Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 16 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η πιτσιρίκα απο εμφάνιση είναι όμορφη στο πρόσωπο με ωραία σαρκώδη χείλη. Κοντή σχετικά με πολύ σφιχτό σώμα, δυάρι βυζί στητό και κωλάρα στρογγυλή καλοσχηματισμένη.
Από τις πρώτες κουβέντες κατάλαβα ότι δεν είναι επαγγελματίας και μίλαγα εγώ να την χαλαρώσω λίγο. Γρήγορα ξεκούμπωσε και μπήκαμε στο ψητό. Στην πίπα μου έδειξε ότι δεν είναι όσο άπειρη νόμιζα, γλείφοντας πούτσο και αρχίδια που τα είχα ξυρισμένα και καθαρά. Της ζήτησα να ξαπλώσει και να ανοίξει τα πόδια για να την πάρω στην κλασσική στάση γαμώντας το μωρό με πολύ αγάπη Χαμόγελο
Τελειώνοντας χαμογέλασε και με ρώτησε “κιόλας”; Ε ναι ρε μωρό κιόλας τέτοια καύλα που είσαι.
Μόλις πήρα “τα πάνω μου” την έστησα στα τέσσερα και άνοιξα το κωλί της και έβαλα τη γλώσσα βαθιά. Την έγλειφα και έβγαζε μικρές καυλιάρικες κραυγές ανοίγοντας τα πόδια για να έχω καλύτερη πρόσβαση. Ήρθε η ώρα να γαμήσω πραγματικά.
Φόρεσα το λάστιχο και με προσοχή το έχωσα στον κώλο γαμώντας για αρκετή ώρα σε αυτή τη στάση. Γύρισε ανάσκελα της έβαλα και ένα μαξιλάρι στη μέση για να έχω καλύτερη δυείσδηση και τον ξαναέχωσα μέσα στην κωλότρυπα μέχρι που άδειασα ξανά.
Συνδιασμός φαινομενικής αγνότητας και κρυμμένης πουτανιάς το συμπέρασμα μου.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 makhswrx, rdeliaris, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού