Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 9 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 18329
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Τη Daria την είχα βάλει στο μάτι από τα προηγούμενα τουρ, αλλά δεν κατάφερα ποτέ να τη συναντήσω γιατί όλο και εμφανιζόταν πιο μουνάρες από εκείνη.Ναι!
Τα τελευταία καλά σχόλια με έκαναν να αποφασίσω να δοκιμάσω!Κεφάλι σε τοίχο!
Αλλά όπως λέει και ο τίτλος από την άπαιχτη διαφήμιση "Τι να το κάνω το παλτό στην έρημο";Μαλακία
Εν συντομία!
Ανοίγω πόρτα! Μια ψηλή κοπέλα, με μέτριο ντύσιμο (κοντή φουστίτσα και ένα αμάνικο νομίζω) και επίσης μέτριο πρόσωπο!Χμμμ;
Προσωπικά γούστα πάντα! Άλλος μπορεί να τη βρει θεόμουνο! Για μένα πολύ παράξενο πρόσωπο με όχι ισορροπημένα χαρακτηριστικά και μάλιστα μερικά σημεία ψιλο-ενοχλητικά!
Ξεκίνησε με χαμόγελο και "άνετο" στυλ. Απ' ότι κατάλαβα μετά αυτό είναι το παιχνιδάκι της.Money Mouth
Στο σώμα τα πράγματα είναι χειρότερα από το πρόσωπο!
Νομίζω ότι πρέπει να είχε πολύ άγριο καβγά με το γυμναστήριο από μικρή γιατί το σώμα της είναι χαλαρό, με παραπάνω λίπος από το κανονικό και ένα κώλο "ποίημα" σουρεαλιστικό, χαλαρό και πεσμένο!!!
Το κυριότερο όμως είναι ότι θεωρώ πως γουστάρει να σε ξεπετάξει να πάρει τα φράγκα και να φύγει!
Λατρεύει μάλλον, όπως πολλές έσκορτς τύπους που μιλάνε κανένα 50λεπτο και γαμάν το πολύ δέκα λεπτά και αυτά με το άγχος να μη χύσουν γρήγορα!
Πίπα πιο μέτρια και από τον μέτριο Ελληνικό που έκανε ο καφετζής στο χωριό μου!
Το μόνο θετικό ήταν ότι ανταποκρίθηκε στο γλύψιμό μου και αφού έχυσε (έτσι μου είπε και ίσως και να έλεγε αλήθεια)μάλλον δεν είχε όρεξη για κάτι άλλο!!!
Αλλά κι αυτό το "χύσιμο" ήταν με σιγαστήρα!!!
Επίσης κάτι που με χάλασε είναι ότι το στήθος της ήταν σαν ξεφούσκωτη σαμπρέλα (όπως έλεγε ένα αείμνηστος φίλος) και η αίσθηση του δέρματός της σε στήθος και κοιλιά ήταν λες και ήταν ξυρισμένη!
Φιλιά όπως φιλούσαν τα κοριτσάκια στο Δημοτικό και μόνο χαμόγελο και "άνετο" και καλά υφάκι, αλλά από υπηρεσίες μηδέν!!!!
Όταν άρχισα να την καρφώνω και κατάλαβε ότι δε θα είναι μπαμ-μπαμ και τέλος, όπως της αρέσει, άρχισε λίγο να δυσανασχετεί και να μου σπάει τα π@π@ρια με το cum, cum, cum....Μαλακία
Της έδωσα να καταλάβει για αρκετή ώρα και η τύπισσα είχε ένα υφάκι "γιατί πρέπει να με γαμάνε κιόλας σε αυτή τη δουλειά; Δε γίνεται να χύνουν όλοι στο πεντάλεπτο; Πόσο πολύ θα θελα να πάω στο δωμάτιο μου τώρα...".Εμμμμ
Ξενέρα σε όλο της το μεγαλείο!
Την έσκισα, όσο με άφηνε αφού έπαιρνε στάσεις σαν μπόγος και στο τέλος της τα έδωσα στο στήθος! Πολλά όμως!
Σκεφτόμουν να της τα δώσω στο πρόσωπο, αλλά δεν ήθελα να της σκάσω παραπάνω λεφτά!
Μαλακία! Εάν ήξερα ότι θα ήταν τόσο ποτάμι θα την είχα κάνει μούσκεμα παντού!Γλώσσα
Κλείνοντας, από εντυπωσιακές ψηλές κοπέλες τελευταία το gde έχει φέρει αρκετές!
Η Daria δεν είναι (κατά τη γνώμη μου πάντα) μια καλή επιλογή!
Εάν κάποιος δεν ενδιαφέρεται για υπηρεσίες και θέλει απλά ένα άλογο, με όχι τόσο όμορφο πρόσωπο και σώμα, τότε προχωράτε καθώς ίσως η ιδέα και μόνο να τον φτιάχνει κάποιον.
Όποιος ψάχνει για δυνατή εμπειρία και καλές υπηρεσίες ας προσπεράσει και θα βρει άλλες επιλογές, ίσως εξίσου μέτριες αλλά πιο όμορφες!
Υπάρχουν βέβαια κατά καιρούς και μερικά αστέρια!!!Προσκύνημα
Καλή απόλαυση σε όλους αφού απ ότι βλέπω ξεκινάει μια δυνατή εποχή όπου θα μαζευτούν πολλές στην πρωτεύουσα!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
YourLover
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
1 Απρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
78
Likes:
5.366
Πόντοι:
24.000
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Johnny_Castle, doc_lin, jimy.m. και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Αυγούστου, 2018
Τα καλά σχόλια που τα είδες ρε φίλε? Δεν καταλαβαίνεις ποιες κριτικές είναι στημένες? Οι 2 τελευταίες του μισάωρου βγάζουν μάτι οτι ειναι promotion.
K
kostassex
30 Αυγούστου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εσυ γιατί δεν δοκιμάζεις τυπε????
Το γραφω πως ειναι η δικη μου αποψη και πως δεν σημαινει πως η δικη σας θα ειναι απαραιτητα αναλογη!
Οποιος εχει απορια παει βλεπει κι αν δεν του αρεσει φευγει απλο!!!!!!Κουλ
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2