Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 40 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Το Μαρινάκι το ζαχάρωνα πολύ πολύ καιρό και επιτέλους κατάφερα να το συναντήσω με την ευκαιρία του εκπτωτικού ραντεβού του AGN. Η συνάντηση κανονίστηκε για το αγαπημένο μου πλέον ξενοδοχείον στη Μεταμόρφωση και η Μαρίνα εμφανίστηκε στο παρά 5.
Έχει όμορφο, αλλα λίγο άγριο για την ηλικία της πρόσωπο που δεν φαίνεται στις φωτογραφίες. Σε κάθε περίπτωση δεν με χάλασε. Το σώμα της είναι πραγματικά υπέροχο. Μικροκαμωμένη με τέλειες αναλογίες! Δυομισάρι γεμάτο στήθος με υπέροχες ρόγες, δεκτικές και άμεσα ανταποκρινόμενες στις περιποιήσεις. Μεσούλα δαχτυλίδι και κωλαράκι για να πάθεις απανωτά εμφράγματα και εγκεφαλικά!
Είναι πραγματικά ευχάριστη και η καλή της διάθεση γεμίζει το δωμάτιο. Είναι ωραίο τυπάκι και η ώρα μαζί της περνάει αβίαστα. Μετά τις συστάσεις και την αρχική κουβεντούλα ήρθε στο κρεβάτι, βγαίνοντας από το ντους και με αγκάλιασε φιλώντας με παιχνιδιάρικα και με πάθος χωρίς βλακοαναστολές και μαλακίες. Νομίζω ότι το μεγαλύτερό της ατού είναι ότι πράγματι ζεί την ώρα που είστε μαζί. Η πίπα της πραγματικά πολύ καλή, σε απογειώνει… Οι αντιδράσεις της στις περιποιήσεις μου, έντονες και εξίσου διεγερτικές! Το μουνάκι της εξαιρετικό και η συμμετοχή της καυλωτική όσο δεν πάει!!! Ο πρώτος γύρος με βρήκε να γεμίζω το στόμα της με σπέρμα και ο δεύτερος τον κώλο της, μετά από αρκετή ώρα πότε αργού και πότε γρήγορου ξεσκίσματος της καταπληκτικής κωλοτρυπίδας της!
Δε θέλω να μπω σε πιο πολλές λεπτομέρειες εκτός του ότι βρήκα τη συμμετοχή της εξαιρετική σε οτιδήποτε κάναμε. Η Μαρίνα μου άφησε μια εξαιρετικά ευχάριστη αίσθηση που σπάνια μου μένει μετά από συνάντηση με call-girl. Θα επιδιώξω πραγματικά να την ξαναδώ…

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
PSAXTIRI
Ανώτατος
Εγγραφή:
22 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
51
Likes:
3.936
Πόντοι:
17.145
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 NICK TRIVE, iuakoya, amjik και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού