Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 100 10
Call-Girls 113977
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Βερν

Βλέποντας τις 20000 σελίδες να πλησιάζουν επικίνδυνα στο νήμα μας, έψαχνα απεγνωσμένα ένα ωραίο μωρό να το γιορτάσω.
Δύο στόχοι που έχω βάλει εδώ και καιρό μου ρίξανε πόρταΚεφάλι σε τοίχο!, μερικά στανταράκια που έχω θα ξεχειμωνιάσουν στη Μύκονο και ρίσκο δεν ήθελα να πάρω. Κάποια ωραία ρωσσιδάκια με καλές κριτικές ήταν στο τελείωμα των τουρ τους και δεν ήθελα να συναντήσω κούραση και βαρεμάρα. Ο αγώνας για μωρά εκτός χώρου είναι διαρκής, αλλά συνεχίζω να χάνω κατά κράτος. Money Mouth

Τότε είδα ότι σε λίγες μέρες θα ήταν στην υπέροχη Αθήνα, η Αντελίνα. Την κοπέλα τη γνωρίζω από παλιά αλλά είχα χρόνια να την συναντήσω. Οι αναμνήσεις μου από το παρελθόν ήταν καλές και έτσι είπα να κάνω την κίνησή μου. Γλώσσα

Επιβεβαίωσα προγράμματα, τιμές και προχώρησα. Η συνεννόηση εύκολη με pm και στη συνέχεια μέσω κινητού κλπ.

Αντελίνα

Λίγα πράγματα για την Αντελίνα, μιλάμε για Ουκρανικό μωρό με αρκετά χρόνια στο χώρο της ηδονής. Είναι κοντή, μελαχροινή, έχει μεγάλο φτιαγμένο στήθος(ωραίο) και στρογγυλό κωλαράκι. Στο ραντεβού ήρθε με φορεματάκι και ψηλά πέδιλα ή πλατφόρμες, δεν θυμάμαι με σιγουριά. Το κορμί της ήταν μαυρισμένο και αρκετά καυλωτικό. Κατσικογάμης
Όσοι ξέρουν την Αντελίνα από παλιά, αλλά έχουν χρόνια να τη δουν, να πω τα εξής. Το σώμα της έχει αλλάξει λίγο(λογικό), δεν είναι τόσο λεπτό όσο ήταν, αλλά είναι πιο γυμνασμένο από το παρελθόν. Έχει γίνει λίγο πιο τούμπανο εννοώ, αυτό είναι στα θετικά, καθώς ο χρόνος δεν μπορεί να νικηθεί, παρά μόνο να ξεγελαστεί. Τα χέρια της έχουν δυναμώσει και η πλάτη της έχει ανοίξει, τα πόδια της παραμένουν ωραία και ο πωπός σήμα κατατεθέν, επίσης σε καλά επίπεδα. Το πρόσωπο της εμένα μου αρέσει, μπορώ να πω ότι είναι λίγο χαμαιλέοντας, αλλάζει και φαίνεται διαφορετική ανάλογα με τις εκφράσεις που παίρνει και τα συναισθήματα που εκφράζει. Ακούω από κάποιους συναγωνιστές να λένε ότι ήρθε άλλη κοπέλα ή ότι δεν έμοιαζε καθολου κλπ, η αλήθεια είναι ότι μια ματιά στα προφίλ της εδώ στο μπου, θα πείσει τους φίλους για αυτό που γράφω. Έχει μεγάλα μάτια, ωραίες γωνίες και μεγάλα χείλη που είναι θεωρώ το μεγαλύτερό της εργαλείο την ώρα του αγώνα. Γλώσσα

Έφτασα στην ώρα μου στο ξενοδοχείο(συμβαίνει), πήρα δωμάτιο και ενημέρωσα για τον αριθμό. Έκανα μπανάκι και περίμενα. Εδώ να πω πως η κοπέλα στη ρεσεψιόν ήταν πιο μουντή και απ’ το Λονδίνο και σε όσες ερωτήσεις της έκανα μου απαντούσε κάνοντας μου χάρη. Κεφάλι σε τοίχο!



Είσοδος

Η πόρτα χτύπησε και άνοιξα, η Αντελίνα μπήκε μέσα και ανταλλάξαμε ένα τυπικό φιλί. Με κοίταξε σκαλίζοντας τις μνήμες του μυαλού για να δει αν με ξέρει, τότε τις είπα ότι έχουμε βρεθεί κάποιες φορές τις εποχές των γραφείων. Έδειξε να θυμάται(;) και πιάσαμε μία μικρή κουβέντα, την ρώτησα τι θέλει και της πήρα μία ζεστή σοκολάτα. Στη συνέχεια άρχισε να γδύνεται, μένοντας μόνο με το κιλοτάκι της Μεγάλο χαμόγελο και λίγο μετά μπήκε στην καμπίνα για ντουζάκι.

Αγώνας

Εδώ να πω πως πήγα πολύ καυλωμένος στο ραντεβού και φτιαγμένος για καλό σεξ έχοντας καλές αναμνήσεις μαζί της.
Βγαίνοντας από το μπάνιο φορούσε μόνο την πετσέτα της που αποχαιρέτησε γρήγορα. Άρχισε με αγκαλιές και κάποια φιλιά στο σώμα, συνεχίσαμε με δειλά φιλάκια στο στόμα και τότε επέλεξα να βάλω λίγη ένταση και να πιέσω, επιστρατεύοντας και την γλώσσα μου. Τότε άκουσα λέξεις όπως “slowly”, “easy baby” κλπ, παραπονέθηκε για το μούσι μου ότι την ενοχλεί, εκεί έφαγα την πρώτη ξενέρα και κατάλαβα ότι δεν θα πάει όπως το σχεδίαζα.Λύπη Έκανα ένα βήμα πίσω λοιπόν και την άφησα να παίξει μπάλα, ξάπλωσα πίσω και αφέθηκα στο δυνατό της σημείο που είναι δίχως άλλο, το στοματικό. Άρχισε να φιλάει το σώμα μου στο στήθος, στη μέση και κατευθύνθηκε στην περιοχή του πέους. Εκεί άρχισε τα φιλιά γύρω γύρω, στη βάση του, στα αρχίδια και πάλι από την αρχή δημιουργώντας ένα αισθησιακό μοτίβο με αρκετό ερωτισμό. Τον βάζει μέσα στο στόμα χωρίς τη χρήση χεριού και αρχίζει ωραία ρουφήγματα παίρνοντας τον αρκετά βαθιά αλλά όχι μέχρι τέρμα. Το τσιμπούκι της είναι χορταστικό και υγρό με τη γλώσσα της να παίζει τη βάλανο και να σε ωθεί στο να τελειώσεις μέσα στο στόμα της. Μου αρέσουν τα πιο δυνατά τσιμπούκια(σικ) αλλά στο αργό τέμπο χωρίς χέρια, παίρνει άριστα. Έρωτας
Έχοντας φτιαχτεί αρκετά ήθελα να γευτώ το μουνάκι της που τόσο είχα απολαύσει στο παρελθόν. Ξεκίνησα με φιλιά στο κορμί της που αν και μικρό είναι απολαυστικό να το φιλάς και να το γλύφεις! Η επιδερμίδα της είναι απλά φανταστική, ευλογημένη από γονίδιά, είναι σκέτο βελούδο. Καταλήγοντας στο μουνάκι της μου είπε να προσέξω με το μούσι μου και να παίξω μόνο με τα χείλη μου... τι σκατά γλειφομούνι να κάνω με αυτές τις συνθήκες;;; Χμμμ; Δεύτερη ξενέρα λοιπόν. Το πάλεψα λίγο αλλά κάτι χαζογελάκια και κάτι άστοχες ατάκες με έκαναν να σταματήσω. Εκεί πρέπει να κατάλαβε ότι είχα ξενερώσει και ίσως ήμουνα ένα κλικ από το να λήξω το ραντεβού και άλλαξε λίγο συμπεριφορά, έκανε ένα λίγο πιο δυνατό τσιμπούκι για να με καυλώσει ξανά και στη συνέχεια στήθηκε στα 4. Η θέα γνωστή και ωραία, δυστυχώς πονούσε και έβαλε τζελ και δεν μπορούσα να ανεβάσω ρυθμό, η αίσθηση καλή. Την πήρα λίγο στο πλάι και μετά ιεραποστολικό που εκεί μπόρεσα να αποδώσω και έδειξε και η ίδια να γουστάρει. Έκλεισε τα πόδια της ερμητικά πάνω μου και εκεί την πήρα βαθιά και δυνατά! Τότε συνέβη κάτι παράδοξο, άρχισε τα γλωσσόφιλα και γράπωσε κυριολεκτικά το πρόσωπό μου στο δικό της και φιλούσε όπως ακριβώς μου αρέσει, ξέρει να φιλάει και είναι κρίμα να μην δίνει απλόχερα αυτό το κομμάτι στις ερωτικές της συνευρέσεις.
Κάπου εκεί ήρθε το τέλος δυνατά μέσα της, αφέθηκα στα φιλιά της και λίγο μετά τραβήχτηκα. Ναι!

Σοσιαλ

Έδω να πω πως η Αντελίνα παίρνει 10 χαλαρά, συζητάει για τα πάντα, μιλάει ωραία Αγγλικά και βγάζει και ένα γέλιο αν την οδηγήσει η κουβέντα. Είπαμε για ταξίδια, για την Ελλάδα, για την δουλειά και άλλα διάφορα. Ωραία ανταπόκριση σε όλα.

2 γύρος

Με τον πρώτο γύρο να αφήνει περίεργη γεύση δεν ήξερα αν ήθελα δεύτερο, έπαιξαν μπανάκια και για τους δύο και αράξαμε. Κάποια στιγμή πήρε πρωτοβουλία και άρχισε στοματικό, δεν άργησε να με φτιάξει, με ρούφηξε αρκετά και γύρισε σε reverse cowgirl. Χαρακτηριστική στάση της Αντελίνας, κλειδώνει τα πατουσάκια της κάτω από τους μηρούς σου και δίνει πόνο. Προσκύνημα Δυστυχώς είχα χάσει εντελώς τον ρυθμό μου και δεν το απόλαυσα όσο θα ήθελα. Τελείωσα γρήγορα, έμεινε πάνω μου και συνέχισε να κινείται, πότε κυκλικά και πότε πάνω κάτω, πάντοτε αργά.
Ξάπλωσε στην αγκαλιά μου και άρχισε τα χάδια, έδωσα λίγα, όχι ιδιαίτερα απλόχερα.
Μπανάκι και αποχώρηση.

Συμπερασματικά

Τα δυνατά της σημεία είναι το στοματικό και το reverse cowgirl, στα τέσσερα αξίζει φτάνει να αντέξει, τα φιλιά της είναι απόλαυση, φτάνει να στα δώσει... Κουλ
Κάποτε, το μικρό κορμί της βοηθούσε στην εναλλαγή στάσεων, τώρα διέκρινα μία βαρεμάρα και μία τυποποίηση. Χμμμ; Ξέρει τα ατού της και τα προβάλλει, δείχνει να έχει υιοθετήσει μία ρουτίνα ασφαλείας και μόλις την βγάλεις από αυτή, αντιδρά. Δεν θέλω να την αδικήσω, στο παρελθόν είχα περάσει εξαιρετικά μαζί της παραπάνω από μία φορές, η κριτική αυτή, όμως, αναφέρεται στο σήμερα. Σήμερα, την θεωρώ αυστηρά gfe και θεωρώ απίθανο να παίξει σε pse ρυθμούς, φυσικά αναφέρομαι στον κανόνα, εάν την γνωρίζετε καλά και μαζί σας βγάζει άλλον εαυτό, τότε πάω πάσο.

Αναμνήσεις

Οι αναμνήσεις από το παρελθόν είναι αρκετές και είναι καλές, με την άμμο στην κλεψύδρα να τρέχει, ίσως επικρατήσουν οι ευχάριστες θύμησες, το μυαλό και η μνήμη δεν δαμάζονται και όσο και αν προσπαθούμε, αυτά επιλέγουν τι θα κρατήσουν. Όσο το μυαλό, τα όνειρα και οι σκέψεις δεν ελέγχονται(ακόμα), τόσο θα μπορούμε όλοι μας, να βρίσκουμε κάποια καταφύγια πραγματικής ελευθερίας.

I like to remember things my own way.
How I remembered them, not necessarily the way they happened.

................................

Blue velvet
But in my heart there’ll always be
Precious and warm, a memory

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
wired77
Μέγας
Εγγραφή:
25 Οκτ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
5.517
Πόντοι:
4.096
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geny24, chris1955, Sproxe Garsia και 33 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Αυγούστου, 2018
Εγκεφαλικός πηδογέροντας και του λόγου σας Κουλ
31 Αυγούστου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ρέκτη τα σέβη μου,
Εάν ο εγκέφαλος μπλοκάρει, μπλοκάρει και το σύστημα...
31 Αυγούστου, 2018
Ὀπότε ὄχι διαφορὲς στὴν ἐμφάνιση, σὲ σχέση μὲ τὸ παρελθόν. Διαφορές πλέον στὸ sex: τυποποιημένο καὶ μηχανικό.
Ἄν εἶχατε συνευρεθεῖ παραπάνω ἀπὸ μιᾶ φορά, λογικά θὰ σὲ θυμήθηκε. Εμμμμ
01 Σεπτεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε Βοργία οι διάφορες στην εμφάνιση είναι αυτές που ο χρόνος φέρνει. Προσέχει τον εαυτό της πολύ και κρατιέται σε εξαιρετική φόρμα.
Στο sex, όπως το γράφεις, θεωρώ ότι υπάρχει διαφορά σε σχέση με το παρελθόν.
07 Οκτωβρίου, 2018
Ουπς, αυτή η κριτική πώς μου είχε ξεφύγει; Απαράδεκτος!!! Πολύ μου άρεσε η δομή σε παραγράφους με τίτλους, βοηθάει και να βρεις αυτό που θες Προσκύνημα
21 Νοεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ευχαριστώ φίλε Λιάκο!
Τώρα είδα το σχόλιο, χαίρομαι που σου άρεσε!!! Καπέλο
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6