Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 68 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Καταρχην να ευχαριστησω το γραφειο και τα παιδια που τρεξαν τον διαγωνισμο για το υπεροχο δωρο!

Η Ελενα παρα πολυ ευχαριστη, απο το τηλεφωνο κι ολας προθυμη να εξυπηρετησει σε οτιδηποτε! Της ζητησα συναντηση σε καποια πολη πιο κοντα μου λόγω του οτι μενω στο Βολο και προσφερθηκε να ερθει η ιδια στο Βολο (δεν υπηρχε η επιλογη στο site γι αυτο εβαλα Λαρισα) πραγμα που εκτυμησα ιδιαιτερως Προσκύνημα

Εφτασε στο δωματιο ντυμενη με ενα ωραιο ασπρο φορεμα το οποιο αρχισε να βγαζει αμεσως και αφου με καυλωσε με χαδια και φιλια στο σωμα, αρχισε μια κορυφαια πιπα με πολυ σαλιο και ανα διαστηματα φτυσιμο στον πουτσο πραγμα που με καυλωσε τρελα και παραλιγω να μην αντισταθω να τελιωσω στο στωμα της. Ηρθε γρηγορα απο πανω μου και αρχισε να κουνιεται δυνατα μεχρι να χυσω μεσα της. Ηθελα πολυ να της τα δωσω στις βυζαρες της αλλα δεν μπορεσα να κρατηθω Γλώσσα

Επειτα απο ενα μπανακι αρχισα να την χαιδευω εγω και της εκανα ενα γλυφομουνι που δεχτηκε με ευχαριστηση και εδειχνε να το απολαμβανει. 2ος γυρος δεν υπηρξε μιας και ηταν περιεργη μερα για μενα λογω κουρασης απο τη δουλεια παρολαυτα η Ελενα ηταν προθυμη να με ικανοποιησει με χαδια, γλυψιματα, μασαζακι και οτι αλλο ηθελα.

Στα (+) η φοβερη ικανοτητα της στο επικοινωνιακο, που σε κανει να νιωσεις ανετα απο την 1η στιγμη που την βλεπεις μεχρι να σε χαιρετησει φευγοντας απο το δωματιο! Πολυ καλη επιλογη που σιγουρα θα ξανατιμησω σε μια πιο χαλαρη στιγμη ωστε να την απολαυσω στο 100%.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Πόλη συνάντησης
Λάρισα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
18 Ιαν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
262
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 batsos, mixaliss, filiposs και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Αυγούστου, 2018
Eυχαριστω πολυ Έρωτας
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1