Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 117 10
Call-Girls 230120
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση με το Lizaki μετά από αρκετές προσπάθειες στάθηκα τυχερός, στον αγαπημένο της ξενοδοχείο ώς λάτρεις των petit γυναικών θα έλεγα ότι η Liza είναι μια γυναίκα όμορφη με σώμα που αγγίζει την τελειότητα στα δικά μου γούστα δηλαδή όμορφο πρόσωπο αξιοπρεπές στήθος ωραία πόδια και άκρα, πολύ καθαρή και βέβαια για τον κώλο της δεν χρειάζονται συστάσεις. Στα της συνάντησης έχω να πω ότι συνάντησα μια προσγειωμένη κοπέλα χωρίς τουπέ δηλαδή ευχάριστη, έμπειρη που τους αρέσει αυτό που κάνει . Η πίπα της πολύ καλή, δεκτική σε όλες τις στάσεις μου έβγαζε καλή διάθεση και χημεία , το anal βέβαια όλα τα λεφτά είναι ευτυχία να γαμάς τέτοιον κώλο και με τόση άνεση σε όλες τις στάσεις σίγουρα η σωματοδομή της βοηθάει να κάνεις πολλά κόλπα. Συνοπτικά πρόκειται για ένα call girl που τα δικαιολογεί τα λεφτά του και συστήνεται σχεδόν για όλα τα γούστα ειδικά για τους λάτρεις της πίσω πόρτας , κατάλαβα ότι έχει πολύ δουλειά γιαυτό και οι παρεξηγήσεις με συναδέλφους για το κινητό της , δεν πρέπει να κάνει και πάρα πολλά ραντεβού κατά την διάρκεια της ημέρας και αυτό καθιστά δύσκολο να επικοινωνήσεις μαζί της προφανώς δίνει προτεραιότητα και στο στάνταρ πελατολόγιο της..

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
16 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
323
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 5 review reaction 1 koumanidas, k1k2k3k4, GALLAS και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Φεβρουαρίου, 2019
Πως μπορούμε να επικοινωνήσουμε με την κοπέλα?
13 Απριλίου, 2019
Lizaki το τηλεφωνακι σου παρακαλω pm plz
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2