Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 214 10
Γενική βαθμολογία
 
4.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Καλημέρα και καλό μήνα να έχουμε εμείς και τα κορίτσια μας. Πριν μια εβδομάδα επισκέφτηκα τον εν λόγο οίκο μετα τις πληροφορίες για την καινούργια άφιξη κοπέλας με καταγωγή από την υποσαχάρια γωνιά του πλανήτη μας. Περασα κατευθίαν, η κοπελα ηρθε και αυτή πολύ γλήγορα δεν πρόλαβα καν να γδυθώ, με καλωσόρισε με ένα πολύ άμορφο χαμόγελο και μια πολύ ζεστή αγκαλά την αγκάλιασα και εγω και αρχίσαμε να γλωσσοφιλιόμαστε τα δαχτυλα μου σταμάτησαν απότομα στο πισω μερος των μαλλιών της οπου αντιλήφθηκα ότι φοράει περούκα. Έχει επιβλητικό κορμι με μια πελωρια σχετικα κωλαρα για το υψος της όμως η επιδερμίδα της ειναι αρκετά ταλαιπωρημένη τοσο ωστέ να σου διαγράφει αυτομάτως κάθε σκέψη ότι γαμας ένα νεανικό κορίτσι. Η διάθεση της κοπέλας είναι σε ολη την διάρκεια της συνευρέσεως σταθερα καλη με σκοπο να μην δυσαρεστήσει τον πελατη. Στα πολύ βασικά είναι ότι δεν έβγαλε τα ψηλοτάκουνα πέδιλα της καθολη την διάρκεια της συνάντησης. Για εμενα είναι καλό κορίτσι αλλα δεν έχει να μαθει κατι στην πορεία για να μπορεσει να μας το προσφέρει. Θα περάσει απαρατήρητη. Η γνώμη μου είναι ότι πρέπει να γινουμε πιο απαιτητικοί διαφορετικά θα περνουμε στο 20αρικο ολο και χαμηλότερης ποιότητας παρουσσίες και υπηρεσίες.


Αυτά από εμένα


Καλή συνέχεια σε όλους.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Στεφανή
mela33
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Νοε 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
2.348
Πόντοι:
491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 968, jimadams71, nec και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού