Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 17 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Μάργκο είναι περιζήτητη και θεωρώ τον εαυτό μου τυχερό που εκπροσωπείται από αυτό το γραφείο όπου ξέρουν την δουλειά και έχουν πραγματική διάθεση να εξυπηρετήσουν τον πελάτη.
Πανέμορφη κοπέλα Έρωτας που όταν την είδα από κοντά μετάνιωσα που έκλεισα μόνο για μια ώρα! Αν μπορούσα θα την έπαιρνα για μια εβδομάδα. Χαμογελαστή, πρόσχαρη, καλά Αγγλικά και ειλικρινές βλέμμα και από τα λοιπά προσόντα, ότι βλέπετε στις φωτό είναι λίγο. Το κορίτσι είναι αστέρι δεν κλέβει χρόνο και δεν βιάζεται. Ασχολείται με τον πούτσο, τον αγαπάει. Κορμάρα για φίλημα για πήδημα για γλυψιμο και ότι άλλο σου επιτρέπει η συμφωνία.
Τα γλωσσόφιλλα της με πάθος και τα μάτια της κλειστά που δείχνει ότι το απολαμβάνει. Το σώμα της λικνιζεται όταν σε φιλά και τρίβεται πάνω σου ενώ τα χέρια της με επιδέξιες κινήσεις σε γδυνουν γρήγορα. Ρουφάει το καυλι όλο μέχρι τα αρχιδια και σε κοιτάζει με αυτά τα μάτια σαν να παρακαλεί αλλά και με μια δόση προστυχιάς. Γλείφει τα αρχιδια με μπόλικα σάλια και η γλώσσα της φτάνει μέχρι την κολοτρυπιδα αν το θέλεις. Κανένα ταμπού, ότι θέλει ο πελάτης. Ναι!
Αν ζητήσεις κάποια στάση αφήνεται να την οδηγήσεις αν θέλεις όμως αναλαμβάνει πρωτοβουλίες και έτσι σου μαθαίνει κόλπα ψαγμενα.
Πολύ όμορφο κορμί με καμπύλες και σφιχτό μουνάκι που υγραίνεται αμέσως. Χουρχουριζει από ευχαρίστηση όταν την γλείφεις και γουστάρει πολυ να της γλύφεις την κολοτρυπίτσα ενώ της εχεις 2 δάχτυλα στο μουνάκι. Τρέμει από καύλα.
Την έβαλα να με γλύψει σε στάση 69 και ήταν όλα τα λεφτά. Τρίβεται με τα βυζάκια της πάνω σου και το ρουφάει όλο αφήνοντας πνιχτες καυλιαρικες φωνούλες οσο την γλείφεις. Τελείωσα στο στόμα της με ευχαρίστηση μεγάλη. Δεν σηκώθηκε αμέσως, αλλά με τρόπο όμορφο πήγε στο μπάνιο να αδειάσει και να πλυθεί. Πολύ ευγενικό από μέρους της.
Το προφυλακτικό το εβαλε εύκολα αφού με εγλειψε πάλι για να με φτιάξει και με ρώτησε πώς θέλω να την γαμήσω. Την ρώτησα πώς της αρέσει και εκείνη μου είπε στα 4 στο κρεβάτι και να με κοιτά με το κεφάλι της γυρισμένο στο πλάι. Ότι θέλει το κορίτσι. Στήθηκε και εγώ την εγλειψα λίγο αφού δεν μπορούσα να αντισταθώ στην θέα του υπέροχου κώλου της με τις τρυπουλες να με προσκαλούν.
Μπήκα μέσα της με σχετική ευκολία παρόλο που είναι σφιχτή. Κουνούσε την λεκάνη της στην αρχή αργά με επιταχυνόμενο ρυθμό χωρίς να βιάζεται και με τα μάτια της να με κοιτούν συνέχεια με καύλα και λίγο προστυχιά.Φυσικα δεν έχασα ευκαιρία να σαλιωσω δάχτυλο και να της τρίψω την κολοτρυπιδα της.
Απόλαυση το κορμάκι της αλλά ήθελα και άλλη στάση, έτσι την ξάπλωσα και εβαλα το ένα πόδι της στον όμο μου γυρίζοντας την λίγο στα πλάγια. Σαν ψαλιδακι. Έτσι είχα καλύτερη θέα από τις εκφράσεις της και το στήθος της με απώτερο σκοπό να χύσω στα βυζιά της .
Έτσι και έγινε, σε λίγα λεπτά ο πουτσος μου στα χέρια της τελείωνε στο στήθος της και αμέσως μετά τον περιποιήθηκε με την γλώσσα της. Όνειρο που πραγματοποιήθηκε, σε ευχαριστώ Μάργκο. Έρωτας
Την άφησα να πάει στο μπάνιο και εγώ ντύθηκαν και άφησα τα λεφτά στο κομοδίνο μέσα σε φάκελο. Προς τιμή της δεν τα μετρησε, δείχνοντας ότι δεν είμαστε ξένοι. Ψευδαίσθηση μεν αλλά αισθάνθηκα όμορφα. Καπέλο
Θα σε ξαναπάρω της εκμυστηρεύτηκα πριν να φύγεις. Έμεινα πολύ ικανοποιημένος από την Μάργκο αλλά κυρίως από το γραφείο που όσες φορές μου πρότεινε κάτι δεν το μετάνιωσα. Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Alex_Born, Alex.Xen., Old.rabbit και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού