφει το προφίλ της στο ΕΝ. Ελάχιστες είναι στην ηλικία που γράφουν στα προφίλ τους.
Η Εύα δεν είναι η πιο όμορφη εργαζομένη, που έχετε δει στις φωτογραφίες του ΕΝ. Σεις όμως πιστεύετε στο αληθές των φωτο των άλλων εργαζομένων στο ΕΝ;
Η Εύα έχει ωραίο πρόσωπο και σώμα γεροδεμένο, εμφανίζον αρχήν χαλαρώσεως άκρως γοητευτικήν. Οι σκληρές και γραμμωμένες γάμπες της μαρτυρούν επίπονη άσκηση παλαιότερα ή pole dancing. Ο χρόνος την κατατάσσει στην κατηγορία των υπέροχων MILFs! Στο χέρι της είναι να παραμείνει εκεί για πολύ καιρό.
Το έμπλεο σιλικόνης στήθος της δεν με ενθουσίασε. Απεχθάνομαι την σιλικόνη. Ο Χρόνος πρέπει να είναι φίλος μας και όχι εχθρός μας. Βεβαίως αυτό αποτελεί καθαρά δική μου άποψη. Ερωτήστε τον κ. Excalibur περί του συγκεκριμένου στήθους της συγκεκριμένης εργαζομένης και αντί απαντήσεως θα εισπράξετε σιελόρροια. Drooling, ως και η Αγγλίς τροφός μου θα το αποκαλούσε...

Η Εύα φιλάει. Υγρά και βαθιά. Επίμονα και ερωτικά. Τα φιλιά της διαρκούν πολύ. Η εκπαίδευσή της ως εργαζομένης της παλαιάς και υπέροχης κοπής είναι εμφανής.
Θέλει να ερεθίσει τον άνδρα. Της αρέσει να ερεθίζει τον άντρα.
Δείχνει να ερεθίζεται και η ίδια. Το πεντακάθαρο αιδοίο της δέχεται με λαχτάρα την γλώσσα του άνδρα. Πιθανώς και να τον ανταμείψει με την επίγευση των υγρών της. Εκεί η εργαζομένη δεν μπορεί να υποκριθεί. Ή γεύεσαι ή δεν γεύεσαι. Αν γευθείτε, το γεύμα είναι νόστιμο...
Ο πρωκτός της όμως αποτελεί το άβατό της. Εκεί ο άντρας δεν πλησιάζει ούτε για δακτυλοσκόπηση.
Η Εύα γνωρίζει όλα τα μυστικά του σεξ. Θα μου πείτε ότι και οι άλλες εργαζόμενες τα γνωρίζουν. Πιθανώς να είναι έτσι. Τα εφαρμόζουν όμως; Απαντήστε ειλικρινώς ...
Η υγρή και ρυθμική πεολειχία της περιλαμβάνει λάγνες ματιές και πλήρη περιποίηση των όρχεων, συνοδευόμενη από στοχευμένα παιχνιδίσματα της γλωττός επί των ευαισθήτων μερών του πέους.
Και όταν νιώσει ότι έχει πάρει τον έλεγχο του σώματος του ανδρός, τότε η Εύα γίνεται ανεξέλεγκτη. Ειδικά εάν έχει απολαύσει την αιδοιολειξία. Επιλέγει στάση, που αρέσει και την ίδια. Ευχαρίστως όμως ακολουθεί και την επιλογή της. Της αρέσει η κυνική. Πιστόνι στο Cow girl. Ακούραστη, ξεκουράζει τον άνδρα και τον οδηγεί στην κορύφωση. Δεν του αφήνει άλλωστε και άλλη επιλογή.
Veni, vidi, vici, συνήθιζε να λέει ο Καίσαρας μετά από κάθε νικηφόρο γενοκτονία, που μόλις είχε ολκληρώσει.
Veni, vidi, vici ανέκραξε θριαμβικά ο blizardeye βλέποντας τα εκατομμύρια σπερματοζωάρια επί των οπισθίων της εργαζομένης, τα οποία μετά από λίγο πήραν την άγουσα για την δική τους γενοκτονία εντός του βιολογικού καθαρισμού της Θεσσαλονίκης.

Η συνεύρεση με την Εύα αποτελεί εμπειρία. Θα θυμίσει στους παλιότερους πως ήταν κάποτε το μεγαλείο του πληρωμένου σεξ και θα δείξει στους νεότερους τι έχασαν κατά την διάρκεια εκείνων των χρόνων, που έπαιζαν με τις μπίλιες τους ... Ας φρόντιζαν να γεννηθούν νωρίτερα. Και αφού δεν γεννήθηκαν, ας εντρυφήσουν στην μετάνοια τώρα.
Εξαίρετο social εις την Ελληνικήν. Απολαυστική, χαρούμενη και ειλικρινής συζήτησις επί επαρκούς θεματικής.

Αν θα την ξανασυναντούσα; Πλέον ή βέβαιον. Όταν ο κ. Excalibur ομιλεί για την εργαζομένη αυτή, συνήθως εκφέρει άναρθρες και ακατάληπτες κραυγές. Παρόλα αυτά και εάν έχω κατανοήσει ορθώς, μου ορκίζεται ότι η Εύα είναι αυθεντική bisexual.
Επιτέλους το αληθινό FFM καθίσταται πραγματοποιήσιμη δυνητική επιλογή στο μέλλον του blizardeye.

Με κάθε επιλογή που κάνουμε, αλλάζουμε, γινόμαστε ένα διαφορετικό άτομο. Αυτό που είμαστε είναι το απόσταγμα των εμπειριών μας. Κάθε απόφαση που παίρνουμε μας φέρνει αντιμέτωπους με διαφορετικά δώρα και προκλήσεις. Ορισμένες φορές, οι προκλήσεις είναι μεγαλύτερες από εκείνα που αντιλαμβανόμαστε ως δώρα και κάποιες άλλες, το αντίθετο. Όποιο άτομο και αν γίνουμε, είμαστε το σωστό άτομο, αυτό που προοριζόμαστε να γίνουμε και το μόνο άτομο που θα μπορούσαμε να γίνουμε- επειδή αυτή είναι η μόνη πραγματικότητα που θα μπορούσε να υπάρξει.
Έφυγα χαρούμενος και απόλυτα ικανοποιημένος. Δεν μετάνιωσα.
Στην συγκεκριμένη εργαζομένη το Ρουμανίς είναι τελικά καταγωγή και όχι επάγγελμα.

Όπως είχα γράψει και τους παππούληδες ... Δεν μετανιώνω για όσα έκανα. Έχω μετανιώσει μόνο για πράγματα που είχα την ευκαιρία να κάνω αλλά τελικά δεν έκανα. Και κυρίως για ένα από αυτά ...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
180
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
blizardeye
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Δεκ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
40
Likes:
18.050
Πόντοι:
26.096
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Johnny Red2, Διαγραμμένο μέλος 201295, Διαγραμμένο μέλος 204057 και 48 άλλα μέλη

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Σεπτεμβρίου, 2018
Η αφήγηση τελειώνει με ασαφές μήνυμα. Τί, άραγε, δεν έκανε και μετάνιωσε ο αφηγητής;
04 Σεπτεμβρίου, 2018
Ποιο είναι αυτό το ένα που μετανιωσες? Σπασίκλας
04 Σεπτεμβρίου, 2018
Ρε γεροτραγο ημαρτον
συνεχεια βατευεις,
στο νημα των παππουληδων
εμας, γιατι παιδευεις;

Δηθεν πως δεδικαιωσαι
και ολο λες αληθεια,
πως δηθεν, ταχα, δεν γαμεις,
και τετοια παραμυθια.

Και τωρα που καλομαθες
και θες πρωκτολειχια
Η Ευα δεν σου καθησε
για κοιτα ατυχια.

Αφου ο Σπαθης, ειναι γνωστο
το μονο που τον νοιαζουν
ειν τα βυζια τα τουρλωτα
που γαλατα θα σταζουν.
04 Σεπτεμβρίου, 2018
Ειμαι βεβαιος οτι καταχραστηκατε την γνωριμια μας και σιγουρα κανατε χρηση του ονοματος μου...διαφορετικα η εν λογω κυρια δεν θα δεχοταν να συνευρεθει μαζι σας....
Το καλο ειναι οτι παρα τα καταπτυστα σχολια σας επιτελους ανανηψατε απο τα αβυζα πιπινια
Το μονο που μενει ειναι να αναφωνησετε στο νημα των παππουληδων

Ο Excalibur δεδικαιωται
E
Excalibur
04 Σεπτεμβρίου, 2018
είσαι παιχταράς !
04 Σεπτεμβρίου, 2018
Έφαγες καλά πορνοθέτη; Να δω πως θα χωνέψεις...
05 Σεπτεμβρίου, 2018
Πρώτον: Αν δεν είσαι συγγραφέας, να γίνεις (Χθες μάλιστα όχι αύριο!)
Δεύτερον: Συμφωνώ και επαυξάνω σχετικά με την κριτική σου, μιας και είμαι από τους τυχερούς που πέρασα 1,5 ώρα μαζί με αυτό το πλάσμα!
Τρίτον: Όση ώρα σε διάβαζα, έφερνα στο μυαλό μου τη δική μου εμπειρία μαζί της και μπορώ να πω χωρίς ντροπή ότι το αίμα στην επίμαχη περιοχή στάλθηκε σε μεγάλες ποσότητες ικανές να προκαλέσουν μια νταβρατισμένη στύση!
Εις ανώτερα!
05 Σεπτεμβρίου, 2018
Σε ξεμυαλισε ο Σπαθατος γερομπισμπικη Ναι!Ναι!Ναι!

Και εις ανώτερα Γλώσσα Γλώσσα εύχομαι Σπασίκλας
20 Σεπτεμβρίου, 2018
Καλησπέρα. Μπορεί κάποιος να μου στείλει ένα e-mail ή οτιδήποτε για επικοινωνία ;
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9