Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 5 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Το λοιπόν το γραφείο άψογο στην εξυπηρέτηση η κοπέλα αυτή που θέλεις και στην ώρα της .
Η εμφάνιση της κοπέλας φαίνεται ότι δεν ειναι Ελληνίδα, άλλα από γειτονική χωρά της βαλκανικής έχει ξεκάθαρα χαρακτηριστικα που το αποδεικνύουν ,ένα από αυτά ειναι το πρόσωπο που ειναι μέτριο προς ωραίο, με ωραία μάτια. Το σώμα κωλαράκι καλοσχηματισμενο ειναι για για πιασίματα και πατσουλες , έχει λίγη κοιλίτσα, ωραίο στήθος σφιχτό και ωραίο τατου από κάτω .
Η συμμετοχή υπομονετική στην αρχή δυσκολεύτηκε να μου τον ανεβάσει ,είχα ένταση από πριν κατι δικά μου και σιγά σιγά μου τον ανάστησε, ε μετά δεν σταμάτησα, μέχρι το τέλος έβγαζε υγρά την είχα αδειάσει, μόνο όταν πίρε τηλεφωνώ ο οδηγός συνήλθε από το σοκ και δέος ούτε βιάστηκε να με τελείωσε με την ησυχία της .
Συμπεριφορά καθρέφτης της ηλικία της .
Συμπέρασμα οποίος θέλει να μην μπλέκει σε αναμφίβολα γραφεία έχει εδώ μια καλή επιλογή, από την άλλη η κοπέλα από θάμα εμφάνισης γι έμενα ειναι μια χαρά αυτό ειναι υποκειμενικό, άλλα το αντικειμενικο ειναι οτι αν ταιριάξετε με την μικρή θα περάσεις ζάχαρη.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Μέγας
Εγγραφή:
9 Νοε 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
9.578
Πόντοι:
4.746
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, vh4, satyrus και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού