Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 131 10
Γενική βαθμολογία
 
3.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Γειά σας φίλοι μου κ φίλες μου εύχομαι όλοι να εισται καλά..
Πηγαίνωντας βόλτα λοιπον αρχικά στο μεταξυ χωρίς να βρω κάτι καλό ούτε κ στη Φυλής υπήρχε κάτι ενδιαφέρον πραγματικά έχει πέσει το επίπεδο πάρα πολύ.. Εκεί που έλεγα να τα παρατήσω κ να μην περάσω πουθενά περασα από Αλκιβιάδου στο β που ήταν η καιτη.. κοπέλα της διπλανης πόρτας φυσιολογικό σωματοτυπο μαύρα μαλλιά έως τους ομους άσπρο δέρμα αδύνατη, την συγκεκριμένη την είχα δει πριν κάνα ενάμιση χρόνο στο τροφωνιου 11 α όροφος που πολλοί το χαρακτήριζαν κρυφό σχολειό επειδή για αρκετό καιρό δεν είχε ρεύμα..εκεί παρουσιαζονταν σαν Κατερίνα..
Άκουγα το πρόγραμμα της που ήταν όλα εκτός από προκτικο που τελικά δεν τα έκανε, άκουγα λοιπόν τυπικά το πρόγραμμα της κ θα έφευγα που κ κάποια στιγμή λέει αν θες να τελειώσεις κ στο πρόσωπο, τι το είπε η ευλογημένη με το που το άκουσα μου γύρισε το μάτι στον ανήφορο γιαλισε το μάτι μου έχω fetix μεγάλο.. από αυτά που βλέπουμε στις πορνοταινίες..
Μην σας κουράζω πληρώνο κ μπαίνω ερχαιται μετά από λίγο ξαπλώνει δίπλα μου κ άρχισε την κουβέντα για κάνα 12λεπτο κοίταζα το ρολόι,μου έλεγε από που είσαι αν είσαι παντρεμένος κ άλλα έλεγε για κάποια προβλήματα της έτρωγε χρόνο..
Κάποια στιγμή χτυπά την πορτα η τσατσά χωρίς να με έχει αγγίξει μέχρι τότε..της απαντά κ λέει το ρίξαμε στην κουβέντα.. Πάει να πάρει προφυλακτικό ενώ είχε πει χωρίς της λέω θέλω ακαποτα λέει είσαι καλός εσύ κ θέλω να σε προστατέψω..
Δεν αντέδρασα σκεφτόμουν το τελειοτικο στο πρόσωπο..βαζει σκουφο πιπα αίσχος περνάμε στην πρώτη στάση ελεγε μη με πονάς κ τέτοια.. Όλα αυτά όπως κ συζήτηση αρχικά ήταν σε κλίμα καλούσανατο όχι τσαμπουκαλευοντας με ηρεμία..λεω μέσα μου ήρθε η ώρα βγάζω την κάποτα κ της λέω στο πρόσωπο καλά λέει στήνεται κ ενώ αρχίζω να βγάζω την πετυχαίνω με το 10% του πολιτισμού υγρού τσαντίζεται μεταμορφώνεται σε άλλο άνθρωπο λέει ένα έλα..με νεύρα κ με υφος κ πετάγεται από το κρεβάτι κ το αποτέλεσμα το υπόλοιπο 90%του υγρού πυρ να πέσει κάτω κ να χαθεί..
Εν κατακλείδι δεν έκανε τίποτα από όσα είπε ούτε ακά τσιμπουκι ούτε προκαταρτηκα έτρωγε χρόνο κ ούτε το πολυποθητο cum in Face, συμπέρασμα απατεώνισα..
Μακριά..μου έφαγε το 20-ευρω που δεν μπορείτε να φανταστητε κάτω από τη συνθήκες το βγάζω..
Αυτά από εμένα χίλια ευχαριστώ που διαβάσατε την κριτική σας είστε καλά..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Καίτη
Ημεδαπος
Σπουδαίος
Εγγραφή:
14 Σεπ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
7.012
Πόντοι:
2.836
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, @.Dod0s, Sproxe Garsia και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Σεπτεμβρίου, 2018
Αγαπητε αυτο τα βρωμοτσαρδια οχι 20 αρικο δεν αξιζουυν με τις σαπιες που χουν αλλα ουτε 2ευρω...
04 Σεπτεμβρίου, 2018
Κάτι τέτοια διαβάζω και τρελαίνομαιΘυμός
Η ξεφτίλα και ο αντιεπαγγελματισμός στο πρόσωπο κάποιων κοριτσιών πρέπει να δημοσιεύονται απ'όλους μας μπας και εξαλειφθούν τέτοιου είδους συμπεριφορές!
Σε κατανοώ απόλυτα για τον κόπο του να βγει το αναθεματισμενο 20€ φίλε μου.
04 Σεπτεμβρίου, 2018
Έπρεπε να ζητήσεις το 90% των χρημάτων σου πίσω.. μείων τα 12 λεπτά. Εμμμμ
04 Σεπτεμβρίου, 2018
Συμφωνώ με την κριτική του φίλου , συμπληρώνοντας ότι όχι μόνο δεν τηρεί αυτά που ανακοινώνει με κουτοπονηριά στο σαλόνι ,αλλά είναι και μεγάλη βρωμιάρα , καθώς πρέπει να πλένεται σε σκάφη κάθε Σάββατο....Μακρυά από τέτοιες...
05 Σεπτεμβρίου, 2018
Ευχαριστούμε για την κρίτικη φίλε και θα πράξουμε ανάλογα....η καλύτερα .. δεν θα πραξουμε τίποτα...
08 Σεπτεμβρίου, 2018
Φόλα μακριά. Ευτυχώς την πήρα χαμπάρι και δεν μπήκα.
Νομίζω πως είναι Ελληνίδα, και η Μάγδα παραδίπλα που
κάνει "φούλ" χωρίς πρωκτικό και όταν την ρώτησα γιατί
το ονομάζει φουλ μου απάντησε το αμίμητο "φουλ" χωρίς
πρωκτικό. Άντε βγάλε συμπέρασμα.
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6