Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 24 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Αν και έχουν γραφτεί κριτικές και είναι όλες ακριβείς καταθέτω και την δική μου εμπειρία πριν μερικές μέρες έτσι για την ιστορία...
Και πριν ξεκινήσω να αναφερθώ στην ακριβώς προηγούμενη κριτική του blizardeye και να πω απλά ότι είναι όλα τα λεφτά! respect δηλαδή...

Η κριτική μου λοιπόν.

Γενικά απογοητευμένος από την κατάσταση στο χωριό μας με την χαμηλή ποιότητα και τις ακριβές τιμές που πληρώνουμε αποφάσισα να ψαχτώ αλλιώς. Έψαχνα δηλαδή στις αγγελίες που υπάρχουν στα site για ανεξάρτητες με δικό τους χώρο ή χωρίς, για δήθεν φοιτήτριες, ελληνίδες των 100 ευρώ κτλ κτλ… Αφού ετσι κι αλλιώς στα στούντιο η κατάσταση είναι απογοητευτική, τα ct στην πόλη μας είναι αφενός μετρημένα και αφετέρου ακριβά, βρήκα λοιπόν μια αγγελία για 32χρονη ελληνίδα με 100 ευρώ/ώρα και απεριόριστες εκτονώσεις. Δεν την ήξερα και δεν είχα διαβάσει τίποτα γι’ αυτήν οπότε πήγαινα στα τυφλά.
Το ένστικτό μου έλεγε ότι δεν αξίζει, αφού δεν διάβασα τίποτα και ξέροντας ότι η αγγελία της είναι από καιρό, είχα στο μυαλό μου ότι κατά 80% θα πετάξω 130 ευρώ αν πάω (30 το hotel).
Και τότε βλέπω κάτι που μου κέντρισε το ενδιαφέρον. Ήταν η Olia. Είχα διαβάσει καλά λόγια οπότε λέω γιατί να πάω στα τυφλά σε κάτι που πιστεύω ότι δεν αξίζει… Και πολύ καλά έκανα! Παίρνω τηλ και ήμουν πολύ τυχερός γιατί σε μια ώρα ήταν διαθέσιμη. Κατευθείαν στο χοτελ. Το τι ακολούθησε θα το περιγράψω με μια φράση: Η καλύτερη σεξουαλική εμπειρία της ζωής μου. Μπορεί σε κάποιους εδώ μέσα να ακούγεται αστείο αυτό που λέω αλλά δεν με νοιάζει.. Μάγκες με ξεζούμισε!
Μπαίνω στο δωμάτιο. Η κοπέλα είναι κουκλάρα, αν ήταν και λίγο πιο ψηλή δεν θα την βλέπαμε εμείς εδώ, θα έπαιζε σε άλλα επίπεδα. Μπαίνοντας λοιπόν μου λέει shower, ok. Της είπα να μην ξεντυθεί. Βγαίνοντας από το μπάνιο αρχίσαμε τα φιλάκια στο όρθιο και αυτό για 5+ λεπτά σίγουρα. Αργά την έγδυνα και έδειξε να της αρέσει. Αφού της τα έβγαλα όλα τότε πέσαμε στο κρεβάτι, να σημειώσω ότι ευτυχώς δεν ήταν τα 2 ενωμένα κρεβάτια που μου έτυχαν άλλη φορά σε αυτό το ξενοδοχείο. Εκεί λοιπόν κατέβηκα στο νιμου της και άρχισα την δουλειά. Αυτή να κάνει τις κινήσεις της στον μπαρμπαμήτσο παράλληλα οπότε δεν κρατήθηκα και ήρθε το τέλος. Μπαίνω μπανιο, βγαίνω και δευτερος γύρος. Με ξαπλώνει και μου αρχίζει μια τρελή ακα πίπα που δεν μου έχουν ξανακάνει ποτέ. Και επειδή μόλις είχα τελειώσει μπορούσα να αντέξω χωρίς να έρθει το δεύτερο τέλος. Ο μπαρμπαμήτσος κάγκελο, και πώς να μην ήταν. Να σημειώσω ότι γενικά αποφεύγω το ακα και το γλύψιμο αλλά εδώ έκανα το φάουλ. Εκείνη την ώρα δεν σκεφτόμουνα. Μετά από αρκετά λεπτά πίπας της έκανα νόημα να σταματήσει γιατί δεν ήθελα πολύ ακόμα για το δεύτερο… Και τότε βάζει σκουφάκι και ανεβαίνει cowgirl! Ήταν απίστευτη! Καμία σχέση με ότι έχω συναντήσει… Έμπαινε μέχρι τέρμα και βαρούσε για αρκετή ώρα… Αγκαλιές φιλιά και έδειχνε να το ζει η τύπισσα! Έγινε μούσκεμα και κάποια στιγμή ήρθε το δεύτερο τέλος αναπόφευκτα…
Πρέπει να έκατσε κανένα 5λεπτο από πάνω χωρίς να σηκωθεί! Κι άλλο φάουλ από μέρους μου γιατί δεν τα κάνω αυτά, τα θεωρώ επικίνδυνα. Αλλά αυτή εκεί δεν έλεγε να σηκωθεί! Κάποια στιγμή σηκώνεται και μου φέρνει να σκουπιστώ. Πολύ ευγενική περιποίηση σε όλη την διάρκεια της συνεύρεσης. Και αυτή συνεχίζει τα φιλιά και τα χαιδέματα για κανένα 10λεπτο σίγουρα… Εγώ νόμιζα ότι τελείωσε η ώρα και την ρωτάω αν τελειώσαμε, και λέει όχι ακόμα. Απορημένος εγώ λέω από μέσα μου θα μου ζητήσει για 1,5 ώρα τώρα λεφτά;;
Την βλέπω να συνεχίζει να φιλάει και να κολοτρίβεται και λέω από μέσα μου αντε να δούμε που το πάει… Και κάποια στιγμή πάνω στα φιλιά πάει και μου αρχίζει πάλι ακά πίπα! Τρελάθηκα μιλάμε!! Κράτησε κανένα 3λεπτο και πάει για σκουφάκι! Και κατάλαβα ότι ήθελε doggy. Και πράγματι είχα δίκιο. Εγώ εντωμεταξύ είχα χύσει 2 φορές και ήταν και αργάμησι, είχα πάει και γυμναστήριο πριν οπότε τα πόδια μου τα ένιωθα να με εγκαταλείπουν. Αυτή εκεί τον χαβά της, έδειχνε να την γουστάρει την φάση, ίδρωνε φώναζε, είχε και κάποια τρέμουλα… Όσο μπορούσα βαρούσα! Μακάρι να άντεχα και παραπάνω, αυτή δεν θα έλεγε όχι!!
Οι δυνάμεις μου με πρόδωσαν, δεν είχα τρίτο τέλος αλλά δεν με ένοιαξε και πολύ!
Δεν ξέρω αν θα έχω άλλη τέτοια παρόμοια εμπειρία αλλά αυτή ήταν όλα τα λεφτά. Τα 140 τα άξιζε η Όλια, της βγάζω το καπέλο!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
19 Ιουλ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
429
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 olddog, Constantinos27, Hikman και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού