Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 23 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Γυρνώντας από ποτάκι στα Νότια και (ξέροντας ότι το incall γίνεται κάπου στην Βουλιαγμένης που σημαίνει πάνω στην διαδρομή μου) αποφάσισα να κάνω ένα τηλέφωνο για να συναντήσω την Liberta. Για να είμαι ειλικρινής δεν περίμενα ότι θα την έβρισκα διαθέσιμη γιατί είχα μάθει ότι το κορίτσι «πάει τρένο»…

Στάθηκα τυχερός γιατί ήταν άμεσα διαθέσιμη. Μπήκα στο ξενοδοχείο (του οποίου αγνοούσα την ύπαρξη αλλά το βρήκα τίμιο) και κατευθύνθηκα στο δωμάτιο.
Early 30’s Ρωσίδα. Οι photos που την δείχνουν πάνω στον άσπρο καναπέ με εσώρουχα σας δείχνουν ακριβώς τι θα συναντήσετε. Πρόσωπο με όμορφα χαρακτηριστικά αλλά με εμφανή τα σημάδια της ηλικίας και των αμέτρητων ωρών στους στίβους μάχης. Σώμα με λίγα κιλάκια παραπάνω, ομοιόμορφα κατανεμημένα, σφιχτή, με φυσικό στήθος μετρίου μεγέθους που έχει αρχίσει να παίρνει κλίση προς τα κάτω. Overall ένα stacked fuckable mature. Τίποτα λιγότερο, τίποτα περισσότερο.

Με περίμενε με ένα see through και από μέσα φορούσε μαύρα εσώρουχα και ζαρντιέρες. Τώρα που το ξανασκέφτομαι ίσως να ήταν και αυτά που φοράει στις photos που υπάρχουν εδώ. Επίσης φορούσε και 12ποντες γόβες. Περιποιημένα άνω και κάτω άκρα.

Ήταν από την αρχή της συνάντησης πολύ ζεστή, χαμογελαστή και φιλική. Παρόλο που τα Αγγλικά της είναι επιπέδου 1ης προκαταρκτικής (λίγο χειρότερα από του Αλέξη που είναι τώρα στην 2η προκαταρκτική Μεγάλο χαμόγελο) σε κέρδιζε με την συμπεριφορά, την στάση της και την θέληση που έδειχνε για επικοινωνία. Άλλωστε αν κάποιος ψάχνεται για κουβέντες περί έρωτος και άλλων δαιμονίων δεν έχει κανέναν λόγο να δει την Liberta…Γερο-μύστης

Στον αγώνα : Αυτά που έχουν περιγράψει οι συναγωνιστές ισχύουν όλα και ακόμα περισσότερα. Ασταμάτητο DT και MF, με γλείψιμο από την κορυφή μέχρι τα νύχια. Στο sex τα πάντα όλα κυριολεκτικά. Η κοπέλα είναι απόλυτα επαγγελματίας. Επίσης είναι μια απόλυτα συνειδητοποιημένη submissive που αν κολλήσουν τα γούστα της με αυτά του partner της η κατάσταση απογειώνεται. Νομίζω ότι δεν χρειάζεται να γράψω κάτι παραπάνω…

Συμπερασματικά : Submissive mature βγαλμένο από τις πιο δυνατές ταινίες του γίγαντα Rocco.Ναι!Ναι!Ναι!

Ps1 : Το κόστος δεν είναι μικρό αλλά για όποιον γουστάρει τέτοιου είδους πρόγραμμα το VFM είναι πολύ υψηλό. Δεν είναι κάτι που το βρίσκεις εύκολα. Η μόνη που ξέρω και κινείται στα ίδια είναι η Cinzia και μπορώ να πω ότι η Liberta είναι και λίγο παραπάνω...
Ps2 : Το 8 στην επικοινωνία είναι "τιμής ένεκεν"...
Ps3 : Να ευχαριστήσω τον φίλο inkubus για τις διευκρινήσεις που μου έδωσε σε κάποια ερωτήματα που είχα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
210€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Ναι
old boy
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
6 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
87
Likes:
13.021
Πόντοι:
25.700
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dracoumel, rodriguez65, doc_lin και 26 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Σεπτεμβρίου, 2018
Αυτά τα last minute appointments είναι τα καλύτερα ΓλώσσαΓλώσσα Ναι!Ναι!

Μεστη και πλήρης κριτική... όπως παντοτε Γερο-μύστης

Τα σέβη μου παλιό-παιδο Καπέλο
01 Σεπτεμβρίου, 2018
Η κοπέλα πάει τρένο κι αμαξοστοιχία το παλιόπαιδο! Ήθελα να ήξερα με το “submissively yours” τι έπαιξε ... Εύγε κύριε, μας χαλάσατε το Σαββατοκύριακο!
02 Σεπτεμβρίου, 2018
Κύριοι Καπέλο

@ Jim75jim : Ναι!Ναι!Ναι!

@ Nick1000 : δεν είχα τέτοια πρόθεση Κουλ
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3