Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 170 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καθώς έχει γίνει ντόρος κατα καιρούς για τη συγκεκριμένη κοπέλα , αποφάσισα να δοκιμάσω. Η συνάντηση έγινε στα νότα Προάστεια σε γνωστό ξενοδοχείο ημιδιαμονης. Η επικοινωνία για το κλείσιμο του ραντεβού με την κοπέλα ήταν εύκολη , και σχετικά ευχάριστη. Εμφανίστηκε χωρίς καθυστέρηση. Παρότι άκουγα για το νεαρό της ηλικίας της , το γεγονός ότι ισχύει αποτελεί ευχάριστη έκπληξη. Φυσιολογικά αδύνατο σώμα , το οποίο έχει τη σφρυγιλοτητα της ηλικίας της αλλά απεριποιητο, αργότερα θα κρεμάσει . Τα τατουάζ , πολλά, παράταιρα μεταξύ τους , εμένα που αυτού του είδους η εμφάνιση με εξιτάρει ωραία, κάποιον άλλο ίσως να τον κούμπωναν . Στα του αγώνα έχω να πω ότι απευθύνεται περισσότερο σε ανθρώπους που θέλουν γρήγορο και παθιασμένο κρεβάτι και όχι σε φαν του GFE η των χαμηλών στροφών . Ειναι πρόθυμη να ικανοποιήσει τον πελάτη της αλλά το προγραμμα της δεν ειναι για όλους. Στο θέμα της τιμής. Μου δίνει την εντύπωση ότι ετοιμάζεται για έξοδο και μαζεύει ότι μπορεί . Στη τελική οποίος μπορεί και θέλει ... δε ξέρω εάν θα τη ξανασυνατουσα .

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 08, 2018
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
16 Αυγ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
309
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 heartbeat, messinia, KING 69 και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Αυγούστου, 2018
130 μιαμιση ωρα 10 ευρω παραπανω η μιση ωρα
Στην αγγελια της λεει 120 την ωρα
Γ
γατουλης
28 Αυγούστου, 2018
Πολύ κακό για το τίποτα... The story of my life, αυτή την εποχή. Better luck next time συνάδελφε...
29 Αυγούστου, 2018
Έχει χαλάσει πολύ το Κατερινάκι. Δεν ήταν όπως παλιά. Βγάζει πολλά νεύρα και της φταίνε όλα. από μενα Χ.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3