Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 3 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Το επάγγελμα του δάσκαλου είναι κάτι που θα έλεγα δεν με αντιπροσωπεύει καθόλου...Είναι μία πάρα πολύ ποιοτική και καλή πιστεύω δουλειά αλλά δε θα μπορούσα να την κάνω....Θα αναρωτηθείτε μερικοί μα γιατί;Και η απάντηση είναι πως δεν μπορώ να αντικρίζω σέξι μαθήτριες....Γλώσσα

Διάλεξα αυτό το τίτλο μετά την εμφάνιση της Βικτώρια και την υποδοχή της φυσικά...Εμμμμ

Το μεσημέρι κοιτούσα τις φωτογραφίες της στη σελίδα της και ήταν άκρως κολακευτικές.Ιδιαίτερα αυτές με τα κοτσιδάκια και την κοντή φουστίτσα μου άρεσαν πάρα πολύ....Δεν έχασα χρόνο και αμέσως επικοινώνησα με το γραφείο για να κρατήσω "αίθουσα" όπου θα γίνει το νυχτερινό μάθημα....Κουλ

Άψογο το γραφείο μου έκλεισε το ραντεβουδάκι για τα μεσάνυχτα...Προσκύνημα
Καθ'όλη τη διάρκεια του απογεύματος αρκετές φορές κοιτούσα ξανά και ξανά τις φωτογραφίες της φτιάχνοντας στο μυαλό μου το κατάλληλο πλάνο για το μάθημα μας....Κουλ

Η ώρα πλησίαζε και έφτασα στο ξενοδοχείο....Περίμενα το δωμάτιο και στην ώρα του ακριβώς το γραφείο μου αποστέλλει τον αριθμό....

Ανέβηκα λοιπόν και χτύπησα συνθηματικά την πόρτα....Η Βικτώρια με υποδέχτηκε με τη σέξι φουστίτσα της φωτογραφίας και τις σέξι καλτσούλες...Πραγματικά πολύ ωραία υποδοχή και πολύ σέξι,φορούσε επίσης και ένα σετ κόκκινων εσωρούχων....Γνωριστήκαμε χαμογελώντας καθώς είχε αρκετό χιούμορ και ξεκινήσαμε κάποιες περιπτύξεις στα όρθια....Της είπα πως μου αρέσουν πάρα πολύ αυτά που φοράει και μου είπε πως με περίμενε να της κάνω μάθημα....!Έρωτας

Έχει όμορφο σώμα όπως φαίνεται άλλωστε,αδύνατο και καλλίγραμμο με ωραία πόδια.Μόνη παρατήρηση πως έχει κάποιες ελίτσες που σε καμία περίπτωση δεν είναι αντιαισθητικές.Μικρό στήθος αλλά πολύ ωραίο στην αφή,άψογο κωλαράκι το οποίο προσφέρεται για τους λάτρεις και είναι και το δυνατό της σημείο θα έλεγα...Και πρόσωπο πολύ συμπαθητικό με ωραία γαλανά μάτια.Η φώτο που είναι με τη φουστίτσα την αντιπροσωπεύει αρκετά θα έλεγα αφαιρώντας την πολύ λάμψη του φακού.

Όπως λοιπόν είχα καθίσει στο κρεβάτι ξεκινήσαμε να φιλιόμαστε στο στόμα στην αρχή στα χείλη και μετά συνεχόμενο γλωσσόφιλο...Φιλά αρκετά όμορφα,αργά και αισθησιακά.Της ανασήκωσα την φουστίτσα και έπαιξα λίγο με το γατάκι της....Ξάπλωσα,με βοήθησε να αφαιρέσω όλα μου τα ρούχα και ξεκίνησε να με φιλά στο στήθος,τα αυτιά και μετά κατέβηκε προς την περιοχή....Έναρξη του στοματικού,πραγματικά πολύ καλό με περιποίηση στα @@@κια,και βαθύ στοματικό χωρίς περιττή χρήση χεριού παρά μόνο όπου χρειαζόταν....

Ανάλογη περιποίηση και από την πλευρά μου στο πεντακάθαρο γατάκι της...Η συμμετοχή της σε πολύ καλό επίπεδο στην περιποίηση μου με αναστεναγμούς ευχαρίστησης και λάγνες ματιές!
Μικρή διακοπή της στοματικής περιποίησης και τριψίματα στα σώματά μας άκρως ερεθιστικά με συνεχόμενο γλωσσόφιλο....Γλώσσα
Πέρασμα του προφυλακτικού και έναρξη στο σεξ!

Μία στάση και μοναδική "χάραξε" αυτή τη γνωριμία....
Με ιεραποστολικό λοιπόν και άψογη συμμετοχή από την "μικρή" μαθήτρια με βογγητά και φιλιά μας βρήκε το τέλος....Έρωτας
Ήταν πάρα πολύ ωραίος ο τρόπος έναρξης της συνάντησης μας και η υποδοχή της όπου είχα "φτιαχτεί" αρκετά συν τα ερεθιστικά προκαταρκτικά της με οδήγησαν στην κορυφή...!

Αφού φρεσκαρίστηκα κάθισε δίπλα μου και μιλήσαμε σε πολύ φιλικό κλίμα για τον υπόλοιπο χρόνο που μας είχε απομείνει χωρίς ίχνος βιασύνης από μέρους της.Να σημειώσω καθώς δεν το ανέφερα πριν πως μιλά άψογα αγγλικά και μπορείς να αναπτύξεις συζήτηση μαζί της χωρίς δυσκολία.Έτσι κι έκανα καθώς είναι πάρα πολύ επικοινωνιακή.Ενώ είχα ντυθεί και ετοιμαστεί ο χρόνος είχε φτάσει στο τέλος του,με κράτησε ακόμη λίγο και συζητούσαμε για διάφορα θέματα χωρίς βέβαια να μας ενοχλήσει κανείς...Προσκύνημα

Με ένα γλυκό και συγχρόνως πεταχτό φιλί στο στόμα ανανεώσαμε το ραντεβού μας για το μέλλον....Ίσως στο επόμενο τουρ της...

Η Βικτώρια αποδείχτηκε άριστη μαθήτρια και με όρεξη για μελέτη...Πιστεύω πως προσφέρει πολύ καλό πακέτο υπηρεσιών και είναι ευχάριστη που σημαίνει πως δύσκολα κάποιος θα φύγει δυσαρεστημένος.

Καλά να περνάτε!Καπέλο

Αυτή είναι η εμπειρία μου με τη Βικτώρια,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, Kerveras, LITHOS 77 και 42 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού