Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 18 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η απίστευτη κωλαρα της αγάπης. Είχα δει από καιρό τις φωτογραφίες της αγάπης στη σελίδα του πρακτορείου και δεν εβλεπα την ώρα για συνάντηση. Το ραντεβού προγγραματιστηκε σε γνωστό ξενοδοχείο. Με δεκαλεπτη καθυστέρηση εφτασε το πιπινι με κοντό τζιν σορτσάκι κολλητό και απο πάνω ενα ροζ τοπακι. Έπαθα την πλάκα μου. Είναι απίστευτο μωρό. Η ψωλη μου κοντευε να σκίσει το μποξερακι μου. Μετά τις τυπικές χαιρετουρες άρχισε το μπαλαμουτιασματα και τα ρουφηχτα φιλιά. Αφού έκανε το φρεσκαρισμα στο μπάνιο ήρθε τσιτσιδη για το πανηγύρι ΚατσικογάμηςΚατσικογάμηςΚατσικογάμηςΚατσικογάμης.Πιπα όνειρο χωρίς χέρια. Καποτα και το γλέντι ξεκινά από cow girl σταση και σε πολλές άλλες ακόμα. Το μωρό γουστάρει να γαμιεται. Σε μιάμιση ώρα τη γαμησα τρείς φορές και τις τρείς φορές κατέθεσα στο απίστευτο κωλαράκι της. Συστήνεται για Τους πιπινπιπινολατρειδες.Για μιάμιση 2 αξιζει και το τελευταίο ευρώ. Καλά γαμησια παικταράδες.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
190€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
27 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
162
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Agapi Diva, kwstasxat, chris1955 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Αυγούστου, 2018
εγγραφή χθες και κριτική στο καπάκι, μηδέν μηνύματα και συνολικός χρόνος σύνδεσης 2 λεπτά Κεφάλι σε τοίχο! Καπέλο
gamikoula μας έπεισες Μαλακία

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1