Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 17 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Σαββατο μεσημερακι, κοιτωντας και διαβαζοντας τις κριτικες το ματι μου πεφτει στην νεαρα Μαργκο ..
Τηλεφωνακι στο γραφειο κ κλεισιμο για μια ωρα στο 5αστερο Κεφάλι σε τοίχο! πισω απο το Ωνασειο .μιας και εχω βαρεθει το τρισαθλιο ξενοδοχειο της Συγγρου ...
Ντουσακι και αναμονη, ακριβως στην ωρα του φτανει το μωρο , ανοιγω και μεσα στα χαμογελα με φουλ καλη διαθεση μπαινει η μικρη, πλακωνομαστε στα φιλια με το καλησπερα, και με λιγο χαμουρεμα καταλαβαινω οτι θα περασουμε καλα .
Κανει το ντουσακι και επιστρεφει το μωρο μεσα στο χαμογελο και με εμφανη πολυ καλη διαθεση να τιμησει την φανελα .
Για να ειμαι ειλικρινης το σωματοτυπο της δεν ειναι πολυ του γουστου μου καθοσον προτιμω λιγο πιο μπαμπατσικες γυναικες αλλα σημερα ειπα να δοκιμασω κατι σε πιο μοντελε
εκδοση.
Το τι επακολουθησε στο κρεβατι, με πολυ δυσκολια μπορω να περιγραψω.
Γλωσοφιλα οσο και οπως ηθελα, πιπα να το καταπινει και να σε κοιτα στα ματια , γλειψιμο σε ολη την γυρω περιοχη, και γενικα σου εδινε την εντυπωση οτι θελει να τον εχει συνεχεια στο στομα της.
Επειδη δεν ηθελα να τελειωσω τοσο γρηγορα την γυριζω και αρχιζω να την περιποιηουμε εγω οπου το μικρο εδινε ρεστα πρεπει να ειχε πολλαπλους οργασμους και οσο το εβλεπα και σφαδαζει τοσο η καυλα μου κτυπαγε κοκκινο .
Περασμα σκουφου και πρωτη σταση ιεραποστολικο οπου παρολο που ηταν μουσκεμα εδειχνε να ζοριζεται λιγο με την εισοδο, την πηγα λαου λαου και στην συνεχεια στα 4 σε γρηγορους ρυθμους οπου δεν μπορουσα να καταλαβω ποσες φορεσ τελειωσε το μικρο και εκει κατεθεσα και εγω .
Ντουζακι τσιγαρακι απο μερους μου και χαλαρη κουβεντουλα οπου το μικρο δεν ειχε ησυχια , να μου κανει απο μονη της μασαζ και να ψαχνειγια τον πουτσο απεγνωσμενα ,
Στα μισα του τσιγαρου το σβηνω και αρχισαμε τον δευτερο γυρω η οποια εμφανως πιο ελευθερη και πιο ανετη εκανε παπαδες .
Της ειπα δε ''it's up to you ,do whatever you want and have on mind''κι εκει το μικρο πηρε την πρωτοβουλια , και στην κυριολεξια με αδειασε , πιπα με μεγαλη μαεστρι , γυρισε απο μονη της σε 69. και οταν τελειωσε περασμα απο μονη της τον σκουφο και τον καβαlησε σε cowgirl και με δικο της ρυθμο ανεβοκατεβαινε μεσα σε κραυγουλες και ανεσταναγμους επιδιωκοντας συνεχεια γλωσοφιλα και οδηγοντας μου τα χερια να τις ζουλαω τα βυζακια και να τις τσιμπαω τις ρωγιτσες που ηταν καγκελο .
Καπου εκει αναμεσα στα γλωσοφιλα και σε φωνες τελειωσαμε ταυτοχρονα και οι δυο μας και μειναμε ετσι αγκαλιασμενοι κανα 10λεπτο για να καταλαβουμε τι ακριβως ειχε γινει και περασαμε και οι δυο τοσο καλα .
Τελικα η πουτανα η χημεια κανει παπαδες
Για μενα το χαρακτηριζω το γαμησι του καλοκαιριου και αν προλαβω πριν φυγει θελω να την ξανασυναντησω σιγουρα για να δω αν επαναληφθει η δια φαση
εξαλλου πριν φυγει το μικρο μεε παρακαλσε αν μπορω να την ξανασυναντησω
Αυτα ... να περναμε καλα και να γαμαμε καλυτερα

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 01, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Σπουδαίος
Εγγραφή:
3 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
1.929
Πόντοι:
2.391
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, THV και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Σεπτεμβρίου, 2018
Έτσι έτσι.. μπράβο!!
Ζήσε το όνειρο και εγώ κουμπάρος!! αν δεν είσαι ζηλιάρης!!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1