Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 131 10
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Καλησπέρα φίλοι μου μετά από κάμποσο καιρό.

Λόγω έλλειψης χρόνου δεν θα γράψω τα -καθιερωμένα μου σεντόνια- και θα πάω γρήγορα στο παρασύνθημα.

Ζάνα.

Γκόμενα, αρκετά ωραία και ακομπλεξάριστη που εργάζεται ως ιερόδουλη. Καθόλου διστακτική ή μαγκωμένη. Εμφανίζεται πολύ γρήγορα στο σαλόνι με αθλητικό μαγιό, και αθλητικά παππούτσια. Ωραίο σώμα, σφριγηλό που βγάζει υγεία. Ένα τατουάζ στο δεξί πλεύρο, τόσο-όσο να φτιαχτείς. Μαυρισμένη και με ενδιαφέρων πρόσωπο, λίγο πιο ¨άγριο" απ'οτι μου αρέσει εμένα. Για τα δεδομένα του Μεταξουργείου ωστόσο είναι οαση. Στα του κρεβατίου: δεν κάνει κάτι σούπερ-ουάου, ωστόσο δεν κλέβει και τον παίρνει στο στόμα της με πάθος. Με μένα έβαλε καπότα, ώστοσο υπάρχει και η επιλογή ανευ.

Στα αρνητικά, δωμάτιο γυψοσανίδα -αλλά καθαρό- στο καμαράκι, ότι ώρα και να πας, περιμένει ένας λόχος (θλιβερό ,κατ'εμέ, των παρεών 5-6 ψωλαρέων, ξημερώματα Σ-Κ, που έχουν σκάσει μες στην σαπίλα, ντυμένη κλαρινογαμπροί, με λουλουδάτα πουκάμισα και βυσινι παντελόνια, προφανώς μετά από ανεπιτυχείς γυπαετιλίκια σε Γκάζι, πηγαίνετε καθημερινές, αν δεν την παλεύετε με δ'αυτούς). Οι ντροπαλοί και αγχωμένοι θα βασανιστούν πολύ μ'αυτο, φαντάζομαι.

Συνοψίζοντας:
Να πάτε, αν θέλετε να χωθείτε, να πηδήξετε στο πόδι (κατευθειαν, χωρίς μα και μου, γρήγορα και δυνατά) και να φύγετε, σας κάνει, οπωσδήποτε. Αν περιμένετε να έχετε χρόνο και άνεση να την φχαριστηθείτε -που είναι και ωραία κοπέλα- θα φύγετε απογοητευμένοι.

Πρόταση για επιχορήγηση ΕΣΠΑ: Ανοίγουμε μπουρδέλο αλλά καινοτομούμε: Αντί να εμφανίζονται με στριγκάκια, γόβες και άλλα περιέργα, να σαλονάρουν με τα κανονικά τους ρούχα ή θεματικά "22χρονη φοιτητριούλα που κάνει εράσμους πορτογαλια", "40άρα κουμπάρα" κ.ο.κ. Νομίζω θα μαζέψουμε ολό το χαρτί, ανεξαρτήτως παρεχόμενων υπηρεσιών. Κανάς ανοιχτομάτης νταβάς δεν το'χει σκεφτεί;

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 27, 2018
Όνομα κοπέλας
Ζάνα
Εξερεύνητης
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
22 Οκτ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
391
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 professorx, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, Πρυτανης και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Αυγούστου, 2018
Ψεκάστε, σκουπίστε, τελειώσατε .. δηλαδή. Γερο-μύστης
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1