Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 69 10
Call-Girls 67843
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Χρωστάω μια κριτική στην Μαρίνα τώρα που πήρα μπρος να πω και εγώ την άποψη μου για μια γυναίκα που οι γνώμες έχουν μια αυξομείωση στα σχόλια του καθενός... Με την Μαρίνα έχω βρεθεί αρκετές φορές είτε μόνος είτε σε παρτούζα ... θα προσπαθήσω να εκφέρω μια άποψη συνολικά από αυτό που έχω αποκομίσει. Σίγουρα δεν είναι 28 γύρω στα 40 θα έλεγα, αδύνατη δεν την λες αλλά ούτε και χοντρή .. αν και λάτρεις του petit στη περίπτωση της Μαρίνας έχω κάνει μια εξαίρεση και αυτό γιατί είμαι σίγουρος για αυτό που πληρώνω , μπαμπάτσικη την λες έχει ωραία χαρακτηριστικά προσώπου στρόγγυλα στήθος μέτριο για την σωματοδομή της και κώλο με αρκετή μεγάλη περιφέρεια δηλαδή για αγριάδες όπως λέει και ο τίτλος χαστούκια και σφυροκόπημα με λίγα λόγια εμφάνιση μια αξιοπρεπείς 40 άρας αλλά όχι κάτι super. Τώρα πάμε στα καλύτερα στο sex η Μαρίνα το έχει ... έμπειρη , ακούραστη , δίνετε σε αυτό που κάνει και το σημαντικότερο το γουστάρει , τα κάνει όλα με τρόπο που όταν φεύγεις λες ότι άξιζε προτείνετε για άγριο sex κώλο αβέρτα και ξέσκισμα εδώ να σημειώσω ότι την έχουμε πάρει παρτούζα με φίλο και στο τέλος μας έχει βγάλει και τους δύο off .Η τιμή δεν είναι μικρή αν αναλογιστεί κανείς την ηλικία της ειδικά το anal το χρεώνει υπερβολικά θα έλεγα πάρα ταύτα για εμένα είναι μια δοκιμασμένη λύση όταν έχω μεγάλες καύλες και είναι Ελλάδα να την συναντήσω καθότι είναι γνωστό ότι μένει Ρωσία και πηγαινοέρχετε συνοψίζοντας προτείνετε για έμπειρους παίχτες που αισθάνονται μπουκομένοι η θέλουν να βγάλουν ζόρια όχι σε πιπινολάτρες και αγαπούληδες σε duo με φίλη της δεν την έχω πάρει αν και έχω ακούσει ότι είναι καλή και σε αυτό μπορεί την επόμενη φορά...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
250€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
16 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
323
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, kwstasxat, THV και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού