Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 9 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Όπως έγραψαν και οι προηγούμενοι, πρόκειται για ένα κοκκινομάλλικο θηλυκό δυναμίτη που αν έδινε τα παθιασμένα γλωσσόφιλα της Bella θα ήμουν ακόμα εκεί!

Κορμί δυνατό, γυναικείο, σεξουαλικό με ωραίες αναλογίες και στήθος φυσικότατο που το βουτάς και γλείφεις ταυτόχρονα τις δύο ρώγες! Στον ουρανό πας πολύ εύκολα. Το ζει, είναι η γυναίκα φωτιά! Κώλος αρχιτεκτονικός που δεν επιτρέπει να τον αγγίξεις στην είσοδό του.

Υγραίνεται εύκολα μετά από μαστόρικη περιποίηση, αλλά αργεί να φουντώσει. Η πίπα της δείχνει ότι γουστάρει και αν είχε τεχνική καλή θα είχαν φύγει όλα στο λεπτό! Ευτυχώς το χέρι της με κράτησε σε αναμονή αλλά οι χειλάρες της να ανεβοκατεβαίνουν στον κορμό ήταν εικόνα επληκτική.

Όταν με καβάλησε ένιωσα ότι είναι άλογο κούρσας. Δεν μπορούσα να κρατηθώ και τη σταματούσα για να εκμεταλλευθώ όλο το χρόνο μου αλλά φρόντιζα σε μικρά διαλείμματα να τη μουσκεύω πάλι με τη γλώσσα μου.

Δεν έκανε κίνηση να φιλήσει και όταν την έκανα εγώ προτιμούσε να παίζουμε τα χείλια μας. Στη διείσδυση της γλώσσας μου έκλεινε το στόμα της με τα δόντια και ίσα που ακουμπούσα γλωσσίτσα. Και να πεις ότι δεν τους το λένε από το γραφείο. Η Λίνα μου έχει τονίσει κατ'επανάληψη να την ενημερώνω στη διάρκεια του ραντεβού αν η κοπέλα δεν φιλάει με γλώσσα αλλά δεν γίνεται να διακόψεις εκείνη τη στιγμή. Απλά επιμένεις κι ότι πάρεις.
Επέμεινα κι εγώ αλλά ήταν με το ζόρι.... Σημειώνω ότι δεν καπνίζω, δεν έχω στοματική δυσοσμία και πάντα πριν τη συνάντηση ξεπλένω το στόμα με στοματικό διάλυμα και μασάω και μια τσίχλα κανέλα!

Όσο κι αν διέκρινα κάποιο φυσιολογικό σφίξιμο, φρόντισε να είναι θερμή και συμμετοχική και με ξαπόστειλε με ένα τελειωτικό κλαρίνο που το απόλαυσα μέχρι τελευταίου σπασμού!

Χαμογελαστή και ευδιάθετη με αποχαιρέτησε και αναχώρησα.

Αν φιλούσε ερωτικά με γλώσσα θα ξαναπήγαινα σούμπιτος!

Πάμε γι'άλλα και όλα καλά!

Υ.Γ. Φεύγοντας έξω από το ξενοδοχείο, οδηγός επιβιβάζει σε μικρό διθέσιο αμάξι την κοπέλα να την πάει στο ραντεβού της. Ο τύπος φουσκωτός με τατού, μα όλα τα λεφτά το τατουάζ καλάσνικοφ στο σβέρκο του σε οριζόντια θέση! Μιλάμε για σβέρκο οπλοστάσιο!!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
mysterious
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
20 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
183
Likes:
11.431
Πόντοι:
34.267
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 messinia, borbi2525, NICK TRIVE και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού