Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 16 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Διαβάζοντας και εγώ τις 2 πρώτες κριτικές, και μιας και κάνει και anal και η Φραντζέσκα δεν ήταν διαθέσιμη, αποφάσισα και εγώ να κλείσω ραντεβού με την Νταϊάνα. Με τέτοιες διθυραμβικές κριτικές, μικρό το ρίσκο, σωστά? Αμ δε...
Μέχρι να ανέβει και η κριτική xarisma αναρωτιόμουν μήπως ήμουν εγώ ο περίεργος..!
Δεν θα πλατιάσω, μιας και η δική μου εμπειρία μοιάζει αρκετά με εκείνη του xarisma.
Η κοπέλα είναι όντως πολύ κοντούλα και απ'την εμφάνισή της καταλαβαίνεις την ηλικία της. Εμφανισιακά θα μπορούσες να την κάνεις εύκολα και πιο μικρή από 19. Και από χαρακτήρα/συζήτηση το ίδιο.
Είναι ολοφάνερο πως το αντικείμενο του σεξ δεν την ενδιαφέρει ιδιαίτερα. Δε θα μου έκανε εντύπωση αν ίσχυε το ίδιο και στην προσωπική της ζωή.
Οι όποιες κινήσεις έκανε ήταν απόλυτα μηχανικές, σαν προγραμματισμένη ένα πράγμα, και στο σεξ απόλυτα παθητική. Ακούνητη, αμίλητη, αγέλαστη. Ακόμα και φιλιά που δέχτηκε, θα νόμιζες πως φιλούσες κούκλα. Εννοείται πως το anal, που ήταν και ο λόγος που την επέλεξα, δεν το επεδίωξα καν. Με τι όρεξη?
Δεν είναι ότι έχει κάτι το κορίτσι.. Απλά δεν κάνει για αυτήν την δουλειά. Τόσο απλά. Εμείς δηλαδή μ@λ@κες είμαστε να ξενερώνουμε και να πετάμε και τα λεφτά μας?
Σίγουρα παίζει ρόλο και το νεαρό της ηλικίας της και οι λίγες μέρες στον χώρο, αλλά ειλικρινά δεν βλέπω να αλλάζει ιδιαίτερα κάτι στο μέλλον.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιουν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
644
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 wired77, rodriguez65, spipis71 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού