Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 68 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ήρθε και για μένα η ώρα να δοκιμάσω την περιβόητη κυρία Έλενα Χατζη!
Η συννενόηση με το γραφειο μέσω viber παρόλα τα δικά μου λαθάκια όσον αφορά το μέρος συνάντησης ήταν ΑΨΟΓΗ.Μπραβο σας.

Το ραντεβού κλείστηκε σε σπιτι φίλου ο οποίος λείπει για διακοπές Κουλ και η Έλενα ήρθε στην ώρα της, ντυμένη με ένα όμορφο φόρεμα και ψηλές πλατφόρμες. Είναι ακριβώς αυτο που βλέπετε στις φωτόγραφιες και εχω την εντύπωση ότι το ελαφρύ μακιγιάζ της πάει περισσότερο αφού το πρόσωπο της είναι λιγότερο άγριο απο ότι φαίνεται σε μερικες. Θα την λατρεύουν πιστεύω οι fans του κοινά αποδεκτού όμορφου γυναικείου σώματος και οχι αυτοί της σιλικόνης, εξού και το 7αρι μου αφού είναι λιγο εκτός των φαντασιώσεων μου. Στο αναπληρώνει βεβαια αυτο με ολα τα υπόλοιπα...

Δεν έχει κανενα θέμα να «σπάσει» τον παγο, με μερικες κούβεντες έκανε το μπανάκι της, βγήκε με την πετσετουλα την οποία γρήγορα ξεφορτώθηκε και ξεκινησαμε τα προκαταρτικα...
Γυναικείο σώμα, με καμπύλες, οχι γυμνασμένο αλλά προφανώς σε πολυ καλή κατάσταση, σεξυ μαύρισμα και απόλυτα θηλυκή.
Επειδή εχω στο προγράμμα πάντα ένα γύρο μόνο, της είπα ότι δε θα βιαστώ να τελειώσω αλλά θα το πάμε με δυο ημίχροναΓλώσσα

Γλυφομουνι για προθέρμανση και μια ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ πίπα για πρώτο πιάτο...Υγρή, με εναλλαγές στην ταχύτητα και χρήση χεριού όσο επρεπε. Τελειώνεις για πλάκα αν αφεθείς

Στο κυρίως σεξ θέλει να σε ευχαριστήσει, δεν βιάζεται, ψάχνει να δει τι σου αρέσει και με την εμπειρία της το βρίσκει εύκολα.
Το μόνο που θα πω διαφορετικό απο πολλές κριτικές που διάβασα είναι ότι τελείωσα πάνω στο ποδάρακι της το οποίο χάιδευε τα αρχιδια μου και η ίδια είχε βάλει ένα δόνητη μέσα στο γεμάτο υγρά μουνακι της...

Άριστη επικοινωνία σε όλο το ραντεβού με ωραίες κουβεντούλες και μια δωρεάν ψυχανάλυση απο την Έλενα για το τέλος. Άριστη επαγγελματίας, παράδειγμα προς μίμηση για κάποια τσόλια που καβάλανε καλάμι και ζητούν τα ίδια και περισσότερα χρήματα...

Ευχαριστώ πολυ Έλενα Χαμόγελο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
25 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
639
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 astakos, kostis76, elizabeth32 και 30 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Αυγούστου, 2018
'δωρεάν ψυχανάλυση απο την Έλενα για το τέλος'

Οι καλύτερες ιερόδουλες το κάνουν αυτό διότι ανήκουν στις σπάνιες περιπτώσεις που διαθέτουν μυαλό.
Μακάρι να ήταν η πλειοψηφία έτσι.
27 Αυγούστου, 2018
........... Αγαπητέ μου φίλε + 1000... θά συμφωνήσω μαζί σου ..... άν μού λέγανε στά 45 χρόνια πού κινείσαι στόν χώρο αυτόν πές μου 3 κυρίες που είναι Νέστορες σέ ότι κάνουνε ...... σίγουρα ή μία θά ήταν ή Έλενα....
.... Χαμόγελο
27 Αυγούστου, 2018
Ευχαριστω πολυ Δημητρη Έρωτας
28 Αυγούστου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εγκρινω και επαυξάνω η κα Ελενα μας ειναι και στο δικο μου top 3 ....ειναι γυναικαρα με τα ολα της Έρωτας
E
Excalibur
28 Αυγούστου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εκτος κι αν πιω...ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5