Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 13 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επεξηγώ τον τίτλο, πολύ φρέσκια κοπέλα, μάλλον άσχετη με τον χώρο, με ότι θετικό ή αρνητικό συνεπάγεται αυτό. Θετικό γιατί δεν έχει ατζέντα, ούτε προσποιείται κάποιο ρόλο (εάν κάνω λάθος, τότε πολύ μαγκιά της), αρνητικό γιατί στο δια ταύτα του αγώνα, δεν θα φύγεις με τα γόνατα να τρέμουν. Παρόλα αυτά, θα φύγεις χαμογελώντας. Οι φωτογραφίες actually δεν είναι ακριβείς γιατί δεν μπορούν να μεταφέρουν το δέος που σκορπάει όταν περνάει μπροστά σου αυτή η γυναικάρα (γυναικάρα ανατολικού μπλοκότυπου). Δεν είναι μόνο τα φυσικά της προσόντα που σε κάνουν να κοιτάς σαν χάνος, είναι και η αύρα που αποπνέει, η οποία ακριβώς επειδή είναι άσχετη με τον χώρο και επιπλέον επειδή έχει γούστο και το ντύσιμό της είναι μάλλον κλασάτο, χωρίς να είναι όμως βαρετό. Μία πολύ ψηλή κοπέλα, πάνω σε κλασσικές μαύρες γόβες με το κασαντέι τύπου τακούνι (ξεπρνάει το 1,85 πάνω σε αυτές), με το τσαντάκι της, το παντελόνι της, την πουκαμίσα (πως το λένε αυτό δεν ξέρω που είναι σαν πουκξάμισο για γυναίκες), το κλασσικό στήσιμο στο κατάμαυρο μαλλί της, ελάχιστα μπιχλιμπίδια (αλλά μία πολύ decent αλυσιδίτσα στον αστράγαλο για να χλιμιντρίσεις όταν το παρατηρήσεις), ένα ζευγάρι jackie'Ο γυαλιά που όταν τα βγάζει εμφανίζονται δύο πανέμορφα και αστραφτερά μάτια, φακιδούλες στην μύτη, άψογο και low profile πεντικιούρ (κόκκινο νύχι αεροσυνοδός type, αυτό για το οποίο παλιά τα εισιτήρια είχαν κόκκινο καρμπόν για να μην λερώνουν τα νύχια τους οι αεροσυνοδοί και γενικά οι τσούπρες εδάφους), you get the picture. Εύκολα θα ήταν η γκόμενα που βγαίνει από την bentley θέση συνοδηγού μπροστά από το novikov στο λονδίνο. Στην περίπτωσή μου δεν είχε wow εσώρουχα, αλλά δεν πειράζει, βγήκαν πολύ γρήγορα όταν χρειάστηκε, άλλωστε δεν χόρταινα να την βλέπω να βολτάρει στο δωμάτιο με όλο το σύνολό της, όπου εκεί φαινόταν και μία τάση πασαρελαρίσματος, ίσως λόγω κάποιας πορείας στο μόντελινγκ. Anyway, μεγάλες στιγμές κατά την είσοδό της και τα πρώτα λεπτά της συνάντησής μας, μεγάλο Like. Πάμε στα τεχνοκρατικά.
Πρόσωπο -8- και δεν είναι 10 επειδή...δεν ξέρω γιατί, είναι κούκλα, αλλά τεχνοκρατικά δεν είναι πρόσωπο για 10. Απίστευτα τα μάτια, Like στις φακιδούλες, δεν είναι ροφός (επιτέλους) αλλά δεν τρως και κόλλημα. Ίσως επειδή είναι πολύ σουσουσουρού face type..
Σώμα -8- Εδώ δύσκολα τα πράγματα. Έχει ποδάρες, γενικά ωραία άκρα, έχει ωραία μέση, έχει ωραία πλάτη, έχει ωραίο στήθος (οκ, δεν είναι oem) και περήφανο στέρνο, αλλά δεν έχει ωραίο πισινό. Εάν ο πισινός ήταν πιο σφικτός, πιο ρε παιδί μου παιχνιδιάρικος, θα καρφωνόταν στο 10άρι με την μία. Πάντως, για να μην λέμε μαλακίες, έτσι και βγει σε καμία παραλία βόλτα, πάρα πολύς κοσμάκης θα πάρει δουλειά για το σπίτι και θα πέσει πολλή παντόφλα γενικά.
Συμπεριφορά -10- Απλά άψογη, αφελώς ακομπλεξάριστη και επικοινωνιακή και γενικά καλή παρέα, παρόλο το σύντομο της συνάντησης.
Επικονωνία -10- Τα έχουμε πει, εάν μπορείς να κάνεις κουβέντα με τα μπολσόι χωρίς γούγλη μεταφραστή, τότε είναι 10άρι.
Διάθεση στο σεξ / συμμετοχή -7- Και εδώ δύσκολα τα πράγματα. Διάθεση και συμμετοχή είναι για 10, εύκολα κιόλας. Moist και ζεστό το βρακί της ήδη κατά το αρχικό μπαλαμούτι, αργότερα μούσκεμα το μουνί της στο χάδι, καύλα η βαθιά της ανάσα στο τράβηγμα του μαλλιού στον σβέρκο της, κατακόκκινο το στέρνο της πάνω στα γκάζια, πολύ κόντρα στην στάση πανούλης, υγρό ρουφηχτό φιλί πάνω στο ιεραποστολικό ενώ έτρεμε (α ρε, ένιωσα υπερκαραγαμήκουλας!!!). Αλλά...αυτό το αλλά. Δεν έχει τεχνική και εδώ είναι το αρνητικό ότι είναι άσχετη με τον χώρο. Π.χ. ενώ είχε πορωθεί στο τσιμπούκι με τον πούτσο και έγλυφε από εδώ, από εκεί, από πάνω, από κάτω, με πολύ ζήλο κλπ, δεν ήξερε που και πως να σε γλύψει για να σε στείλει, όταν προσπάθησε για deep (από μόνη της), παραλίγο να πνιγεί άσχημα και άγαρμπα. Again, you get the picture. Πάντως, κολακεύτηκα που την έβλεπα να ξεφεύγει και να μην το ελέγχει και εάν όλο αυτό το θέαμα ήταν θέατρο, της βγάζω το καπέλο και υποκλίνομαι. Επίσης, παρόλο που όλοι γράφουμε με μανία για την θέα στην στάση πανούλης, σε αυτό το ραντεβού η φωτογραφία που μου καρφώθηκε στο ssd ήταν η φάση που την είχα στο τραπεζάκι του δωματίου ανάσκελα και εμένα όρθιο ανάμεσα στα ατελείωτα τεντωμένα πόδια της. Άπειρη μεν, με πρωτοβουλίες και πάθος δε και με πολύ βοήθεια από τα φυσικά προσόντα της, θα μείνει για καιρό στο μυαλό μου.
Απόδοση -7- και δεν είναι 10 λόγω απειρίας και μόνο. Καλά, εάν αυτή η γυναίκα αρχίσει να γαμιέται όπως κάποια άλλα θηρία, τότε θα καταστρέψει πολύ κόσμο. Και δεν αναφέρομαι στο γνωστό χαρτί, για το οποίο συχνά λέμε ότι θα μαζέψει κάποια. Αναφέρομαι σε αγαπούληδες, τους οποίους θα στείλει τελείως αδιάβαστους.
Επανάληψη - Σίγουρα- Για όλα τα παραπάνω και παρόλο που γενικά δεν μου αρέσει το repeat. Άσε που μπορεί σε επανάληψη να μου χαλάσει την εντυπωσιακή εικόνα που έχω στο μυαλό μου.
Συνοψίζοντας, μία πραγματική γυναικάρα, καλή παρέα, γουστάρει το σεξ, το ζει έντονα (είπαμε, εκτός και είναι καλή ηθοποιός), με έλλειμα τεχνικής. Δεν πειράζει, εγώ πέρασα super και θα ξαναπάω.
Άντε, καλό χειμώνα παίδες.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Jack Skellington
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
29 Ιαν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
242
Likes:
22.146
Πόντοι:
31.628
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras, jimy.m., chris1955 και 26 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού