Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 69 10
Μασατζίδικα 119197
Γενική βαθμολογία
 
1.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
1.0
Ποιότητα μασάζ
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Είχα διαβάσει για μια μικρή καινούργια και πήγα για τριτη φορά μήπως και είναι ελεύθερη!!!! ως πιπινολάτρης.
Εμφανισιακά δεν έλεγε τίποτα αλλά επειδή στο παρελθόν η μέτρια εμφάνιση έχει υπερκεραστεί από απόδοση την πήρα...με επιφυλάξεις δε με το παραμικρό να φύγω γιατί κάτι δεν μου άρεσε....Κουλ
Δεν είχα διαβάσει και κάποια κακή κριτική τόσες μέρες....Θυμός γιατί υπάρχουν κάποιοι που δεν γράφουν προφανώς...και αυτό είναι κακό για τους υπόλοιπους....μιας και επωφελούνται από τις κριτικές μας.
Κάνω μπάνιο και περιμένω ...έρχεται η μικρή...βγάζει το κινητό...και αρχίζει να μου λέει εκνευρισμένη με γκουγκλ τρανσλειτ πόση ώρα σεξ
πόση ώρα μασάζ..πόσο ξύδι πόσο λάδι κτλπ....φώναξα μια κοπελλα ....μια και η σερίφισα έλειπε....ντύθηκα και έφυγα....ακόμα τρέχω να φύγω από την τρελή...ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ....η τιμή δεν ισχύει βέβαια ...δεν πλήρωσα μια....αλλά μου την ζητάει το σάιτ.
Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 01, 2018
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
λιγότερο από μισή ώρα
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Handjob (μαλακία)
Όνομα κοπέλας
Ρίτα
Σεβαστός
Εγγραφή:
19 Οκτ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
39
Likes:
1.596
Πόντοι:
1.071
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Sproxe Garsia, nick9x, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Σεπτεμβρίου, 2018
σου μεινε το ντουσακι κερδος Ναι!
02 Σεπτεμβρίου, 2018
Αν υπάρχουν κάποιοι που δεν γραφουν; Οι περισσότεροι δεν γραφουμεΚουλMoney Mouth
06 Σεπτεμβρίου, 2018
Πες την αλήθεια, πήγες για να κάνεις τσάμπα ντουσάκι ΓλώσσαΓλώσσα
Πέρα την πλάκα, ευχαριστούμε για την ενημέρωση Καπέλο
06 Σεπτεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Χαχαχα....τζάμπα τα λούσα!!
06 Σεπτεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δικαίωμα σας να μην γράφετε βέβαια...αλλά δεν βοηθάτε και δεν συμμετέχετε έτσι πραγματικά.
06 Σεπτεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αυτό έγινε ακριβώς!!!ειναι και ο λογαριασμός του νερού που μειώνεται έτσι!!!!χαχαχχα
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6