Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 301 10
Γενική βαθμολογία
 
4.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Ειχα καιρο απωθημενο την κωνσταντινα απο τις φωτο που εβλεπα εδω στο site και μιας που καατεβηκα αθηνα ειπα να παω τελικα,χτυπαω κουδουνι και ανοιξε η τσατσα και μου ειπε οτι η κωνσταντινα ειναι στο δωματιο και δεν θα αργησει και μου ειπε περασε στο δωματιο και λεω αν δεν μου αρεσει , μου λεει θα σου αρεσει μιας και δεν εχω και εμπειρια απο αυτα ο μαλακσς περασα ετσι στο δωματιοΚεφάλι σε τοίχο! μαλακια μου.εκανα το μπανακι και μετα απο κανα 5 λεπτο ηρθε και η κωνσταντινα.λιγα λογια προσωπικα το σωμα μου αρεσε παρα πολυ μικρο βυζακι με πεταχτη ρωγα ,προσωπο μετριο κατ'εμε και πολυ ωραιο κωλαρακι,απο υπηρεσιες η τσατσα ειπε ελευθερο στοματικο και η 69 και η κοπελα ειπε δεν κανει τπτ απο τα δυο, καθησα 10 στο δωματιο και σε δυο στασεις που καναμε ολο τραβιοταν μπροστα για μην μπω τελειως,τεσπα για 20 ευρω εγω πιστευω δεν αξιζε και δεν θα ξαναπαω αλλωστε,αυτα απο μενα και καλα γαμησια να εχουμε γενικα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κωνσταντίνα
Μέλος
Εγγραφή:
21 Μαρ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
71
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Johnstef, nobodyelsebutme, xristos2010 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Σεπτεμβρίου, 2018
.......προσωπικα το σωμα μου αρεσε παρα πολυ
Βαθμός 5. Χμμμ;
Κάτι δεν πάει καλά τύπε.
02 Σεπτεμβρίου, 2018
69 κάνει για ελεύθερο στοματικό παλιά δεν έκανε ούτε ανακοινωνοτανε τώρα τελευταία έχει ακουστεί ότι το ανακοινώνει η τσα2 το αν μέσα το κάνει άλλο θέμα...
02 Σεπτεμβρίου, 2018
Ναι οντως μαλλον θα μπερδευτικα καπου την ωρα που εγραφα λογω βιασυνης,sorry γι αυτο αλλα οντως το σωμα της μου αρεσε παρα πολυ αλλα στο προσωπο δεν ξετρελαθηκα μετριο θα ελεγα(προσωπικη αποψη παντα βεβαια).
06 Σεπτεμβρίου, 2018
Στον συγκεκριμένο οίκο πολλές φορές έχει ανακοινωθεί ελεύθερο στοματικό από την υπηρεσία για πολλές κοπέλες χωρίς να ισχύει. Και αυτό για να αυξήσουν την πελατεία... Κεφάλι σε τοίχο!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4