Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 4 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πριν 1-2 χρονια ειχα δει τις ταινιες τις και ειχα κολλησει με την κοπελα. Οταν ειδα φωτος της στο γραφειο εδω δεν την θυμηθηκα, ουτε μου αρεσαν οι πρωτες που ειχαν μπει. Οταν μπηκαν αυτες με τα κοντα μαλλια μου αρεσε πολυ! Μετα που μας ειπαν και ποια ειναι και ειδα τα βιντεο, εγινε η συνδεση με την κοπελα που ειχα δει πιο πριν στις ταινιες! Οποτε αποφασισα να παω.
Πολυ ευκολη επικοινωνια με το γραφειο και φτανω. Οταν ανεβηκα εβγαινε απο το δωματιο η συγκατοικος. Η Μιλενα ειναι πανεμορφη. Αν καποιον (οπως εμενα) δεν τον πειραζουν τα δοντακια της τα πεταχτα, τοτε εχει υπεροχο προσωπο! Πανεμορφα ματια, καθαρο δερμα, ωραιο χαμογελο! Ειναι ψηλη, καπου στο 1,80-1,81 απ'οτι καταλαβα σε συγκριση με εμενα, λεπτη, με ποδαρες (νο 41 πατουσαρα!!!) και μικρο στηθος με τεραστιες ρωγες!
Εκανα μπανακι και οταν βγηκα ανεβηκαμε στο κρεβατι για μπαλαμουτι. Αρχισαμε με φιλακια, ηταν στην αρχη χωρις γλωσσα κατα τη διαρκεια της συναντησης λυθηκε ομως. Της εγλυψα ολο το σωμα και μετα την εβαλα να γλυψει μπαλες. Φοβερη τεχνικη! Βεντουζα, γλωσσα φωτια, ολα τα κανει! Μου διαφημισε την πιπα της, αλλα δεν της τον εδωσα, ειπα να μην ρισκαρω. Οποτε της ειπα να μου βαλει δαχτυλο, οπως κι εκανε, εβαλε την δαχτυλαρα της μεσα μου και με τρελανε. Μετα καναμε ποδολαγνεια, επαιξε ποδομαλακια και μετα την εστησα ορθια κι εγλυφα ποδαρα μεχρι που εχυσα, προς εκπληξη της... Μιλαμε για πατουσαρα με φλεβες πανω χοντρες και μεγαλες, πλατια ωραια πατουσα, μεγαλη καυλα. Πλυθηκαμε και ανεβηκαμε παλι στο κρεβατι. Αμεσως αρχισε παλι να με καυλωνει. Ηθελε να με παρει με το στραπ, οπως ειχαμε πει απο την αρχη οτι θα καναμε. Ξανα αρχισε λοιπον το γλυψιμο, μου τον επαιζε, μετα εβαζε και μονη της δαχτυλα στη μουναρα της, μου εφερνε τα ποδια στη μουρη, με καυλωσε ευκολα. Εβαλε το στραπ κι αρχισε να με πηδαει, καναμε 3-4 στασεις. Ηταν πολυ καλη και λογω του οτι ειναι ψηλη κι εχει σωματαρα επαιρνε πορνοσταρικες ποζες, καυλα. Το γυρισαμε σε ποδολαγνεια παλι, αλλα λογω κουρασης καταλαβα οτι καλυτερα να το παρατησω, ειχα μια δυσκολη μερα απο το πρωι, αλλα η κοπελα το παλεψε! Προσκύνημα
Τα ειπαμε λιγο, τα αγγλικα της ειναι οκ και αν καπου κολλησει βγαζει και το κινητο για μεταφραστη. Ειναι παρα πολυ ευχαριστη, πιπινι ερωτευσιμο τουλαχιστον για εμενα που ειναι στα γουστα μου, με σωματαρα και πολυ γλυκο προσωπο! Για πολλες ανωμαλιες, οπως και στις ταινιες της!
Μια απο τις καλυτερες μου συναντησεις!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 03, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
284
Likes:
4.488
Πόντοι:
10.751
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Reuzel, kotsos81, mad_max και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού