Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 131 10
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Επισκεψη στον οικο οπου η υπηρεσια μου συστησε την Αναστασια.
Η δεσποινις ειναι μια μετριου αναστηματος κορασιδα με μακρυ ξανθο μαλλι ομορφο
κορμι με πεταχτο κωλι και καλουτσικο πορσωπο που εφερνε σε Αλβανια μερια.
Εδωσα το 15αρι και μπηκα στο δωματιο οπου δεν αργησε να ερθει και η Αναστασια.
Το προγραμμα της ειναι απλο.
Την ρωτησα απο που ειναι αλλα δεν ηθελε να μου πει...μαλιστα μου ειπε οτι ειναι βραζιλιανα Μαλακία
Επισης εκρυβε την ηλικια της, οκ προσωπικα δεδομενα θα μου πεις... 25-28χ την εκανα εγω.
Η Αναστασια εσκισε την καποτα και μου την περασε στο ετοιμο πεος, προκαταρκτικα δεν κανει.
Η πιπα της καλη χωρις χερι συντομης διαρκειας. Αν και ηξερα οτι κανει απλο προγραμμα την ρωτησα
πως και δεν κανει ελευθερο τσιμπουκι λαμβανοντας την απαντηση οτι μονο στο γκομενο της το κανει Προσκύνημα
Σταματησε την πιπα και την ρωτησα αμα θελει να ξαπλωσει με τα ποδια ανοιχτα να της γλειψω το μουνι,
μαλιστα της ειπα οτι εχω και ταλεντο και οτι θα χυσει στα σιγουρα.. με κοιταξε με ενα παγωμενο βλεμμα
για μερικα δευτερολεπτα σα να σκεφτοταν τι μου λεει τωρα ο μαλακας... και μετα μου πεταξε ενα μεγαλοπρεπες ΟΧΙ Γαμήσου
ΟΚ απλο προγραμμα ειπαμε αλλα δεν ειχα να χασω τιποτα, την ανεβασα απο πανω οπου μετα γονατα στο στρωμα με καβαλησε και
αρχισε το κουνημα μπρος πισω, εγω χουφτωνα τις μπουταρες της και ζουλαγα τα βυζια της χωρις ευτυχως να φαω κανα ακυρο και
σε αυτο.
Την γυρισα στα τεσσερα οπου στηθηκε αρκετα καλα και τον εφαγε δυνατα αβιαστα και αβασανιστα μεσα στη μουγγα ομως...
ομορφο το πισω συστημα της ειναι για πολλα πισοκολλητα.
Γυρισμα και σε κανονικη σταση οπου εδω ειδα το μεγαλυτερο κλεψιμο ολων των εποχων σε πουτανα.. ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα
Η τυπισα με εφγιγγε τοσο πολυ με τα ποδια της στη λεκανη μου που στην ουσια δε μπορουσα να κουνηθω..
επισης ειχε τα χερια της μπροστα στο στηθος μου και με κρατουσε σε αποσταση μισου μετρου .. Κεφάλι σε τοίχο!
Ετσι θα το κανουμε της λεω ? Χμμμ;
Δε θα αφησεις να ξαπλωσω πανω σου ? Εμμμμ Χμμμ; Χμμμ;
ΟΧΙ μου λεει ξανα, γκομενος μου εισαι ?
Ε ρε κολλημα με το γκομενο αυτη η κοπελα τεσπα την εβαλα στα τεσσερα ξανα και μετα απο ολιγολεπτο σπασιμο την εχυσα...
Ντυθηκε και την εκανε αστραπιαια ...

Συμπερασματικα η Αναστασια ειναι μια εμφανισημη κοπελα αλλα απο υπηρεσιες συμμετοχη και διαθεση μαπα...
Ο μονος λογος να δωσετε 15αρι για αυτην ειναι να την στησετε και να την τιμωρησετε στα τεσσερα λογω ομορφης πατουρας.
Απο εμενα δε θα ξαναπροτιμηθει...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 18, 2031
Όνομα κοπέλας
Αναστασία
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
493
Likes:
60.355
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, Ettore, LanciaRallye037 και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Σεπτεμβρίου, 2018
Το ξέρω πολύ καλά αυτό το βλέμμα. Κ Εγώ την δοκίμασα κ έφαγα κ εγώ την φόλα μου.. Αν κ δεν περίμενα τίποτα άλλο..
Αυστηρά απλό πρόγραμμα κ να σκεφτείτε ότι οι γκόμενοι αφεντικα προαγωγοι μπράβοι του μαγαζιού κ κάθε καρυδιάς καρύδι που συνεργάζεται την γαμανε ακαποτα κ από παντού κ σε ότι βίτσιο κ fetix μπορειτε να φανταστητε..
02 Σεπτεμβρίου, 2018
άλλη μια τρανη αποδειξη ότι οι γυναικες δεν γουσταρουν το σεξ.
ουτε καν το σεξ με ομορφους.
γουσταρουν το σεξ μονο με τον καταλληλο που θα τις πεισει δηλαδή θα εχει λεγειν ή λεφτα κλπ.

σε αντιθεση με τους αντρες που μας αρεσει το σεξ ακομη και με μετριες εμφανισιακά.
ειδα πριν καιρο αντικειμενικα εμφανισιμο νέο, ψηλο, γυμνασμενο, καλοντυμενο, να βγαινει τσατισμενο από το δωματιο, όταν σε χοντρούς, φαλακρους και γερους μπορει με το ιδιο αντιτιμο να φερονται καλα
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 172663
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2