Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 213 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Στεφανη λοιπόν η γαζέλα μας,φρέσκο κομματι πιο φρεσκο δεν γίνεται, νέα γύρω στα 25-28 κάπου κει. Πάρα πολυ όμορφη μαυρουλα, κορμάρα & κουκλάρα με απίθανη κωλάρα, γλυκό πολυ ωραιο πρόσωπο με τσαχπίνικα μάτια και καταπληκτικό χαμογελο, για μαύρη στη Φυλής είναι σουπερ εμφανισιακά τα έχει ΟΛΑ εκτός απο βυζιά. Κάπου εδω τελειωνουν τα σούπερ-ντούπερ! Η κοπελα μ είπε ειναι στη 2η μερα της στη δουλειά και φαινεται, χαμογελαστή και πάρα πολύ ευγενική αλλά δεν το χει ακομα. Ακομα και τα ρουχα ντροπαλά τα έβγαλε εκει πανω που τα λέγαμε τη βοηθησα με το σουτιεν να νιωσει πιο άνετα, λίγα χάδια αλλά ηταν αρκετα τρακαρισμένη. Ασχημη σταση στο τσιμπουκι, ενα τσιμπουκι με αρκετό σάλιο αλλα μετριότατο και παρα πολυ χερι, τρομπαρε λιγο μετά τον επαιζε με τα ΔΥΟ χέρια "όχι ρε πουστη μου λεω τετοιο μωρό" μετά τρομπαρε παλι ξανά τα ιδια έπιανε τη βάση και το τραβαγε τέρμα κατω και έπαιζε με το υγρό πουτσοκέφαλο, της λέω δεν πειράζει με το ένα χερι και της φάνηκε περίεργο... Τετοιο κορμι ημουν τουρμπάτος δεν ήθελα πολλά οποτε της λέω να φέρει καπότα(να τη βάλω εγώ γιατι ήξερα τι θα γίνει...) πάει να τη βάλει αυτή "άστα να πανε αδερφάκι μου" με τα χιλια ζόρια κ με... πόνο, παίρνω τη βάζω εγώ και της λέω να κάτσει απο πάνω και μου δείχνει με απορία αν εννοώ το... στήθος ΜΟΥ χαχα πάει να κάτσει και κάθεται άγαρμπα αντι για σιγά σιγά με μηδέν λιπανση αυτή καθόλου υγρή δεν γινόταν και από 100αρα μαλάκωσα αρκετά και μου λέει με παραπονεμένη-ναζιάρικη φωνη "σορρυ" δεν πειράζει της λέω κάτσε στα τέσσερα, μάγκες μου, όσοι είστε με καρδιά ή δεν αντέχεται τις συγκινήσεις πάρτε τα χαπακια σας, μιλάμε σπάει μέση ανοίγουνε μουνόχειλα,κωλομάγουλα, ο κώλος αεροδρόμιο αρρώστησα μιλάμε ΔΕΝ υπάρχει το θέαμα ΠροσκύνημαΠροσκύνημα
Για να μην πλατιάζω τελείωσα στα τέσσερα αλλά οφείλω να πω πως Ναι μεν η κοπελα ειναι πολύ όμορφο μωρό,ευγενικό με κωλάρα στα 4 όνειρο ΑΛΛΑ δεν το χει ακόμα, θέλει παρα πολυ δουλεια και στρώσιμο να μάθει τα κολπα,να βγάλει λιγο πουτανιά και ΑΝ δεν φολέψει όπως όλες οι μαύρες ή δεν αντέξει και φύγει τότε θα κάνει θραύση η Στέφανη, μενει να δουμε λοιπόν

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Στέφανη
Spectro7
Σπουδαίος
Εγγραφή:
19 Ιουν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
45
Likes:
1.667
Πόντοι:
2.471
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 nec, professorx, md69 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού