Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 16 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Το ότι είναι αματούρι στην δουλειά, είναι και φαίνεται. Το ότι έχει φάει πολύ πούτσα επίσης φαίνεται γιατί τον παίρνει άνετα χωρίς να διαμαρτύρεται και θα εξηγήσω παρακάτω γιατί το λέω
Από εμφάνιση προσωπικά δεν με ενθουσίασε. Στις φώτο έχει γίνει ωραία δουλειά και δείχνει πραγματικά πολύ καύλα, αλλά μέχρι εκεί. Είναι κοντούλα, όχι στα κιλά που γράφει το σάιτ, με ωραίο στηθάκι πρόσωπο μέτριο και σώμα μέτριο.
Δείχνει νέα στην δουλειά (μόλις τελείωσε το λύκειο) καθώς μιλάει στον πληθυντικό όταν ξεχνιέται.
Πίπα πολύ μέτρια χωρίς βάθος και με χέρι. Σε προσπάθεια για dt ούτε με .... σφαίρες.
Πέρασμα λάστιχου, ξάπλωσε στο κρεβάτι και άνοιξε τα πόδια. Γαμούσα λες και είχα κούκλα από κάτω Κεφάλι σε τοίχο!. Καμία έκφραση, ούτε ένα ...αχ .... βαχ τίποτα απολύτως. Προσπάθεια για φιλάκια από μένα, προσπάθεια να τα αποφύγει..... Κεφάλι σε τοίχο!
Της ζήτησα κώλο και στην αρχή θέλησε να το αποφύγει λέγοντας ότι δεν ήθελε να κάνει γιατί πονούσε από την προηγούμενη ημέρα. Τελικά έβαλε λίγο τζελ και τον πήρε στην κωλάρα της στα 4. Σιγά σιγά στην αρχή για να μην την πονέσω αλλά διαπίστωσα ότι πάλι δεν είχε καμία αντίδραση. Πλαστική κούκλα Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
Της ζητάω να ξαπλώσει ανάσκελα και με τα πόδια ψηλά τον ξαναβάζω στην κωλάρα της. Είχε ανοίξει εντελώς τώρα πια και ήταν πραγματικά αμίλητη, ακούνητη ...... Κεφάλι σε τοίχο!. Αφού της γάμαγα τον κώλο για ώρα τελικά κατάφερα να χύσω (μέσα την ξενέρα). Με το που έχυσα, σηκώθηκε και πήρε να πιει αμέσως λίγο νερό χωρίς να βγάλει άχνα.......
Μετά από την κουβέντα που κάναμε κατάλαβα ότι δουλεύει για να καλύψει τα έξοδα των σπουδών της.... κρίμα.....
Φαίνεται ότι αναγκάζεται να το κάνει και δεν το ζει καθόλου, γι αυτό και δίνει την αίσθηση της πλαστικής κούκλας.
Το γαμήσι το αντέχει και γι αυτό είπα ότι πρέπει να το έχει δουλέψει πολύ το σύστημα.
Το νεαρό της ηλικίας της δεν φτάνει. Όταν πληρώνεις για να γαμήσεις θέλεις να υπάρχει και μία συμμετοχή από την κοπέλα, όχι να αισθάνεσαι ότι γαμάς κούκλα. Ακόμα και στα μπουρδέλα βλέπεις έστω και ψεύτικη μεγαλύτερη συμμετοχή.

Δυστυχώς, για μένα, δεν κάνει για αυτή την δουλειά......

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Ανώτερος
Εγγραφή:
10 Απρ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
122
Likes:
1.628
Πόντοι:
8.445
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 wired77, rodriguez65, Scotsman και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Αυγούστου, 2018
Δεν έχω γράψει ακόμα κριτική, αλλά ρε φίλε, πάνω κάτω τα ίδια. Εμένα μου έβαλε και απαγόρευση στο αναλ.
31 Αυγούστου, 2018
Εοειδή την συνάντησα κι εγώ την κοπέλα, θα μου επιτρεψεις να διαφωνήσω. Είναι λίγο πιο διαφορετικά αυτά που εισέπραξα εγώ, σε σημείο που αν το γραφείο δεν διέθετε τον "αφρό" που διαθέτει και που θέλω να δοκιμάσω, θα την έκανα το στανταράκι μου σίγουρα. Το λάτρεψα αυτό το κοριτσάκι! Δική μου άποψη, με όλη την υποκειμενικότητα που μπορεί να εμπεριέχει αυτή...
31 Αυγούστου, 2018
Κοιτα εγώ επειδή έχω μιλήσει με πιτσιρίκες που κάνουν αυτή τη δουλειά καμία δεν το κάνει για πολύ και όχι συνειδητοποιημένα απλά θολώνει το μυαλό τους από τα πολλά και γρήγορα λεφτά συγκριτικά με αυτά που θα έπαιρναν σε μια καφετέρια. Έτσι λοιπόν αν κάποιος δεν τους αρέσει είτε θα φύγουν είτε αν δεν μπορούν θα κάνουν τα πάντα να περάσει όσο πιο ανώδυνα γίνεται γι'αυτες. Όταν πας λοιπόν με ένα 18 χρόνο να έχεις υπόψη και αυτό τον παράγοντα.
31 Αυγούστου, 2018
Είναι προφανές - και αυτό δεν της το έχουν πει ακόμα-πως έτσι όχι μόνο δεν θα βγάλει τα έξοδα των σπουδών της αλλά καταστρέφει και την ψυχολογία της. Κατά τη γνώμη μου έπρεπε να της τα πεις και να φύγεις. Μου συνέβη και μένα χρόνια πριν με άλλη "σπουδάστρια". Άνοιξα την πόρτα έφυγα και έσκασα και τηλέφωνο στο γραφείο που τους έκραξα για τα χάλια της. Πάντως τα παθήματα είναι για να γίνονται μαθήματα. Και κακά τα ψέμματα η πουτάνα η καλή είναι δύσκολο επάγγελμα.
04 Σεπτεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αδερφέ ο καθένας μας ζει διαφορετικά το ραντεβού ακόμα και με την ίδια κοπέλα. Εμένα η καθαρά προσωπική μου άποψη είναι ότι το μικρό δεν κάνει για την δουλειά αυτή. Δεν το έχει μέσα της και το κάνει από ανάγκη. Πολλές κοπέλες το κάνουν από ανάγκη αλλά έχουν και την πουτανιά μέσα τους. Αυτή δεν την έχει. Καπέλο
04 Σεπτεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Το ξέρω αδερφέ ότι παίζει πολύ η πρώτη εντύπωση και το κατά ποσό σε γουστάρει ο άλλος. Αυτό το καταλαβαίνεις αμέσως από την αρχική αντίδραση αλλά και από την συζήτηση που κανείς. (Αν κανείς).
Τέτοιο ζήτημα δεν υπήρχε
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6