Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 134 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπέρα κατ αρχήν και καλό χειμώνα να έχουμε ,
Πρόσφατη συνάντηση με το Χριστίνακι σε γνωστό hotel του κέντρου , πολύ εύκολη συνεννόηση το ραντεβού κλείστηκε πολύ εύκολα με 3 sms
Φτάνω στέλνω αριθμό δωματίου μετά από κανα 20 λεπτό χτυπάει η πόρτα ανοίγω βλέπω μια ξανθιά κοπέλα ψιλολυγνη όπου φορούσε ένα φόρεμα και τόνιζε το πλούσιο μπούστο της και ψηλά και ψηλοτάκουνα παπούτσια .
Χερετουρες σαν πρώτη γνωριμία αρχίσαμε τα χουφτώματα από όρθιοι , μου λέει μπαίνω στο μπάνιο για φρεσκάρισμα ο.κ κάθομαι στο κρεβάτι και περιμένω βγαίνει από το μπάνιο πέφτει δίπλα μου κρεβάτι αρχίζουμε χουφτώματα φιλία και τα συναφή τέλεια καταλήξαμε σε 69 για να χαρώ το του μουνι της κατά καθαρό και μυρωδάτο και καλόσχοιματισμενο άρχισε η ταυτόχρονη περιποίηση όπου έπεζα και με την κωλαρα της μιας και την είχα βάλει στο μάτι πίπα από μεριά της σε πολύ καλά επίπεδα με άφθονα φτυσίματα και βρωμολογα δεν άργησα να γεινω σίδερο .
Δεν χάνω χρόνο της λέω αυτή την κωλαρα εγώ θα στην σκίσω σήμερα πέρασμα σκουφου την στήνω στα τέσσερα και καβαλάω κυριολεκτικά από πάνω της για να κεντράρω στόχο μπαίνω στην αρχή με απαλές κινήσεις και ανατινάζοντας ρυθμό σιγά σιγά πολύ ωραία αίσθηση κωλου σφιχτός μπορώ να πω για την ηλικία της αρχίζει σιγά σιγά σιγά το σφυροκόπημα με δυνατές κραυγές από μεριά της ίσως λίγο προσποισουα αλλά ο.κ η κατάθεση ήρθε μέσα στη κωλαρα της .
Μπαίνουμε και οι δυο για μπανακι και φρεσκάρισμα πάλι , αραζουμε στο κρεβάτι για κουβεντούλα πολύ έξυπνο άτομο μπορώ να πω και συνηδιτοποιημενο συζητήσαμε για λίγο μέχρι αρχίσω το β γύρο δεν χορτενα να παίζω με τα βυζια της , αρχίσαμε το β γύρο με πίπα από μεριάς και στημένη με τέτοιο τρόπο ώστε να δακτυλοσκοπο την καλωρα της και ο πουτσος μου από τα μπινελικα που του έριχνε είχε αρχίσει να γεινεται πέτρα πέρασμα σκουφου την βάζω από πάνω γιατί ήθελα να παίξω με τα βυζια της , ναι τα τονίζω τα βυζια της ωραία βυζια φυσικά με πολύ ωραία υφή λίγο πεσμένα βέβαια άνευ σημασίας βέβαια , η κατάθεση δεν άργησε να έρθει αυτή τη φορά πάνω στα βυζια της και στο στόμα της που τα δέχτηκε όλο χαρά .
Πήγε πάλι για φρεσκάρισμα όπως και εγώ κάτσαμε κανα 10 λεπτό μέχρι να ετοιμαστεί και κάπως έτσι τελείωσε το ραντεβού μας .
Πέρασα υπέροχα με το χριστινακι την θεωρώ καλή επιλογή που σέβεται τα λεφτά που παίρνει και τον πελάτη που έχει απέναντι της .
Και στα 100 μαζί με κωλο την κάνει άψογη επιλογή .
Σχέση απόδοσης τιμής βάζω 9
Διάθεση συμετοχη 9
Επικοινωνία 9

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Stev77, parpar, ασωτος40 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού