Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 23 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Δεύτερη φορά, στην Αθήνα τώρα, με τον τυφώνα Liberta Black. Ο τίτλος περιγράφει επακριβώς τι φάση είναι το μωρό. Δύο ώρες δε σταμάτησε το τσιμπούκι και το ξεκώλιασμα. Άργησα πολύ να τελειώσω δεύτερη φορά με αποτέλεσμα να τον έχω συνέχεια στο στόμα ή στον πάτο της...Δε καταλαβαίνει τίποτα, δε μασάει πουθενά και ζητάει κι άλλο. Η πίπα πορνοσταρικού επιπέδου (πνιγήκαμε στα σάλια) με τρελό DT & MF μέχρι δακρύων. Το δε anal ανηλεές, βαθύ και σε όλες τις πιθανές στάσεις (διάλεγε τέτοιες ώστε να υπάρχουν σωστές γωνίες θέασης από τους καθρέπτες)και γωνίες σώματος. Τι να πω, δεν υπάρχουν λόγια για το πόσο τσούλα είναι η γκόμενα. Αποκορύφωμα : σε ένα μικρό διάλειμμα για τσιγάρο και ανάκτηση δυνάμεων και αφού με βοήθεια από google μου λέει τις για τις περιπέτειες τις στη βιομηχανία του θεάματος, κάθεται στα 4 στο πάτωμα δείχνοντας μου τον πάτο της, βάζει λαδάκι και αρχίζει να κάνει fisting στη σούφρα της ! Ένα, δύο και τέλος όλο το χέρι βαθιά μέσα... Η συνέχεια ήταν προδιαγεγραμμένη, της έβαλα το χέρι και συνέχισα το φίνο πρόγραμμά μου αφού είχα γίνει turbo.

Η τύπισσα είναι μια εμπειρία από τις λίγες. Ακριβή βέβαια αλλά αξίζει για μια δύο φορές και σίγουρα θα συμφωνήσω με τον old boy από κάτω για το vfm και τη Cinzia : η Liberta είναι πιο δυνατή (η Cinzia βέβαια έχει ωραιότερο κορμί)χωρίς την υφέρπουσα μελαγχολία της Μαγυάρας...

Συνίσταται για λάτρεις του hardcore !

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Σεβαστός
Εγγραφή:
14 Μαϊ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
1.730
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 NICK TRIVE, Andrew256, Dirty69 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού