Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 2 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Diva μετρά μόλις λίγες μέρες από την άφιξη της στην Αθήνα....Κουλ
Από τα λεγόμενα της είναι η πρώτη φορά στη χώρα μας,το πρώτο της τουρ εδώ....
Είδα τις φωτογραφίες της και μου άρεσε σαν κοπέλα πολύ καθώς συνδυάζει όμορφο πρόσωπο και σώμα...Επίσης η αδυναμία στα ξανθά κορίτσια με κάνει να τις "τοποθετώ" στις πρώτες μου επιλογές....Έρωτας

Δεν μπορώ να κρύψω πως είχα κάποια ερωτηματικά ως προς την εμφάνιση της αλλά με την σέλφι που τοποθετήθηκε στη σελίδα μειώθηκαν....Εμμμμ

Τηλεφώνησα στο γραφείο το μεσημεράκι για ραντεβού το βράδυ...Γερο-μύστης Αμέσως βρήκαμε μία ώρα που να με εξυπηρετεί καθώς νωρίς το βραδάκι ήταν κλεισμένη.

Άφιξη στο ξενοδοχείο νωρίς νωρίς και μηνυματάκι για το δωμάτιο...Το γραφείο στην ώρα του μου παραδίδει το δωμάτιο για να συναντήσω την Diva....Έρωτας
Στο ασανσέρ με συνόδεψε και ένας κύριος γκριζομάλλης ο οποίος όταν έλαβε τον αριθμό του δωματίου έτρεμαν τα χέρια του....Γερο-μύστηςΓερο-μύστηςΓερο-μύστης Το αναφέρω καθώς χαμογέλασα αμήχανα,πολύ καλτ σκηνικό....!Σαν να ήταν η πρώτη του φορά....ΝτροπήΝτροπή Με "εγκατέλειψε" στον δεύτερο όροφο,δίχως να πει καληνύχτα....Μα τόσο αγχος ρε παιδί μου....Χμμμ;

Έφτασα έξω από το δωμάτιο της Diva,ακουγόταν ελαφριά μουσική και τα τακούνια της όπως πλησίαζε την πόρτα....Γλώσσα
Με υποδέχτηκε με χαμόγελο και αμέσως με ένα πεταχτό φιλάκι στο στόμα σαν τα μικρά παιδιά....!ΝτροπήΝτροπή
Όμορφη κοπέλα,ωραίο πρόσωπο με γαλανά μάτια όπως στις φωτογραφίες.Μετρίου αναστήματος με σώμα σε ωραίες αναλογίες με κώλο ωραίο,μικρό στήθος ελαφρώς πεσμένο και επιδερμίδα απαλή.Έχει και κάποια τατουάζ που την κολακεύουν,κατά την προσωπική μου άποψη της ταιριάζουν.
Ήταν ντυμένη κανονικά και δεν με περίμενε με τα εσώρουχα όπως συνηθίζεται...Φορούσε ένα πολύ ωραίο κοντό μαύρο δαντελωτό μπλουζάκι,και μία φούστα ασπρόμαυρη μίνι σχετικά...Από μέσα όμως φορούσε τα πολύ σέξι μαύρα εσώρουχά της,ένα ωραίο σετάκι σουτιέν και στριγκάκι μαζί....!Γλώσσα

Μιλήσαμε για λίγο καθώς μιλά πολύ καλά αγγλικά και μπορείς άνετα να συζητήσεις μαζί της,καταλαβαίνει πολύ καλά!

Ξεκίνησε να γδύνεται κοιτώντας με πονηρά...Την κοιτούσα καθώς καθόμουν στο κρεβάτι,την πλησίασα και ξεκινήσαμε τις περιπτύξεις με φιλιά που στην πορεία έγιναν γλωσσόφιλα....Έρωτας
Αφαίρεσε όλα της τα ρούχα μένοντας μόνο με το σετ εσωρούχων της...Με βοήθησε στο να βγάλω και εγώ τα δικά μου και αρκετά τριψίματα στο κρεβάτι έλαβαν μέρος....
Πολύ άνετη στο κομμάτι των προκαταρκτικών και με καλή τεχνική ώστε να "φτιάξει" τον παρτενέρ της...Εμμμμ
Την φίλαγα στο λαιμό το στήθος της και σιγά σιγά προς τα κάτω....Όλο της το σώμα μοσχοβολούσε από το άρωμα της και την κρέμα σώματος που είχε απλωθεί παντού....Σηκώθηκε με πλησίασε και κατέβηκε στην ευαίσθητη περιοχή ξεκινώντας στοματικό!Αρκετά καλό με καλή τεχνική και με ωραία χρήση της γλώσσας της στο κεφαλάκι...Εν τω μεταξύ την ώρα του στοματικού κοιτούσε με λάγνες ματιές...
Αλλαγή των ρόλων της στοματικής περιποίησης με εμένα να "φροντίζω" το "γατάκι" της....Έδειχνε να της αρέσει με ελαφρούς αναστεναγμούς και κοιτάγματα...
Πέρασμα του προφυλακτικού και σεξ σε δύο μόλις στάσεις...Κατσικογάμης
Πρώτα με ιεραποστολικό όπου με συνεχόμενα γλωσσόφιλα και αργούς ρυθμούς πέρασαν κάποια λεπτά....Αλλαγή με δική της πρωτοβουλία σε ιεραποστολικό όπου στήθηκε άψογα καθώς έχει πολύ ωραίο πίσω σύστημα το οποίο προσφέρει έναντι αμοιβής φυσικά...Για τους λάτρεις του πίσω συστήματος....!
Μετά από λίγο σφυροκόπημα λοιπόν με αρκετά καλή συμμετοχή από μέρους της κατέθεσα σε αυτή τη στάση....
Ξαπλώσαμε δίπλα δίπλα και μιλήσαμε για διάφορα θέματα,όπως σας ανέφερα και στην αρχή είναι άνετη κοπέλα και σε κάνει να αισθάνεσαι και εσύ έτσι μαζί της.Τουλάχιστον έτσι ένιωσα εγώ στην συνάντηση μου...

Πρόκειται για μία ωραία κοπέλα με όμορφο σώμα και καλό πρόγραμμα που δείχνει πως θέλει να περάσει καλά ο παρτενερ της.
Η Diva απ'ότι μου ανέφερε θα παραμείνει όπως οι περισσότερες κοπέλες περίπου στις δύο εβδομάδες.Σε ερώτηση μου αν θα επανέλθει η απάντηση που έλαβα είναι πως μάλλον θα μας επισκεφτεί ξανά.Ναι!

Αυτά για την γνωριμία μου και συνεύρεση μου με την Diva....!

Να περνάτε όμορφα!!!Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 29, 2018
Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 911-Toninno, Marcus77, dourosladers και 40 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Αυγούστου, 2018
Κουραστική κριτικη ρε φίλε ...μου φαίνεται πιο πολύ σε ενδιαφέρει τι θα γράψεις παρά πως θα περάσεις με τη γκομενα ...
Ποσο photoshop έχει αν έχει ?
Βυζι πεσμένο η όχι ?
Έχει διαθεση η είναι κομοδίνο ?
Σωμα σφιχτό μοντελε η μέτριο ?
Τι εμείς μπορεί να έχουμε άλλη άποψη ?
Τι είδες πες μας όχι τι εκανες , ο καθένας το κανει οπως γουστάρει !
Μη γράφεις κριτικές στυλ >...
30 Αυγούστου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τα εγραψα αυτα που αναφερεις...
Στηθος μικρο πεσμένο.
Φωτοσοπ εχουν οι φωτογραφιες της αλλα εβαλαν και σελφι.
Σωμα καλλιγραμμο!Με ωραιο κωλο!
Διαθεση εχει για τον παρτενερ της το ανεφερα....Καπέλο
01 Σεπτεμβρίου, 2018
Έτσι σε θέλω . Με δυναμικές κριτικές ! Η κανει καλο κρεβατι η δε κανει . Η είναι ωραια γκομενα οπως δείχνει η όχι ! Καπέλο
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3