Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 290 10
Γενική βαθμολογία
 
2.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Μεσημέρι Πέμπτης και είπα να δοκιμάσω με την Ιβαννα πιο νεαρή κοπέλα του μαγαζιού που είχα δει λίγο καιρό πριν στο σαλόνι του μαγαζιού που έχουν μειώσει τον φωτισμό ώστε να μην παίρνει χαμπάρι κανείς τις ατέλειες των κοριτσιών.Ετσι δίνω ο μαλακαςΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!το 20€ο χωρίς να δω πάλι την Ιβαννα καλύτερα πάω δωμάτιο έρχεται η Ιβανα νευριασμένη κάπως και χωρίς καλή διάθεση με ρωτά τι κάνεις στα αγγλικά βγάζει αυτό πού φορουσε και αμέσως χωρίς καθόλου προκαταρκτικά με ρωτά πως ήθελα τσιμπούκι μιλάμε έσπασε ρεκόρ δεν θυμάμαι άλλη τόσο βιαστική έπρεπε πριν αρχίσει κανονικά να την διώξω μαλάκια μου την αφηνω να μου περάσει Καποτά καθώς με πλησιάζει μου έρχεται μια απαίσια αθλια δυσοσμία τσιγαριλα και σαπιλας απ' το στόμα της μου βάζει Καποτά σε πεσμένο πουτσο και άρχισε να μου παίρνει τσιμπούκι είχα όμως ξενερώσει και δεν υπήρχε περίπτωση να φτιάχνω με τίποτα έτσι μετά από κάνα πεντάλεπτο σηκώνομαι βγάζω την Καποτά και διώχνω την κοπέλα η οποία έφυγε χωρίς να πει κάτι.
Ήταν μια από τις πιο χειρότερες φίλες που έχω φάει ποτέ σε μπουρδέλο φυσικά η ευθύνη μου είναι μεγάλη καθώς φέρθηκαν ακριβώς σαν να παίρνω γουρούνι στο σακί όμως η κοπέλα δεν είχε καμία διάθεση και όρεξη να εξυπηρετήσει σωστά τον πελάτη τώρα αν είχε νεύρα ήταν κακοδιαθετη αυτό δεν με αφορά ούτε εμένα ούτε όποιον άλλο κάνει το σφάλμα να περάσει μαζί της η κοπέλα είναι μέτρια άσχημη και βρωμαγε το στόμα της μετά από αυτή την Φολά το μαγαζί αυτό τέλος γιατί τα 20€ο που ζητάνε για το επίπεδο των γυναικών που διαθέτουν είναι που μεγάλο ποσό.Εδω και ένα χρόνο που σταμάτησε η Γυναικάρα Φωτεινή μετά το χάος δυστυχώς

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 30, 2018
Όνομα κοπέλας
Ιβάννα
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
103
Likes:
13.509
Πόντοι:
7.666
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 flynow, Andrew256, Καστράτο και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Αυγούστου, 2018
Ευτυχως που δεν αρχισε και τις κλανιες, οπως συνηθως, για πιο ρομαντικη ατμοσφαιρα Ντροπή
30 Αυγούστου, 2018
Χαλιά χαλιά χαλιά η κοπέλα είναι εντελώς άχρηστη πραγματικά έχω δοκιμάσει στο συγκεκριμένο μαγαζί με τις περισσότερες κοπέλες αυτή λοιπόν η Ιβανα είναι η χειρότερη προς αποφυγή μακριά
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2